2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Poyraz78

Üye
Üye
Way arkadaş bu insanlar kör çok yazık.sos hiz.çalışan memurlar bu parayı sanki ceplerinden verir gibi muamele yapıyorlar.ist yattı alan arkadaşlar var vs.seçim yatırımı olduğu ortada vs insanları kayırp ikiye bölmek akp hükümetinin işi bu toprakları kazanıp cumhuriyeti onlar kurdu.onlar olmasa hepimiz açız.öyle sanıyorlar.yazık 17 yıldır T.C topraklarını yabancılara sattılar halkı sömürdrler bunlar müslüman vs.Sonuç ellerinden gelse bu sosyal yardımları kesecrkler ama yemiyor..

ahmet34

Üye
Üye
2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Ordu
2-Bolu
3-İstanbul
4-Osmaniye
5-Adıyaman
6-Tokat
7-Tekirdağ
8-Kırklareli
9-Aksaray
10-Amasya
11-Zonguldak
12-Mersin
13-Konya
14-Denizli
15-Van
16-Sivas
17-Manisa
18-Niğde
19-Eskişehir
20-Ankara
21-Kocaeli
22-Bilecik

bilecik yatmayan varsa yazsın,bılgı ıcın sagol

Kral6363

Üye
Üye
Şanliurfa evde bakım aylığı yattı ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN

yılma

Üye
Üye
İzmir için ayın 17de diyorlar birde 20sinde diyorlar kesin bilen var mı İzmir için e devletde 17. 06.2019 olarak gözüküyor

kolera

Üye
Üye
ya bu izmire olan kin nefret neden anlamıyorum..tmm izmirin çok büyük bir bölümü chp li sebep bu bence fakat sonucta bizlerin durumu belli devlete el açıyoruz ve ben şahsi adıma söylemem gerekirse oyumu akp ye verdim..ve bir çok insanda böyle yaptı neden biz madur oluyoruz ve sonucta oyle yada böyle izmirde yatıyor ama neden bir ayrımcılık söz konusu neden geç yatırılıyor bilerek..ist ye gelince ayın 10 da yatıyor oysaki ist de izmirde ayın 13 ünde yatıyor ama seçim için ist yi 10 na çekiyorsun işi düştüğü zaman canım gulüm işi bittikten sonra keyfimin kahyası bilir oluyor..işte bu yanlış bir kavram sen devlet olarak buyuksün kabul fakat senden buyuk allah var sen böyle yaparsan allah alır elinden başka partiye verir ve zaten ist yi bu yüzden kaybettin ank yide kaybettin sonra dersin nerde hata yaptık diye başbakan olarak..ama ben söyliyim hatanı kendi çıkarın için suriyelileri başımıza bela ettin adamlar türk vatantaşından daha iyi daha huzurlu yaşıyor adamlarda dokunulmazlık var ve engellileri hiçten sayıyosun çoğu emeklinin durumu iyi adamda araba 5 katlı daire memur emeklisi eksradan ikramiye veriyosun peki onlarınki aylıkta bizimki değilmi bize neden azda olsa ikramiye vermiyosun ayrıca bir çok engelli madur durumda aile gelirine bakılıyor benim babam tekerlekli sandalyede anemin emeklisinden dolayı 2022 gitti adam şimdi madur durumda halam ayda 1 gelip babama 2 lira verip gidiyor oda nereye kadar bunun gibi bir çok insan var işte hatalarınız bunlar işinize geldiği gibi önetiyorsunuz ve evet sizler en iyi yönetenlersiniz şu durumumuzada şükür fakat eksiklikleriniz var madur ettikleriniz var kaybettiğiniz zamanda neden demeyin birazda halkın penceresinden bakın konuya.

o zaman bende şöyle bişey diyim kardeşim..benim kızım 7 yaşında kas hastası hiçbir ihtiyacını karşılayamıyor bende ayrıca engelliyim ve bu halimle kızımı kendim gezdiriyorum aynı zamanda kızımın raporunu her 2 yılda bir yenilenecek diye rapor veriliyor ayrıca behçet uz hastanesi benim çocukken surekli tedavi gördüğüm hastaneydi ve o hastanede kuzenim halamın kızı cocuk doktoru onu devreye soktuk yalvar yakar bişey yapamadı yine raporu alırken 2 yıllık verdilker sadece yardımı şu oldu sıra filan beklemedik en öne aldılar sadece bu ve kuzenim trilyonluk bırakın bize yardımı selam vermiyorlar dedimya yalvardık yakardık anca bunu yaptı kısacası varsa tırnağın kaşırsın başını aksi halde kimseden kimseye fayda yok sadece hepimiz için şunu diyebilirim allah daha zor durumlara getirmesin bizleri.
çok çok amin

ahmet34

Üye
Üye

1-Ordu
2-Bolu
3-İstanbul
4-Osmaniye
5-Adıyaman
6-Tokat
7-Tekirdağ
8-Kırklareli
9-Aksaray
10-Amasya
11-Zonguldak
12-Mersin
13-Konya
14-Denizli
15-Van
16-Sivas
17-Manisa
18-Niğde
19-Eskişehir
20-Ankara
21-Kocaeli
22-Bilecik
23-Şanlıurfa

burak1978

Üye
Üye
Antalya cumartesi yatacak diyen arkadaş kesin bilgimi eminmisiniz ???????

Elif hanım İyi Akşamlar artık her kim dedi ise siz bu tür söylentilere bence inanmayın Cumartesi resmi bir İş günü değildir Bankalar kapalı dolasıyla Paralar Antalya için bu gece saat 0:45 ten sonra yatabilir veya Cuma gunu gün içerisinde yatabilir yatmaz ise Pazartesi yatar farkındaysanız aydan ay a Antalya her ayın 11 inci ve sonra ki günlede yatmaya başlıyor Bugün daha 13. ü yani geç kalınmış değil yatar siz merak etmeyin bizim ki side yatmadı telaş yapmayın kendinize e devletten takip edebilirsiniz e devlet şifreniz var ise orada size yatırılacak olan yardımlarınız görünmektedir eğer e devlette yatırılacak yardımlarınız görünmüyor ise o zaman sorabilirsiniz sosyal yardım vakfına Sevgiler Saygılar Elif hanım

yılma

Üye
Üye
İzmir inşallah 17 sine kalmaz yatar inşallah bu gece

can68

Üye
Üye
Elif hanım İyi Akşamlar artık her kim dedi ise siz bu tür söylentilere bence inanmayın Cumartesi resmi bir İş günü değildir Bankalar kapalı dolasıyla Paralar Antalya için bu gece saat 0:45 ten sonra yatabilir veya Cuma gunu gün içerisinde yatabilir yatmaz ise Pazartesi yatar farkındaysanız aydan ay a Antalya her ayın 11 inci ve sonra ki günlede yatmaya başlıyor Bugün daha 13. ü yani geç kalınmış değil yatar siz merak etmeyin bizim ki side yatmadı telaş yapmayın kendinize e devletten takip edebilirsiniz e devlet şifreniz var ise orada size yatırılacak olan yardımlarınız görünmektedir eğer e devlette yatırılacak yardımlarınız görünmüyor ise o zaman sorabilirsiniz sosyal yardım vakfına Sevgiler Saygılar Elif hanım

Ben 6 senedir maaş alıyorum aramam kimseyi çünkü antalya her ayın 10 11 12 sinde yatıyor ben elif hanımın antalya için niye gecikdi diye haberi olan varmı veya bilgi alan varmı diye sorunca aradım bugün sosyal politikları neden yatmadığını sordum onlarda cumartesi hesaplardan çekersiniz dedi bende onun üzerine mesajla belirtdim sana göre söylentimi bu ? ayrıca sizin hiç bilginiz yok yada cahil kalmışsınız herhalde bizler cumartesi pazar günleri kapalı olan bankaya gidip para çekicek değiliz banka ödemelerde 7 /24 açık sen önce bunu bir öğren bak bakim kendi hesap hareketlerine ne zaman yatmış antalya cuma gecesi cumartesi gecesi pazar gecesi ben çok çektim sende çekmişsindir veya diğer iller ona göre biraz öğren sonra yorum yap kafadan sıkma yok banka kapalı pazartesine kalır gibi sen bana göre kafanca söylenti yapıyorsun dikkat etmiyormusun çoğu iller gece 00.30 dan sonra yatıyor

ahmet34

Üye
Üye

1-Ordu
2-Bolu
3-İstanbul
4-Osmaniye
5-Adıyaman
6-Tokat
7-Tekirdağ
8-Kırklareli
9-Aksaray
10-Amasya
11-Zonguldak
12-Mersin
13-Konya
14-Denizli
15-Van
16-Sivas
17-Manisa
18-Niğde
19-Eskişehir
20-Ankara
21-Kocaeli
22-Bilecik
23-Şanlıurfa

elifsare

Üye
Üye
Can ve burak bey ikinizede teşekkur ederim ilginiz icin inşallah en kısa zamanda bütün iller yatar :)

nadengi30

Üye
Üye
her zaman aldığınız tarih hangi günse o günün saat 12,35 inde hesaplara yatırılır isterse cumartesi pazar olsun farketmez. Aldığınız tarihten önce boşuna sormayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaocan07

Üye
Üye
her zaman aldığınız tarih hangi günse o günün saat 12,35 inde hesaplara yatırılır isterse cumartesi pazar olsun farketmez. Aldığınız tarihten önce boşuna sormayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok biliyormuş gibi konuşmayın aldığımız gün den 3 gün geçti hala yatmış değil.

burak1978

Üye
Üye
Ben 6 senedir maaş alıyorum aramam kimseyi çünkü antalya her ayın 10 11 12 sinde yatıyor ben elif hanımın antalya için niye gecikdi diye haberi olan varmı veya bilgi alan varmı diye sorunca aradım bugün sosyal politikları neden yatmadığını sordum onlarda cumartesi hesaplardan çekersiniz dedi bende onun üzerine mesajla belirtdim sana göre söylentimi bu ? ayrıca sizin hiç bilginiz yok yada cahil kalmışsınız herhalde bizler cumartesi pazar günleri kapalı olan bankaya gidip para çekicek değiliz banka ödemelerde 7 /24 açık sen önce bunu bir öğren bak bakim kendi hesap hareketlerine ne zaman yatmış antalya cuma gecesi cumartesi gecesi pazar gecesi ben çok çektim sende çekmişsindir veya diğer iller ona göre biraz öğren sonra yorum yap kafadan sıkma yok banka kapalı pazartesine kalır gibi sen bana göre kafanca söylenti yapıyorsun dikkat etmiyormusun çoğu iller gece 00.30 dan sonra yatıyor
Tamam kardeş cumartesi çekersiniz denildiğse o zaman bugün cuma 14 ünde yatar sorun yok bende biliyorum 7/24 bankamatiğin açık olduğunu fakat cumartesi pazar parasal işlem olmaz parasal işlem değince yani para yatmaz cumartesi demişler ya o zaman bugün yani cuma günü yani iş gününde yatacaktır siz istediğiniz zaman çekebilirsiniz bu çekeceğiniz her hangi bir gün olur para yattıktan sonra iyi akşamlar size bizde alıyoruz baım maaşı 2010 dan beri hiç bir zaman cumartesi pazar yattığını görmedik ha şöyle deyim size Cuma yatmıştır ama cumartesi çektiğimiz oldu

RNE-L01 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

yılma

Üye
Üye
sakarya yatmış bilginize

Tekerlekli Sandalye