2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

R

rahim

Guest
konya bakım paraları yatmıştır.hepimizin ramazan bayramı kutlu olsun.hayırlı bayramlar

can68

Üye
Üye
antalya yattı diğer illerinde hızlı yatması ile iyi bayramlar

bursabursa16

Üye
Üye
Inegollu edepli ol mubarek gun kuruma sordum yazdim tphanede ben .....gordim gibi

lightninq

Üye
Üye
Muğla yattı... Herkese Hayırlı Bayramlar. Yatmayan illerinde en kısa sürede yatması dileği ile ...

yılma

Üye
Üye
izmir yatmıştır iyi bayramlar arkadaşlar

vildankayacan

Üye
Üye
Değerli Arkadaşlar

''2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzere konu başlığımız açılmıştır.
Bilindiği gibi evde bakım maaşları 6 ayda bir yapılan zamlarla artmaktadır. Fakat evde bakım maaşları 1 ay geriden geldiği için Aslında Haziran ayında alınacak maaş Mayıs ayı maaşıdır.Bu durumda da zamlı maaşlar Ağustos ayında maaşlara yansıyacaktır. Maaşın nekadar olacağı ilerleyen günlerde memur maaş katsayısı belirlendiği zaman netleşecektir. Maaşa yapılan zam memur maaş katsayısı ile kişi başı düşen miktar ise asgari ücret artışıyla orantılı olarak değişmektedir. Bundan dolayı kişi başı düşen miktar yıl sonuna kadar aynı 967 TL olarak şuan itibari ile alınan maaş da 1087 TL olarak devam etmektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 9863

Kısa bir açıklama yapma gereği duyduğumdan dolayı detayları sizlerle ve yeni evde bakım maaşı almaya başlayan üyelerimizle paylaşmak istedim ki kafalarında soru işaretleri kalmasın.

Her ay bu başlıkta hep birlikte yatan/yatmayan iller takibini yıllardır yapmaktayız. Sizlerinde yardımıyla doğru asparagas bilgilere yer vermeden kimsenin mağduriyetine sebep olmadan devam edeceğiz desteğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder bütün illerin en kısa sürede yatmasını dilerim.

Son olarak SGK kapsamında emekli olan kişilere ramazan ve kurban bayramı öncesi verilecek bayram ikramiyesini ne evde bakım maaşı alanlar nede 3 aylık 2022 maaşı alamıyor. Bu bayram ikramiyesi konucu çok sorulduğundan bunada açıklık getirmek istedik.

İlginizi çekebelecek evde bakım maaşı ile alakalı diğer konu başlıklarımız.....

https://engelliler.gen.tr/f8/2018-yili-evde-bakim-maasi-kisi-basi-gelir-beli-oldu-32219/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-alma-sartlari-2018-guncel-32299/

https://engelliler.gen.tr/f8/2018-evde-bakim-maas-miktarlari-belli-oldu-32255/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/
Arkadaşlar hayırlı geceler İstanbul bursa izmir kocaeli aydın muğla van mersin bakım maaşları yattı hayırlı bayramlar

TA-1033 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

ahmet34

Üye
Üye
evet ayın 13 unde,her zaman oyle yapıyorlar..bu gece 12.30 dada ıstanbul falan yatıyordu

Ne çok biliyorsunuz ya.13.de yatıyormuş hep normalde 15.inde yatıyor bayram dolayısıyla belki bu gece yatacak Burda Bi hasta adam vardı o gitti onun yerine bursa1616 geldi herşeye muhalefet her soruya bir cevabı var çok biliyorsan git sosyal hizmetlere memur ol kardeşim bak hesaba yatarsa buradan paylaş.

FIG-LX1 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

ya işte böyle...bursa 13 dedım tuttu.bosuna laf yedık

ahmet34

Üye
Üye
2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi

1-Amasya
2-Kırıkkale
3-Batman
4-Samsun
5-Karabuk
6-Ordu