2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ahmet34

Üye
Üye
2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Ordu
2-Bolu
3-İstanbul
4-Osmaniye
5-Adıyaman
6-Tokat
7-Tekirdağ
8-Kırklareli
9-Aksaray
10-Amasya
11-Zonguldak
12-Mersin
13-Konya
14-Denizli
15-Van
16-Sivas
17-Manisa
18-Niğde
19-Eskişehir

eskişehiri ekledım bılgı ıcın sagolun,cekemeyen olursa yazsın

kolera

Üye
Üye
ya bu izmire olan kin nefret neden anlamıyorum..tmm izmirin çok büyük bir bölümü chp li sebep bu bence fakat sonucta bizlerin durumu belli devlete el açıyoruz ve ben şahsi adıma söylemem gerekirse oyumu akp ye verdim..ve bir çok insanda böyle yaptı neden biz madur oluyoruz ve sonucta oyle yada böyle izmirde yatıyor ama neden bir ayrımcılık söz konusu neden geç yatırılıyor bilerek..ist ye gelince ayın 10 da yatıyor oysaki ist de izmirde ayın 13 ünde yatıyor ama seçim için ist yi 10 na çekiyorsun işi düştüğü zaman canım gulüm işi bittikten sonra keyfimin kahyası bilir oluyor..işte bu yanlış bir kavram sen devlet olarak buyuksün kabul fakat senden buyuk allah var sen böyle yaparsan allah alır elinden başka partiye verir ve zaten ist yi bu yüzden kaybettin ank yide kaybettin sonra dersin nerde hata yaptık diye başbakan olarak..ama ben söyliyim hatanı kendi çıkarın için suriyelileri başımıza bela ettin adamlar türk vatantaşından daha iyi daha huzurlu yaşıyor adamlarda dokunulmazlık var ve engellileri hiçten sayıyosun çoğu emeklinin durumu iyi adamda araba 5 katlı daire memur emeklisi eksradan ikramiye veriyosun peki onlarınki aylıkta bizimki değilmi bize neden azda olsa ikramiye vermiyosun ayrıca bir çok engelli madur durumda aile gelirine bakılıyor benim babam tekerlekli sandalyede anemin emeklisinden dolayı 2022 gitti adam şimdi madur durumda halam ayda 1 gelip babama 2 lira verip gidiyor oda nereye kadar bunun gibi bir çok insan var işte hatalarınız bunlar işinize geldiği gibi önetiyorsunuz ve evet sizler en iyi yönetenlersiniz şu durumumuzada şükür fakat eksiklikleriniz var madur ettikleriniz var kaybettiğiniz zamanda neden demeyin birazda halkın penceresinden bakın konuya.
ve şu da var kardeşim,behcet uz çocuk hastanesi heyet günümüzü iptal etti biz sizi ararız dedi rapor süresi bitti maaş kesildi biz iki aydır heyet bekliyoruz nedir bu izmirin çilesi

yunus bozan

Üye
Üye
ve şu da var kardeşim,behcet uz çocuk hastanesi heyet günümüzü iptal etti biz sizi ararız dedi rapor süresi bitti maaş kesildi biz iki aydır heyet bekliyoruz nedir bu izmirin çilesi

o zaman bende şöyle bişey diyim kardeşim..benim kızım 7 yaşında kas hastası hiçbir ihtiyacını karşılayamıyor bende ayrıca engelliyim ve bu halimle kızımı kendim gezdiriyorum aynı zamanda kızımın raporunu her 2 yılda bir yenilenecek diye rapor veriliyor ayrıca behçet uz hastanesi benim çocukken surekli tedavi gördüğüm hastaneydi ve o hastanede kuzenim halamın kızı cocuk doktoru onu devreye soktuk yalvar yakar bişey yapamadı yine raporu alırken 2 yıllık verdilker sadece yardımı şu oldu sıra filan beklemedik en öne aldılar sadece bu ve kuzenim trilyonluk bırakın bize yardımı selam vermiyorlar dedimya yalvardık yakardık anca bunu yaptı kısacası varsa tırnağın kaşırsın başını aksi halde kimseden kimseye fayda yok sadece hepimiz için şunu diyebilirim allah daha zor durumlara getirmesin bizleri.

Timsah

Üye
Üye
Bursayi akp aldi ama hep ayni yine sarkittilar

can68

Üye
Üye
Antalya cumartesi yatacakmış öyle söylediler

xxxlach

Üye
Üye
Ben bu İzmir sosyal hizmetleri anlamadım gitti aradım konuştum İzmir ne zaman yatacak diye 17 ile 20 arası dedi bayan be nde dedim neden böyle gecikiyor diye bayram tatili oldu ondan dedi bende madem bayram tatili araya girdi sadece İzmir için mi girdi İstanbul ile İzmir normalde 13 ünde yatardı dedim ama ne hikmetse 10.unda yatmış dedim bana ne dedi dersiniz hayır beyefendi yok öyle bir şey yatmamış dedi bana şaşırdım girin bakın dedim İnternet denen bir şey var ben dedi İstanbulu göremem yatmış mı diye birde daha komiği kızgın bir şekilde tabi varsa istanbuldan para çeken beni arasın dedi ne alaka dedim millet yalanmı söyliycek yani dedim inanmak istemedi ben dedim İzmire bu bir cezamı diye seçimlerden dolayı çünkü İstanbul da seçim var ve 13.ünde yatan İstanbul 10.unda yattı bu haksızlık değilde nedir resmen İzmire ceza kesmiş bu AKP ha bu arada bende AKP ye oy veren biriyim ama bu yaptıkları çok ayıp resmen ayrımcılıktır.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

elifsare

Üye
Üye
Antalya cumartesi yatacak diyen arkadaş kesin bilgimi eminmisiniz ???????

anatomie

Üye
Üye
Az önce baktım kontrol ettim ama henüz daha şimdilik maalesef yatmamış [emoji848][emoji852]️

Beklemede vede takipteyiz zaten yatar yatmaz yazarım tekrardan [emoji106]

Saygılar

Neffos_C7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
Valla Hatay sanki yarına kaldı gibi çünkü neredeyse artık mesai bitcek ama maalesef henüz daha yatmadı [emoji852]️[emoji852]️

Beklemede vede anlık takipteyiz ve biran önce artık yatması temennilerimle inşallah [emoji106][emoji106]

Neffos_C7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye