2020 Nisan Ay'ı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

yılma

Üye
Üye
izmir sabah günceldi şimdi gözükmüyor izmirlilerinde aynımı acaba

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaslar bir evde iki kişi kalmakta ssk emekli olan eş koca 2660 tl emekli maaşi almakta fakat kendisi gözleri görmüyor yürüyemiyor ve yatalak durumda hanimida ona bakmakta evde bakim yardimi maaşi alabilirmi ?
bilgi sahibi olanlar yardimci olursa sevinirim

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
arkadaslar bir evde iki kişi kalmakta ssk emekli olan eş koca 2660 tl emekli maaşi almakta fakat kendisi gözleri görmüyor yürüyemiyor ve yatalak durumda hanimida ona bakmakta evde bakim yardimi maaşi alabilirmi ?
bilgi sahibi olanlar yardimci olursa sevinirim

Alırlar abi basvursunlar

Junki

Üye
Üye
Arkadaşlar bu 1000 TL yardım parasını alan varmı aranızda

Junki

Üye
Üye
KİMLERİ KAPSIYOR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarınca;

3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu
veya 2022 sayılı 65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanunu kapsamında, halihazırda düzenli merkezi sosyal yardım (Yaşlı Aylığı, Engelli Aylığı, Engelli Yakını Aylığı, Silikozis Aylığı, Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Öksüz Yetim Yardımı, Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı, Şartlı Eğitim Yardımı, Şartlı Sağlık Yardımı, Çoklu Doğum Yardımı, Psiko-Sosyal ve Mali Kayıp Yaşayan Tüberküloz ve SSPE Hastalarına Yönelik Düzenli Nakdi Yardım Programı) alan hanelere herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında 1.000 TL ödeme yapılacak.

Şimdi buna göre bakım maaşı alanlara da varmı yokmu? Anlamadım

ws10

Üye
Üye
KİMLERİ KAPSIYOR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarınca;

3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu
veya 2022 sayılı 65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanunu kapsamında, halihazırda düzenli merkezi sosyal yardım (Yaşlı Aylığı, Engelli Aylığı, Engelli Yakını Aylığı, Silikozis Aylığı, Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Düzenli Nakit Yardım, Öksüz Yetim Yardımı, Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı, Şartlı Eğitim Yardımı, Şartlı Sağlık Yardımı, Çoklu Doğum Yardımı, Psiko-Sosyal ve Mali Kayıp Yaşayan Tüberküloz ve SSPE Hastalarına Yönelik Düzenli Nakdi Yardım Programı) alan hanelere herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında 1.000 TL ödeme yapılacak.

Şimdi buna göre bakım maaşı alanlara da varmı yokmu? Anlamadım

Bu yardımlardan herhangi birini alana var. Örneğin hem engelli hem bakım maaşı alıyorsanız alırsınız sadece bakım maaşı alıyorsanız maalesef alamıyorsunuz

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

veli 1500

Üye
Üye
4/9 olanlar sosyal destek bin Alan varmı bügün gittim yok hesapta acil çeken varsa bana söyleyin teşekkür ederim

veli 1500

Üye
Üye
Belki Pazartesi yatar diye düşünüyorum

yılma

Üye
Üye
İzmir guncellendimi e devlette

veli 1500

Üye
Üye
Geldiler PTT parayı polis ekipleri getirdiler Allah almayan kardeşlerim inşallah alır

Tekerlekli Sandalye