2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Cocu

Üye
Üye
Zonguldaktan haberi olan varmi

ahmet34

Üye
Üye
2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Ordu
2-Bolu
3-İstanbul
4-Osmaniye
5-Adıyaman
6-Tokat
7-Tekirdağ
8-Kırklareli
9-Aksaray
10-Amasya
11-Zonguldak
12-Mersin
13-Konya
14-Denizli
15-Van
16-Sivas
17-Manisa

Kral6363

Üye
Üye
Slm arkadaşlar şanlıurfadan bilgisi olan varmi

desperado404

Üye
Üye
Ankara 13 unde yatardı yatmamış tarihimi değişti acaba bilgisi olan varmı.

64ad760

Üye
Üye
555 kardeşim bizde köyden senin yattı demeni takip ediyoruz .
heray uşaga sen yattı değince dedem e parayı cekiver diyoruz
yatınca haber ver olurmu kardeşim .

ilknurrr

Üye
Üye
Selamün aleyküm Ankara daki yetkililerle görüşüp bilgi alan var mı.

Poyraz78

Üye
Üye
İzmir için e dewlette 17 yazmakta.sos hiz aradık 19.da yatacak der.burada biri yazmış izmir 17 yatacak diye ortada büyük bir bilgi kirliliği var.

yunus bozan

Üye
Üye
ya bu izmire olan kin nefret neden anlamıyorum..tmm izmirin çok büyük bir bölümü chp li sebep bu bence fakat sonucta bizlerin durumu belli devlete el açıyoruz ve ben şahsi adıma söylemem gerekirse oyumu akp ye verdim..ve bir çok insanda böyle yaptı neden biz madur oluyoruz ve sonucta oyle yada böyle izmirde yatıyor ama neden bir ayrımcılık söz konusu neden geç yatırılıyor bilerek..ist ye gelince ayın 10 da yatıyor oysaki ist de izmirde ayın 13 ünde yatıyor ama seçim için ist yi 10 na çekiyorsun işi düştüğü zaman canım gulüm işi bittikten sonra keyfimin kahyası bilir oluyor..işte bu yanlış bir kavram sen devlet olarak buyuksün kabul fakat senden buyuk allah var sen böyle yaparsan allah alır elinden başka partiye verir ve zaten ist yi bu yüzden kaybettin ank yide kaybettin sonra dersin nerde hata yaptık diye başbakan olarak..ama ben söyliyim hatanı kendi çıkarın için suriyelileri başımıza bela ettin adamlar türk vatantaşından daha iyi daha huzurlu yaşıyor adamlarda dokunulmazlık var ve engellileri hiçten sayıyosun çoğu emeklinin durumu iyi adamda araba 5 katlı daire memur emeklisi eksradan ikramiye veriyosun peki onlarınki aylıkta bizimki değilmi bize neden azda olsa ikramiye vermiyosun ayrıca bir çok engelli madur durumda aile gelirine bakılıyor benim babam tekerlekli sandalyede anemin emeklisinden dolayı 2022 gitti adam şimdi madur durumda halam ayda 1 gelip babama 2 lira verip gidiyor oda nereye kadar bunun gibi bir çok insan var işte hatalarınız bunlar işinize geldiği gibi önetiyorsunuz ve evet sizler en iyi yönetenlersiniz şu durumumuzada şükür fakat eksiklikleriniz var madur ettikleriniz var kaybettiğiniz zamanda neden demeyin birazda halkın penceresinden bakın konuya.

Tekerlekli Sandalye