2016 ocak ayi evde bakim maaşi yatan iller

gülümse_hayata

Üye
Üye
2016 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
1- Tokat
2- Kahramanmaraş
3- Samsun
4- Malatya
5- Bayburt
6- Kırklareli
7- Aksaray
8- Erzurum
9- Konya
10-Denizli
11-Ankara
12-Sivas
13-İstanbul
14-İzmir
15-Balıkesir
16-Muğla
17-Bilecik
18-Zonguldak
19-Kırşehir
20-Hatay/Antakya
21-Eskişehir
22-Şanliurfa
23-Kocaeli
24-Mardin
25-Antalya
26-Gaziantep
27-Aydın
28-Kırıkkale
29-Sakarya
30-Trabzon
31-Tekirdağ

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Küfür ve hakaret edenler yasaklanmıştır devam edenlerde yasaklanmaya devam edilecektir.

canana

Üye
Üye
Diyarbakır yattımı bilgisi olan yazsın lütfen

DeeJay

Üye
Üye
Küfür ve hakaret edenler yasaklanmıştır devam edenlerde yasaklanmaya devam edilecektir.

Hocam ben arkadaşa küfür falan yazmadım..Kendisi bana küfüre yakın ileri geri bir cevap yazdı.Ben de ona cevap yazdım..Şimdi oturum açtığım için en son yazdığı mesajı da göremeden silmişsiniz ,eminim o daha bir küfürlüdür..Neyse..Kem söz sahibine aittir..Üyeliğini sildiğiniz iyi oldu..
Bu arada kayıtlarıma bakınız eğer ki ben de küfür çekmişsem benim hesabı da silebilirsiniz..Teşekkürler

renas

Üye
Üye
Arkadaşlar maaşin ne zaman yatacağini ögrenmek için hangi kurumu aramamız lazim diyarbakır'da

canana

Üye
Üye
sgk kurumunu aramanız gerek ben aradım 15 de denildi
fakat erken de yatırabiliyorlar

Hsnslmz

Üye
Üye
Ya birsey benim dikkatimi cekti ve susmadan edemicem. Bu baslikli konu sadece maas yatan illerimizi gosteriyor. Ve bu toplam 28 sayfa olmus. Bu sayfalarin yarisi yok yatmadi yok soyle oldu yok sikayet etcez yok madur olduk vs vs. Yahu ey buyuklerim ben her siteye girdigimde sayfa sayisi cogalinca bir sehir daha yatmistir umudu yasiyorum. Allah rizasi icin bakin mersin de yatmamis hic mersin yatmamis diye 6 sayfa konusuldugunu goren var mi insan lutfen. Lutfen baska baslik altinda tartisin. Cok uzuluyorum boyle ihlal edildigim zaman. Bizlerde madur olduk bizlerde kiramizi odeyemedik ama sadece bekliyoruz. Sizler herseyi yaptiniz aradiniz sikayet ettiniz bakin sizlerde bekliyorsunuz sonuc degismiyor. Cok ozur diliyorum sizlerden ama lutfen sadece yatan illermizi yazin degerli abilerim. Rabbime emanet olun

egem4535

Üye
Üye
kaçkez yazdık ama hocam malesef.sayın sayfa yöneticilerin silme yetkisi yokmu bu yetki varsa zaman bulup yapamıyosanız bana verin ben sileyim diye yorum attım yorumumu sildiler.herkez memnun demekki...

gülümse_hayata

Üye
Üye
egem4535 hangi birini silelim günde kaçtane mesaj yazılıyor buraya defalarca söylememize rağmen başka konularla alakalı paylaşım yapmayın yeni konu açın hakaret küfür içerikli mesajlar yazmayın diye ama yinede devam ediliyor. Kocaman insanlarız hepimiz biz elimizden geldiğince sabırla bu başlığı seviyeli bir halde tutmaya çalışıyoruz. Sizlerdende anlayış ve destek bekliyoruz zaman bulup yapamıyorsanız ben yapayım gibi bir uslubu ben kabul etmiyorum biliyorum ki diğer arkadaşlarımda etmeyecektir. Biraz sağduyu lütfen.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2016 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
1- Tokat
2- Kahramanmaraş
3- Samsun
4- Malatya
5- Bayburt
6- Kırklareli
7- Aksaray
8- Erzurum
9- Konya
10-Denizli
11-Ankara
12-Sivas
13-İstanbul
14-İzmir
15-Balıkesir
16-Muğla
17-Bilecik
18-Zonguldak
19-Kırşehir
20-Hatay/Antakya
21-Eskişehir
22-Şanliurfa
23-Kocaeli
24-Mardin
25-Antalya
26-Gaziantep
27-Aydın
28-Kırıkkale
29-Sakarya
30-Trabzon
31-Tekirdağ

sahara0808

Üye
Üye
EVET bende kendimi tutamadım, değerli arkadaşlardan özür diliyorum, ANCAK BENİM ANLAMADIĞIM BUNCA BOŞ ŞEY YAZAN KİŞİLER GERÇEK ENGELLİ DOSTLARIMIZIN OLMADIĞINI BİLİYORUM, SONUÇTA BURADA YARDIM YAPILAN BİR SOSYAL KONU İLE İLGİLİ OLARAK HANGİ İLERİN YATIRILIP YATIRILMADIĞI İLE İLGİLİ BİLGİLERİ GÖRMEK VE BİLGİ ALMAK İÇİN GİRERKEN, CİDDEN BEYİN ÖZÜRLÜ OLUP VE BU DURUMU KULLANAN AKIL SAĞLIĞI YERİNDE OLMAYAN KİŞİLERİN BOŞ SOHBETLERİ İLE KARŞI KARŞIYA KALMAKTAYIZ, HÜKÜMET İ SEVMESEMDE SOSYAL HİZMETLER BİRİMİNİN 1 AY İÇERİSİNDE YATIRMASI PLANAN BİR KONUYU ishal derecesinde ajite eden BU RUHSUZLARDAN ARTIK BIKTIK, UTANIN BİRAZ,

Birçok il halen yatmadığı halde bu özürlüler haricinde çok afedersiniz kıçını yırtan başka kimse yok, bu dengesizleri engelleyin lütfen. Ben diğer arkadaşlardan bu üslup u kullanmak zorunda kaldığım için tekrar özür diliyorum.

Inegol

Üye
Üye
Hadi hadi 1.30 geç olur.sabah çekerken hatırlarsın beni saygilar herkese :)

Hsnslmz

Üye
Üye
[/Bu gece yatacak
[/nerden biliyorsun arkadaşım o kadar net konuşma

Bak biri diyorki bursa ne zaman yatar digeride bu gece diyor sonra tekrar diyorki nerden biliyorsun arkadasim o kadar net konusma. Ya sabir Allah ya arkadasim bak burasi tartisma yeri degil burasi yatan iller birazcik birbirinizi uzmemeye gayret edin ya ya biz ayni cati altinda toplanan toplum dilinde engelli insanlariz. Tamam ya sordu bu gece desin demekki vardir bi bilsigi sende guzelce soyle lutfen artik burda fazladan sayfalar acilmasin. Sizler cok degerli insanlarsiniz ki ayni engeli tasiyip ayni bakis acisi a sahibiz. Sizlere yalvariyorum artik birbirinizi inciltmeden sadece il hakkinda bilgi ve yatan ili paylasin.

Tekerlekli Sandalye