2018 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Canoski

Üye
Üye
Hiç baktınız mı e devletinize görünüyor mu cvp verirseniz sevinirim tşk ler

Canoski

Üye
Üye
Arkadaşlar e devlette İstanbul gözükmüyor mu ne oldu bu ay bu İstanbula bilgi verirseniz çok sevinirim tşk ederim

Mrtulu

Üye
Üye
Karabük e devlette gözüküyormu

Orhan38

Üye
Üye
Kayseri e devlete 4aydan beli görünmüyor

yılma

Üye
Üye
İzmirde gözüküyor e devlette

gececi01

Üye
Üye
bir zamanlar yattı yatmadı muhabbeti şimdide gözüktü gözükmedi muhabbeti hayırlısı

D.BULUT

Üye
Üye
Yahu bazı arkadaşlar maaşla ilgili paylaşımların konusuna neden muhalif oluyorlar? insan azarlamaya insanı kırmaya cokmu heveslisiniz?Bu başlık altında evde bakım maaşıyla ilgili herşey yazılacak tabiki! e devlette gözüküp gözükmediğide yazılacak yatıp yatmadığıda! çay kahve muhabbetimi yapalım? azarlamayın insanları lütfen!!!

yuksek

Üye
Üye
Yahu bazı arkadaşlar maaşla ilgili paylaşımların konusuna neden muhalif oluyorlar? insan azarlamaya insanı kırmaya cokmu heveslisiniz?Bu başlık altında evde bakım maaşıyla ilgili herşey yazılacak tabiki! e devlette gözüküp gözükmediğide yazılacak yatıp yatmadığıda! çay kahve muhabbetimi yapalım? azarlamayın insanları lütfen!!!

Çok doğru katılıyorum size hocam. Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum. Kimsede benim kalbimi kırsın istemiyoruz. Buradaki herkes engelli ve engelli yakınları bu para ile geçinmeye çalışan insanlar. Dolayısı ile e devlette gözükmeyince endişeye kapılabiliyor insan acaba aylık kesildi mi diye. Ve insanlar buradan öğrenmek için soru soruyorlar. Çünkü başka öğrenilebilecek bir ortam yok. Birbirimize yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Olamıyorsakta polemik yapıp kalp kırmaya gerek yok. Herkese selamlar saygılar.

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaslar 4sayfa olmuş daha e devlet muhabbetı evet evde bakım maasını konusacagız ama bu baslık yatan ıller e devlete yansıma baslıgı farklı oradan sorun cevap verın sımdı ben böyle dedım dıye bana saldırıya gecersınız ama tekrar yazıyorum bu sayfa yatan iller sayfası sayın yönetıcı lutfen sayfayı temızleyın

5044Y cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye