2020 Nisan Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Samet kardes kardeşim ben ne dedim sadece bakim maasina alana yok dedim ailede engelli varsa engelli için verilecek yardım bakım maaşı alana değil anlamışsındir umarım bunu yani sadece evde bakim maaşı alana yok bu yardım ws10 rumuzlu arkadasin dediği gibi ufak detaylar önemli sen o detayı kavrayamiyorsun hayırlı geceler dostum

flowers001

Üye
Üye
Evde bakim parasi e devlette kayit bulunamadi diyo mersinden sizlerdede öylemi guncellenince duzelirmi

nadengi30

Üye
Üye
Bizde güncellenmiş

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hsnslmz

Üye
Üye
Arkadaşlar baya tartışma konusu olmuş ama açıklayalım şimdi benim baba malulen emekli ve annede babaya bakmakla hükümlü olduğu için bakım maaşı alıyor birazdan çarşıya inecem bakalım bakım maaşı alanlar alıyormu öğrenmiş oluruz.. sizede yazarım.

Serce

Üye
Üye
Bakım parası nezaman yatcak istanbulda bilin varmi

Serce

Üye
Üye
Gorunmuyorda e devlet de

yuksek

Üye
Üye
İstanbul için dün e devlette evde bakım maaşı gözüküyordu. Bugün baktığımda İstanbul evde bakım maaşı e devlette gözükmüyor. İstanbul için evde bakım maaşını e devlette gören var mı? Bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkür ederim.

alparslan bey

Üye
Üye
O dun
İstanbul için dün e devlette evde bakım maaşı gözüküyordu. Bugün baktığımda İstanbul evde bakım maaşı e devlette gözükmüyor. İstanbul için evde bakım maaşını e devlette gören var mı? Bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkür ederim.
O dün değildir ayın 31 de gözüküyordu şimdi kayıt yok yaziyor

Mi 9T Pro cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Enmcan

Üye
Üye
Bakım parası alanlar 1.000 alacak mı ? Alıyorsa bakım parası aldığı ziraat bankasına mı yatar acaba?

Tekerlekli Sandalye