2016 ocak ayi evde bakim maaşi yatan iller

esmerimi

Üye
Üye
insanlarì üzmemek,kalpleri kırmamak her şeyden önemli...

hastaadam

Üye
Üye
Degerli engelli ve engelli yakinlari arkadaslar hic bir ile odenek cikmamis nedeni bilinmiyormus bakanliktan sebebi ogrenilememis listeler ta ocagin. 3.de teslim edilmis[/

arkadaşım aslı astarı olmayan paylaşımlar yapıpta milletin yüreğine inme indirme.belkide senin yaptığın bu paylaşım sonucu kalpten giden olduysa bunun vicdan azabını nasıl çekeceksiniz.arkadaşım milleti hasta etmekte kimse senin eline su dökemez.saygılar sunarım.

Hayirdir ya ne ictin sen sen ne sacmaliyon inmelik ne bar bak tokatin odemesi serbest birakildi ve odendi vebal mebal ne issin sakamisin hastalik ne var odenek cikmamis indirdimi sana inmeyi ...e hayret bise tip tip insanlar var. Listelerin ocagin 3 de teslim edildigini yazmisim ama odeneke gelmemis demisim belki bu gun bursada yada baska illerde serbest birakilir ne var bunda aman mukayet ol kendine bi yerlerine inme inmesin saygilar herkese

R

rahim

Guest
Hayirdir ya ne ictin sen sen ne sacmaliyon inmelik ne bar bak tokatin odemesi serbest birakildi ve odendi vebal mebal ne issin sakamisin hastalik ne var odenek cikmamis indirdimi sana inmeyi ...e hayret bise tip tip insanlar var. Listelerin ocagin 3 de teslim edildigini yazmisim ama odeneke gelmemis demisim belki bu gun bursada yada baska illerde serbest birakilir ne var bunda aman mukayet ol kendine bi yerlerine inme inmesin saygilar herkese

her ay birisiyle dalaşıyorsun.hep kendini haklı çıkarıyorsun,karşı taraf hep suçlu oluyor.hastaadam hiç mi haksız olmaz hep karşı taraf mı suçlu olur pes doğrusu. çok şey bildiğni sanıyorsun hiç bişey bilmiyorsun.
en kötüsüde hiç bir bilmediğini bilmemen.

hastaadam

Üye
Üye
her ay birisiyle dalaşıyorsun.hep kendini haklı çıkarıyorsun,karşı taraf hep suçlu oluyor.hastaadam hiç mi haksız olmaz hep karşı taraf mı suçlu olur pes doğrusu. çok şey bildiğni sanıyorsun hiç bişey bilmiyorsun.
en kötüsüde hiç bir bilmediğini bilmemen.

bak ismin Allah cc sıfatlarıdan onun için bişe demiyom. ben dalşmıyorum senin gibiler zırt pırt çıkıyo sataşıyo banaben bakanlık bölümünü aradım verilen cevabı yazdım kimseyi kırmadım kötü konuşmadım am hala kaşınıyosun evladım sana bi dediğim varmı haksızlık neresinde sus tansiyonumu fazla yukseltme hala zorluyosun durrrrr

cilginpalet

Üye
Üye

hasta adam bıkmadınmı şu mış lı muş lu haber vermekten rahim kardeşim fazla üstüne gitme arkadaşın biz onu öyle sevmeye alıştık =) kaele alma

renas

Üye
Üye
Diyarbakır heray ayın 11' de yatiyo bilgisi olan varmı bu ay ne zaman yatar

hastaadam

Üye
Üye
buyurun biri daha ben sizi kale almıyorum artık ne yazarsanız yazın 1200 tane begeni almış yazdıklarım devam edinn.... çokta tınnnnn

lightninq

Üye
Üye
Abi bune ya baslik yatan iller 9 sayfa olmus hep kavga ve cok bilmislik. Hastaadam her ay millet senin yazdiklarini sayfa sayfa okumak zorunda degil. Inan o paraya benim kadar ihtiyacin yoktur. Biraz sakin ol sampiyon bos yere kavga ediyorsunuz. Sizin burada kavga etmeniz maasin erken yatmasini saglamaz biraz akilli olun yasli basli insanlarsiniz yahu!

ramke84

Üye
Üye
Arkadaşlar biraz sakin olun birbirinize karşı saygımızı yitirmiyelim gereksiz polemiklere girip birbirimizi kirmiyalim rica ederim. Biliyorum tek bu maaşla geçinen arkadaşlarımız var, ister istemez hepimiz geriliyoruz lakin burada ki kavgamiz la biliyosunuzki bize hiçbir faydası olmiyacaktir. Yatan illerin dışında gereksiz polemik yaratmiyalim arkadaşlar lütfen. Bundan sonraki hakaret ve onur kırıcı mesajlarınızı silmek zorunda kalicam.

zeyno16

Üye
Üye
Gerçekten yeter ama sizimi dinlicez her ay aynı sorun

ffk

Üye
Üye
Merhaba arkadaslar Ankaradan bi haber varmı bilgilendirirseniz sevinirim .

septik

Editör
Editör
Kırık Ahmet, Hasta adam,son sayfadaki yazdıklarınızı kendimce uyarladım sizlerden izin almadan kusuruma bakmayın,

Günleri bir kaç gün değişsede tüm bakım maaşları yatacaktır rahat olunuz.

ramke84

Üye
Üye
2016 Ocak Ayi Evde Bakim Maasi Yatan İller

1- Tokat
2- Kahramanmaraş

Burak__44

Üye
Üye
Malatya henüz yatmamış şimdi baktım

Tekerlekli Sandalye