2016 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gözde06

Üye
Üye
Ankara yatmamis bilgisi olan varmı herayin13 alırdım.

Kalbiye

Üye
Üye
Her ay verilmesi gereken maaslar neden biraz zahmet edipte erken hesaplama yapmazlar anlamis degilim

BALANCED

Üye
Üye
Istanbul içun ; 2016 yili haziran ayi engelli evde bakim ücretleriniz 13.07.2016 bugün saat 14:00-15:00 arasinda hesaplarinizda olacaktir.bilgilerinize .....

ramke84

Üye
Üye
2016 TEMMUZ AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

12.07.2016

1- Bilecik
2- Malatya
13.07.2016
3- Antalya
4- Kocaeli
5- Gaziantep
6- Manisa
7- Şanlıurfa
8- Sivas
9- Denizli

orcunaral

Üye
Üye
Halil33 kardesim burdaysan eger mersinden bilgin varmi bu arada kac aydir goremiyorum seni merak ettim

halil3333

Üye
Üye
3 veya 4 aydır herzaman ayın 13 u veya 14 unde alıyordunuz mersın bakıcı aylıklarını dımı neden daha once cok gec yatıyordu 18 de 20 sınde hatta 25 ınde yatardı mersın 3 defa yazılı dılekce ıle ankaraya sıkayette bulundum her ayın 13 unde yatıyordu sımdı aslında bugun yatması lazımdı mersın eger yıne böyle gecıktırırseler sıkayet edıp bu sefer agır sıkayette buluncam hatta danışmanlarından ulaşıp sayın bakanımıza ıletcem durumu bugun yarın veya cuma yatması lazım mersın eger pazartesiye veya salıya atarsalar bayram nedenı ıle bu ay böyle olsun fark etmez egerkı agustostada aynısı yaparsalar bu sefer sosyal hızmetlerı agır suçlama ıle sıkayette buluncam mersını beklemede kalın orcun...

gülümse_hayata

Üye
Üye
2016 TEMMUZ AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

12.07.2016
1- Bilecik
2- Malatya
13.07.2016
3- Antalya
4- Kocaeli
5- Gaziantep
6- Manisa
7- Şanlıurfa
8- Sivas
9- Denizli

orcunaral

Üye
Üye
3 veya 4 aydır herzaman ayın 13 u veya 14 unde alıyordunuz mersın bakıcı aylıklarını dımı neden daha once cok gec yatıyordu 18 de 20 sınde hatta 25 ınde yatardı mersın 3 defa yazılı dılekce ıle ankaraya sıkayette bulundum her ayın 13 unde yatıyordu sımdı aslında bugun yatması lazımdı mersın eger yıne böyle gecıktırırseler sıkayet edıp bu sefer agır sıkayette buluncam hatta danışmanlarından ulaşıp sayın bakanımıza ıletcem durumu bugun yarın veya cuma yatması lazım mersın eger pazartesiye veya salıya atarsalar bayram nedenı ıle bu ay böyle olsun fark etmez egerkı agustostada aynısı yaparsalar bu sefer sosyal hızmetlerı agır suçlama ıle sıkayette buluncam mersını beklemede kalın orcun...

Cok tesk halil33 arkanda oldugumu bil tesk

peri

Üye
Üye
slm halil 33 kardesım bugun 4 defa mersın sosyal hız aradım tlfna cıkan 4 kısede ayrı ayrı tarıh verdı hatta bırı haftaya cumaya yatacak acelenız ney dıyım tlfnu suratıma kapattı orcun kardesım gıbı bende yanındayım ayrıca yaptıgınız sıkayetlerden dolayıda tsk ederım

R

rahim

Guest
slm halil 33 kardesım bugun 4 defa mersın sosyal hız aradım tlfna cıkan 4 kısede ayrı ayrı tarıh verdı hatta bırı haftaya cumaya yatacak acelenız ney dıyım tlfnu suratıma kapattı orcun kardesım gıbı bende yanındayım ayrıca yaptıgınız sıkayetlerden dolayıda tsk ederım

birde övünüyorsunuz. yaptığınız hareketi kesinlikle tavsip etmiyorum.ben olsam cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunurum.sizinki haddini aşmış .

halil3333

Üye
Üye
dedıgım gıbı orcun ve perı bu ay böyle gec yatsın sorun degıl bayram nedenı ıle olabılır ama agustostada aynısı yaparsalar cok kotu olur onlar ıcın telefon kapatma suratımıza bunu bende yasadım hala yapıyorlar demek ha bırdakı sıkayetımde bunuda ıcıne kapacağım gondercem 3 defa sıkaytecı oldum konu nedır dersenız konu su ayın 11 de başbakan ozamanlar erdogandı ve ayın 11 de mıtınge geliyor başbakan dıye ayın 11 de yatırdılar sabah erkenden mersın bakım aylıklarını başbakan gıttıkten sonra dıger aylar ayın 18 ınde 20 sınde 25 ınde bıle yatırdılar bu yüzden kızdım mılletın hakkını gec yatırıp bankada veya sosyal hızmetler hesabında tutup ne kadar elımızde kalırsa o kadar ıyı olur bıze hesabına yatıyorlar bu yüzden ankara aynen böyle yazdım gonderdım + telefonla arayıp ne zaman yatacak dıye bılgı ıstedıgımızde çocuk gıbı azarlayıp yüzüme telı kapattıklarını daha once kı sıkayetımde belırttım bunu hatta ozamanlarkı gorevlıler mersinden başka bıryere tayın edıldıler sımdıkılerde aynı halttı yemeye kalkıyorsalar bende bunu onların yanına bırakmam cok kotu ederım agır sıkayetlerde gerekırse bıner arabaya ankaraya gıderım hıc ıyı olmaz haklarında ...

veli 1500

Üye
Üye
hatay nerede kaldı bugün ayın 13 ses ver arkadaşlar sagılar __?

aslanKral67

Üye
Üye
Zonguldak henüz yatmadı can67...internet bankaciligindan takip ediyorum...yattığı anda yazacağım ...

veli 1500

Üye
Üye
hatay ne zaman yatar sayın yöneticim sagılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye