2016 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orcunaral

Üye
Üye
dedıgım gıbı orcun ve perı bu ay böyle gec yatsın sorun degıl bayram nedenı ıle olabılır ama agustostada aynısı yaparsalar cok kotu olur onlar ıcın telefon kapatma suratımıza bunu bende yasadım hala yapıyorlar demek ha bırdakı sıkayetımde bunuda ıcıne kapacağım gondercem 3 defa sıkaytecı oldum konu nedır dersenız konu su ayın 11 de başbakan ozamanlar erdogandı ve ayın 11 de mıtınge geliyor başbakan dıye ayın 11 de yatırdılar sabah erkenden mersın bakım aylıklarını başbakan gıttıkten sonra dıger aylar ayın 18 ınde 20 sınde 25 ınde bıle yatırdılar bu yüzden kızdım mılletın hakkını gec yatırıp bankada veya sosyal hızmetler hesabında tutup ne kadar elımızde kalırsa o kadar ıyı olur bıze hesabına yatıyorlar bu yüzden ankara aynen böyle yazdım gonderdım + telefonla arayıp ne zaman yatacak dıye bılgı ıstedıgımızde çocuk gıbı azarlayıp yüzüme telı kapattıklarını daha once kı sıkayetımde belırttım bunu hatta ozamanlarkı gorevlıler mersinden başka bıryere tayın edıldıler sımdıkılerde aynı halttı yemeye kalkıyorsalar bende bunu onların yanına bırakmam cok kotu ederım agır sıkayetlerde gerekırse bıner arabaya ankaraya gıderım hıc ıyı olmaz haklarında ...
bravoherzaman arkandayiz bu arada peri hanimada sonsuz tesk

Burs

Üye
Üye
Doğru söz
Arkandayız aynen katılıyorum

ramke84

Üye
Üye
2016 TEMMUZ AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

12.07.2016

1- Bilecik
2- Malatya
13.07.2016
3- Antalya
4- Kocaeli
5- Gaziantep
6- Manisa
7- Şanlıurfa
8- Sivas
9- Denizli
10- İstanbul
11- Afyonkarahisar

haykolik

Üye
Üye
Admin lütfen şu gereksiz yazılanları silermisin yok yattımı yok Ne zaman yatar yani buraya yazınca erken mi yatıyor maaşlar o zaman bizde yazmak ayıp ya sayfa kirliliğinden başka bise yapmıyorsunuz arkadaşlar bakın bakalım hiç adanalı ların yok yattımı yok yatmadımı diye yaz dini gördünüzmü bayramdan yeni çıķıldı tabiki yatacak maaşlarının ama er ama geç

emrcnblt

Üye
Üye
birde övünüyorsunuz. yaptığınız hareketi kesinlikle tavsip etmiyorum.ben olsam cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunurum.sizinki haddini aşmış .

Bu gün sabah sosyal hizmetlere gittim evrak götürdüm.maaşın ne zaman yatacağını sordum 2 veya 3 gün içinde yatar dedi.MERSİN.

yunus bozan

Üye
Üye
izmirli arkadaşlar imkanınız var ise rica etsem izmiri kontrol edebilirmisiniz ?

ramke84

Üye
Üye
2016 TEMMUZ AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

12.07.2016

1- Bilecik
2- Malatya
13.07.2016
3- Antalya
4- Kocaeli
5- Gaziantep
6- Manisa
7- Şanlıurfa
8- Sivas
9- Denizli
10- İstanbul
11- Afyonkarahisar
12- Zonguldak

hastaadam

Üye
Üye
bursa schk memurları derki bilgi verme yetkimizyok ...yani bilmiyoruz deyin denmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye