2018 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet34

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz..

2018 Ağustos ayı ''EVDE BAKIM MAAŞI'' yatan iller takibi yapılmak üzre konu başlığımız her ay olduğu gibi bu ayda açılmıştır. Hepimizin bildiği gibi Ağustos ayı itibari ile maaşlar zamlı olarak alınacaktır. Yapılan zamla evde bakım maaşları 01.07.2018-31.12.2018 tarihleri arasında 1.179 TL olmuştur.Kişi başı düşen miktarda bir değişiklik olmamıştır.
1.1.2018- 31.12.2018 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıklarında kişi başına düşen miktar= 967 TL olarak devam etmektedir.

Her ay sizden rica ettiğim gibi bu ayda evde bakım maaşı konu başlığında alakasız sorulara yervermemenizi rica ediyorum. Aksi halde hem sorularınız yanıtsız kalıyor hemde bu başlığı takip edenler açısından kargaşalar oluşuyor bu durumda hiç birimizin istemediği bir haldir. YENİ KONU açarak uygun kategoride sorularınız en kısa sürede yanıtlanacaktır. Bulunduğunuz illerin yattı bilgisini paylaşırken emin olmanızda çok önemlidir zira birbaşkası sizden duyduğu yattı bilgisine istinaden boşu boşuna maaş çekmeye giderek zorluk yaşayabilir. Listemizi güncellerken sizlerden gelen doğru bilgilerle hareket ettiğimizi ve burada hepbirlikte bir çok kişiye fayda sağladığımızı unutmayalım.

Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle

evde-bakim-maasini-k-6dbe98c6327b15fb0d2e.jpg

İlginizi çekebilecek evde bakım maaşı ile alakalı diğer konular

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-almak-icin-gereken-sartlar-ve-belgeler-26610/

https://engelliler.gen.tr/f8/yeni-a...elli-hayir-yazarsa-bakim-maasi-kesilir-30733/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

qxqxqx

Üye
Üye
1 ine kadar edevlette kayıtgörunüyordu bugün kayıt yok diyor sizdede öylemi?

D.BULUT

Üye
Üye
Evet e-devlette kayıt yok,sanırım yarın güncellenir.

ahmet34

Üye
Üye
bayram paralarındanda ses çıkmadı

anatomie

Üye
Üye
Aynen yarın belki güncellenir

değerli arkadaşlar, bendede kayıt yok diyordu lakin demin az önce baktım 1179,40 tl olarak güncellenmiş yani bir kaç gün içinde genel olarak güncellenir diye düşünüyorum.

bilginize

saygılarımla

ahmet34

Üye
Üye
ben hiç e devletle ugrasmıyorum,il için yattı dedılermı gıder cekerım

bu e devletın olmazsa olmazı nedır acaba,her ay sayfalar dolusu e devlet yazdımı yazmadımı denıyor

önemi varsa bızde once e devlete bakıp oyle cekelım

qxqxqx

Üye
Üye
ben hiç e devletle ugrasmıyorum,il için yattı dedılermı gıder cekerım

bu e devletın olmazsa olmazı nedır acaba,her ay sayfalar dolusu e devlet yazdımı yazmadımı denıyor

önemi varsa bızde once e devlete bakıp oyle cekelım

sanırım maaşa bişey oldumu düşüncesi gerçi defalarca söylendi ne bakıcı ne engelli hapis değil elbet bi yerlere gideceğiz akraba deniz şu bu yinede belli olmuyor işte şüphe

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Ya gerçekten bu e devlet muhabbeti baydı artık kapatın bu konuyu eskiden e devlet mi vardı yattı denilirse gidersin ATM ye bakarsın yatmadiysa o zaman bakarsın e devlete kesilmismi diye daha ay girmeden e devlet muhabbeti başlıyor nerden çıkardılar bu e devleti başımıza bela

D.BULUT

Üye
Üye
Ne demek e-devlet nereden cıktı? yıl sonuna kadar herkes e-devletten kamu kuruluş işlerini halledecek..ödeneyi veren devlet ise devletin uygulamasından neden yararlanmasın vatandaş?

sadece yardım bilgisi öğrenme sayfası değil ikametinide ordan almak zorunda kalacaksın ozaman e-devletin önemini anlarsın..

mir33

Üye
Üye
Ya gerçekten bu e devlet muhabbeti baydı artık kapatın bu konuyu eskiden e devlet mi vardı yattı denilirse gidersin ATM ye bakarsın yatmadiysa o zaman bakarsın e devlete kesilmismi diye daha ay girmeden e devlet muhabbeti başlıyor nerden çıkardılar bu e devleti başımıza bela

Sizin başınıza niye bela oluyor? Sorgulamak, merak etmek gibi eylemleri neden bela olarak görüyorsunuz?
Sistem yeni ve insanlar sistemi öğrenmeye çalışıyorlar. Bir kere sorularına cevap alsalar belki arkasından yeni soru gelecek ama soruyu soranlar huzur bulacak.
Sistem yeni demişken edevlette kayıt yazısı bütün illerde aynı anda mı görünüyor? Çünkü birisi kaydının göründüğünü söyledi ama bizde kayıt yok yazısı ayın birinden beri değişmedi.

R

rahim

Guest

yerinin burası olmadığını , başka bir başlık altında konunun açılmasını söyleseydiniz daha iyi olurdu. zaten bu konuyla ilgili başlık aşağıdaki linkte mevcut.ama üyeler bu başlık daha populer olduğu için burada da bu konuyu yazıyorlar. yazsınlar bir şey olmaz en fazla iki sayfa okursunuz. saygılar.
işte link

https://engelliler.gen.tr/f8/e-devl...maasi-odeme-bilgileri-sorgulanabiliyor-32533/

Mersin02

Üye
Üye
Mersin'den yazıyorum e devlette kayıt yok diyor gören var mı

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Benim lafım genele değil sürekli bu e devlet deyip duranlara bu konunun yeri burası değil sadece ben değil çoğu kişi rahatsız burda bi kaç üye var sürekli aynı teraneyi okuyup duruyor artı adam benim yazdığım cumleyide algilayamiyor e devletten her işini yapıyorsun diyor onu bende biliyorum kardeşim cahil değilim benim demek istediğim yılbaşından önce e devletten bakım maaşı bilgileri sorgulanmiyordu herkeste maaşını alıyordu sanki ezelden beri e devlet varmış gibi davraniyorsunuz

tokgönül

Üye
Üye
Valla kusura bakmayın bu e devlette görünmüyor diye yazılan yazılar sıktı artık.Ya kendi sayfasında yazın yada başka sayfa açın.Edevlette görünüyor yazan başlığı açmıyorum bile ama maaşlarla ilgili haber varmı diye bakıyım dedim. burdada E devlet çıktı karşıma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye