2019 Haziran Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

umit57

Üye
Üye
Yorumlara bakıyorum da aşırı bir sinir-devlete öfke vs?Devlet önceden vermek zorunda mı?Söz mü verdi size bayramdan önce vereceğim diye...Kaldı ki bu aylıklar normalde bildiğim 13 ile 25 i arası alınıyor.biz geçen ay 24ünde aldık..niye bize 1 ay önce versin aylığı?Akıl var mantık var

Ruzgar6705

Üye
Üye
Yorumlara bakıyorum da aşırı bir sinir-devlete öfke vs?Devlet önceden vermek zorunda mı?Söz mü verdi size bayramdan önce vereceğim diye...Kaldı ki bu aylıklar normalde bildiğim 13 ile 25 i arası alınıyor.biz geçen ay 24ünde aldık..niye bize 1 ay önce versin aylığı?Akıl var mantık var

Böyle olduğunuz sürece bir şey olmaz işte koyun gibi güdülün

Poyraz78

Üye
Üye
Kendince haklı olabilrsin.. Şunu açıklarmısın.? devlet dediğin o devlet, 2 bayram önce 15 gün arayla maaş yatırdı.eee.?? bugün ne değişti.? Ayrıca yatarmak zorunda mı.? Gibi ifadeler çok saçma.. ewt zorunda... Çünkü sosyal devlet..

Ruzgar6705

Üye
Üye
bu güne kadar yalakalık yapmadım dilenciler gibi allah razı olsun bilmemne demedim şimdide lanet okumuyorum bayram öncesi gecikti diye küfredenler allah başımızdan ekmesin bilmemne diyenler
nasıl milletsiniz belkide maaşım kesildi şu an alamayacağım izmirden adres değiştirmedim diye bu arada

Demekki durumun iyi buradan alacagin parayla gecinmiyorsun

orcunaral

Üye
Üye

Yanliş düşünüyorsun bence elbetteki öduyecek bayram bu. Sonucta bizde engelli birer insaniz ve muhtaciz devletimiz var hastayiz ustelik

osmaniye 80

Üye
Üye
Sen ayın 24 almış olabılırsin 10 alan iller var kaldıkı kacında olursa olsun bayram bu herkese bayramda engelliye deyilmi 2022 maaşıda aynı normalde 5 alıyorum adam şımdı 10 diyor allahtan revamı bu bırgun önce yatırmıyor ama beş gun sonra yatırabılıyor demekkı senın ihtıyacın yok alma o zaman hak yemiş olma ihtıyacı olan alsın

5044Y cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

memo51

Üye
Üye
Önceki bayramlarda arefe günü yatıyodu kac gün olursa olsun yattı ikramiye verilincemi aylıklar yatmadı acaba ama o ikramiyeyi emekliler alıyo ve bize hiç bir faydası yok biz engelliye baktiğımiź icin aliyoruz bizim daha cok ihtiyacimiz oluyor keske bu sekilde dusunebilseler

serbetcimehmet

Üye
Üye
Evde bakim ucreti alan arkadaslar sizler 6 ayda bir bakici ucretini alan sosyal hizmetlerden bir evrak alip imzalayip vermiyormusunuz , iste o evragin en altinda o bakici maasinin icerihi hakkinda bir paragraf vardir okumuyormusunuz !

TURKCELL T50 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

serbetcimehmet

Üye
Üye
Fakat bazen degisiklik gosterikebiliyor 20 yerine 15.de yada vs odenebiliyor iki aydir e devlette aydir 20. Yazmakta iki aydir 12 .de yatmakta digecegim e devlette yazan tarihe ben hic bir zaman itibar etmem daha senelerdir bir defa bile olsa o tarihte yattigini gormedim

TURKCELL T50 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Ruzgar6705

Üye
Üye
Nerde bu devlet bu kadar milletin bayramını zindan etti 1 liraya muhtac insanlar var yazıklar olsun 5 gün önceden yatırsalar batarlar zaten

Haklisin kardeş kendi ceplerini doldurmaktan baskalarina firsat gelmiyor ama tepetakla olacaklar insallah

salt

Üye
Üye
Arkadaşlar bir bakımdan haklısınız. Aramızda durumu kötü olanlar var.
O paraya ivedilikle muhtaç olanlar var.
Onlara bir şey demiyorum ama bundan 14-15 yıl öncesini düşünün bırakın evde bakım almayı 2022 nin 22 tl sini bile vermiyorlardı bize.
Hükümete gelince kesinlikle Bayramdan önce yatırması gerekiyordu çünkü daha önce yatırdılar.
Yatırmıyorlarsa finansal açıdan bir sıkıntı var demektir ki varda. Bugünleri video ile kaydedin çünkü arayacağız.
Cümleten Bayramınız Mübarek olsun Allah yar ve yardımcınız olsun.

D.BULUT

Üye
Üye
2 ucu çamurlu değnek.nedesek ne yapsak az bunlara.hadi biz erkekler biraz daha diş sıkarız mücadele ederiz biryerden birşekilde birşeyler buluruz da,çoluğu cocuğu ile bu maaşlarla geçinmeye çalışan hanımlar var onlar ne yapsın kime gitsin...yazık üzülüyorum sosyal devlet olmaları için bie 100 yıl daha geçmeli.bu zihniyetlede birşey olmaz zaten.

umit57

Üye
Üye
Haklisin kardeş kendi ceplerini doldurmaktan baskalarina firsat gelmiyor ama tepetakla olacaklar insallah

onlara bir şey olmaz dostum....devletinde maddi gücü azaldığında ilk kesilecek yardımlar sosyal yardımlardır...Olan bizlere olur

Poyraz78

Üye
Üye
Ne yazık.ki öyle..Sosyal dewlet duyda inanma.Bazı söylentiler var emekliye ikramiye verildiği için engelli bakım maaşlarını yatrmıdaklarına dair.çünkü bazı hanelerde emekli ve bakım maaşı alanlar var..mantık bu dewletin.sosyal dewlet ya. Neyse sonuç yine 10 gün daha bekliycez...umarım gece rahat uyurlar devleti yöntenler.

umit57

Üye
Üye
Böyle olduğunuz sürece bir şey olmaz işte koyun gibi güdülün

sen güdülme dostum o zaman....ben yardımların artması sosyal hakların vb artması için mücadelemi veririm O AYRI BİR OLAY... ama neymiş bakım yardımı normalde ayın 13-31 arası veriliyor neden 3.de verilmiyor diye devlete isyan...Erken vermek Zorunda mı Dostum?Bayramsa bayram ne olmuş?Bayramda hastanın bilmediğimiz bir ihtiyacı mı oluyor?Hasta aynı hasta günler aynı günler....

mt_44

Üye
Üye
sen güdülme dostum o zaman....ben yardımların artması sosyal hakların vb artması için mücadelemi veririm O AYRI BİR OLAY... ama neymiş bakım yardımı normalde ayın 13-31 arası veriliyor neden 3.de verilmiyor diye devlete isyan...Erken vermek Zorunda mı Dostum?Bayramsa bayram ne olmuş?Bayramda hastanın bilmediğimiz bir ihtiyacı mı oluyor?Hasta aynı hasta günler aynı günler....

9 gün tatil neyin nesi niye çalışmıyorlar sağlam olan işi gücü olan insanlar Bu insanların bilmediğimiz bir ihtiyacı mı
Oluyor Günler aynı günler işler aynı işler... Merak ediyorum neden acaba

Tekerlekli Sandalye