2016 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burcu35

Üye
Üye
Izmiri kontrol ettim yatmamis

ozi35

Üye
Üye
İzmir herhalde 20 Temmuza kaldı. Zaten parayı yemekten bize veremiyorlar.

yesimboz

Üye
Üye
İzmir herhalde 20 Temmuza kaldı. Zaten parayı yemekten bize veremiyorlar.

yemekten bize vermiyorlar diyorsunuz gene size verilmesi sağlayan onlar oldu evde durup engelli rahatça bakıyorsun ihtiyacını gderiyorsun önceki dönem değil bakım aylığı yüzümüze bakıp işe dahil almıyorlardı inşanlar kaçıyorlardı ne çabuk unuttunuz elbett yatacak derdiniz olabilir anlıyorum

R

rahim

Guest
yemekten bize vermiyorlar diyorsunuz gene size verilmesi sağlayan onlar oldu evde durup engelli rahatça bakıyorsun ihtiyacını gderiyorsun önceki dönem değil bakım aylığı yüzümüze bakıp işe dahil almıyorlardı inşanlar kaçıyorlardı ne çabuk unuttunuz elbett yatacak derdiniz olabilir anlıyorum
bunu yazmak için mi üye oldunuz.niye bu kadar sinirlendiniz ki eleştiriye kapalı birine benziyorsunuz.

yesimboz

Üye
Üye
bunu yazmak için mi üye oldunuz.niye bu kadar sinirlendiniz ki eleştiriye kapalı birine benziyorsunuz.

eleştirilen kişi ben değilim niye kapalı oluyum ki yalan sa ya da durun yanlışınız var diyin tam geç yattı kabul da bu haklar bize sağlandı çok şükür her köşede zaten hakkımızdı vvermesi lazım diyeceksinizde öncekiler niye vermedi niye bizi dışladılar sigorta yok diye hastaneye alınmazdı alılanlarda bin türlü rezillik eleştiriye açığım benim bilmediğim yanlışlar olur öğrenirim dur dersin tamam mantığıma yatarsa uygularımda ama yalan allah aşkına engelli memur alımı kontrol edin basidi ve aldığımız aylık

ilknurrr06

Üye
Üye
Bu sitenin civisi cikti tv programindaki kadinlarin show u gibi yatan iller haric her muhabbet var masallah site yoneticileri gorur gormrz silip onlemini almali ama ben 3 senedir goremedir...hep bi tartisma kapris birbirine akli sira laf sokmalar..ayip ayip kensinize sayginiz yoksa bize olmali kac sayfa olmus bi bakin..sizin tartismaya falan vaktiniz internetinz bol ama biz zar zor girip 1 dk da bakip cikiyoruz...umarim buna da 5 sayfa dolar....

baki02

Üye
Üye

Ben arkadasimin elestiriye kapali oldugunu dusunmuyorum bilakis burada bazi arkadaslar insanlara suc atiyorlar yaptiklari elestiri degil ekmek yedigi sofraya bicak saplamak bu sayfa ne elestiri sayfasi nebaska bisey burasi maaslarin yattigini yada yatmadigini ogrenmek icin acilmis sayfa ama amacinin disinda kendini bilmez 3-5 kisinin yazdiklari ile konu dagiliyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Eleştirilerinizi lütfen burda forumda saçma sapan şekilde yapmayın burda evde bakım maaşını takip eden üyeler sizin muhabbetinizi dinlemek zorunda degil kim neyi seviyorsa kim neyi eleştiriyorsa sitede uygun forumda tartışma konusu açıp ordan yapabilir, devam ederseniz tartışmaya dahil olan herkesi yasaklamak zorunda kalacagım..

Ebrut

Üye
Üye
Malesef tekirdag hala yok en son 11 e atm den baktim

serbetcimehmet

Üye
Üye
Mehmet Yalçın;133036]Eleştirilerinizi lütfen burda forumda saçma sapan şekilde yapmayın burda evde bakım maaşını takip eden üyeler sizin muhabbetinizi dinlemek zorunda degil kim neyi seviyorsa kim neyi eleştiriyorsa sitede uygun forumda tartışma konusu açıp ordan yapabilir, devam ederseniz tartışmaya dahil olan herkesi yasaklamak zorunda kalacagım..

selam bu tartışmlar anlamsız muhabbetlere amacını aşan kelime kirliliğine artık bir son verelim insan oglu anlamıyor admin kardesim rica dan falan siz bir yol bulun tavizsiz bir uygulama başlatın sitede ma etkisi yaptırım caydırıcılığı olsun m bu ister ceza analamında gerekse yapıcı bir şey olsun fakat tekrerrür etmesin bu tür lüsumsuz laçkalaşmış muhabbetler son bulsun

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani açıkcası ben üye yasaklamayı çok dogru bulmuyorum zaten hayatta yeteri kadar engelleniyoruz birde engelliler sitesinden engellenmek çok dogru gelmiyor, ammavelakin anlayışsız oldugumuz zamanlarda klavyeden birbirimizi kırabiliyoruz, kimi sevdigi partiyi övmek kimi sevdigi takımı övmek için bile karşısındaki engelli kardeşini kırabiliyor, burda tek amaç evde bakım maaşının yattıgını görebilmek paylaşabilmek ama maalesef zaman zaman tansiyon çıkıyor bunun önüne geçebilmek her ne kadar dogru bulmasamda engellemek zorunda kalıyorum, sizlerden ricam ikili sataşmalardan kaçınmanız size hitaben hakaret ve küfür edenleri derhal yöneticilere bildirmenizdir.

kadir63

Üye
Üye
osmaniye hesaba baktım yok ne zaman yatar allah bilir .allah rızası için dört gözle bekliyoruz

gizemliyol

Üye
Üye
Samsun ilgili kişilerle görüşen varmı arkadaş lar nezaman yatacak mış herkeze saygilar sunarım

xiaomi

Üye
Üye
kusura bakmayın deniz ben pek anlamam nasıl yazılıyor

sude06

Üye
Üye
ankara bakım parası yatmadımı acaaba bılen yazssın

aleyna60

Üye
Üye
TOKAT 'ıma nazr değidirdiniz bu tarih olmuş hala yatmadı :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye