2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

R

rahim

Guest
çok saçma,yatalak ınsana yemek yedırıp tuvaletını yaptırınca yanından bır ıkı saatlıgıne ayrılan
yada en az bır markete gıdıp gelme zamanı gecıren kısıler olmucakmı

gelmeden once haber versınler yada 1 saat once haber versınler.yada kapıya geldık bulamadık bu hafta ugrayın dıyebılırler

yazılanlara cok ınanmıyorum.yada dogruysa o zaman devlet parayı pek vermek ıstemıyor olarak anlıyorum

para vereyım ama ısı sıkı tutayım vermemeye calısayım gıbı bır yaklasımları olur.sonucta ev gelırı bellı.hasta ortada.evın ve hastanın ıhtıyacı ortada..hastaya bakan ve calısamayan ortada..yanı orada azcık verseler ne olcak....en kucuk seyde vermemek ıcın,40 kere kontrolde nedir

yazılanlara pek inanmıyorum diye yazmışsınız.size yalan borcumuz mu varda yalan yazalım.inanıp inanmamak size kalmış.köylerde ve ilçelerde yaşayanlar il merkezinde yaşayanlara nazaran daha şanşlılar.şehir merkezinde yaşayanlara hiç durmadan gelip gidiyorlar, köyde yada ilçede yaşayanlara yıllarca uğradıkları yok

anatomie

Üye
Üye
E devlet ye kayıt bulunmadı yazmasına rağmen, k.maraş yatmıştır

evet kardeşim bendede e-devlette kayıt bulunmadı yazmasına rağmen Hatay için dün itibariyle yatmıştır zaten sitedede daha önce Hatay için yazılmıştır..

bu ay galiba herhalde e-devlette genel olarak bir sorun oluşmuş çünkü bir çok arkadaşımızda kayıt bulunmadı yazısı çıkmıştır !!

en derin saygılarımla

gresunlu

Üye
Üye
26 sayfa var 25 i boş muhabbet arkadaş e devlet kayıt bulunamadı maas kesıldımı belkı ellı sefer soruluyor arkadaş yazmış kayıt yok ama maaşı aldım sayfada yazılanı okumadan soru soruluyor sohbet edeceksenız bı sohbet sayfası acalım orda konuşalım sıte yönetıcılerıde uyuyormu ne bı temızleyın şu sayfayı kardeşım ya

R

rahim

Guest
26 sayfa var 25 i boş muhabbet arkadaş e devlet kayıt bulunamadı maas kesıldımı belkı ellı sefer soruluyor arkadaş yazmış kayıt yok ama maaşı aldım sayfada yazılanı okumadan soru soruluyor sohbet edeceksenız bı sohbet sayfası acalım orda konuşalım sıte yönetıcılerıde uyuyormu ne bı temızleyın şu sayfayı kardeşım ya

Gresunlu hic kendini boşuna yorma kardeşim, bahsettiğin durum yıllardır sürüyor.
bu uyariyi ilk yazan sen olmadığın gibi son yazanda sen olmayacaksin.sacede yazdığınla ve sinirlendiğinle kalacaksın.

gresunlu

Üye
Üye
Gresunlu hic kendini yorma bahsettiğin durum yıllardır sürüyor.
Bbu uyariyi ilk yazan sen olmadığın gibi son yazanda sen olmayacaksin.

bundan sonra bende boş boş sorular sorayım herdakkada bır yattımı dıyım kayıt varmı sızde dıyeyım maksat sayfa kirletmek degilmi vakit gecsin telefondan girip bakıyorum 25 sayfa var 20 boş

x53

Üye
Üye
rize yatmiştır (şimdiden iyi bayramlar)

Siraç

Üye
Üye
Hiç mi Konyalı yok benden başka yatıp yatmadı diyecek

elifsare

Üye
Üye
Insallah biride antalyayi söylerde bizde ogreniriz yatip yatmadigini...

ahmet34

Üye
Üye
2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi

1-Amasya
2-Kırıkkale
3-Batman
4-Samsun
5-Karabuk
6-Ordu
7-Ankara
9-Tokat