2022 Maaşları Kesilmek İsteniyor! Haksızlığa Dur de!

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
TC Kimlik numarası gönderilen maillerin ciddiyetini mail atanların gerçek kişiler olduğunu göstermek amacıyla konuya eklenmiştir. İstemeyenler (eklenmesinde hiç bir sakınca olmamasına rağmen) TC kimlik nolarını eklemeyebilir. Fakat TC No ların eklenmesi daha yararlı olacaktır.

Sulhi

Üye
Üye
Hepsine tek tek mail attım. Ayrıca facebook sayfamda linki paylaşarak destek istedim.
Arkadaşlar birlik olur çok sayıda mail yollarsak bu yönetmeliği değiştiririz. Yeterki BANANE DEMEYELİM.
Bir hedef belirleyelim. Herkes 5 ARKADAŞINA MAİL ATTIRSIN. Zor birşey değil. Akşama kadar facede orda burda saçma sapan o kadar şey yapıyoruz ki. Bunamı vakit ayıramayacağız.?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hepsine tek tek mail attım. Ayrıca facebook sayfamda linki paylaşarak destek istedim.
Arkadaşlar birlik olur çok sayıda mail yollarsak bu yönetmeliği değiştiririz. Yeterki BANANE DEMEYELİM.
Bir hedef belirleyelim. Herkes 5 ARKADAŞINA MAİL ATTIRSIN. Zor birşey değil. Akşama kadar facede orda burda saçma sapan o kadar şey yapıyoruz ki. Bunamı vakit ayıramayacağız.?

Teşekkür ederim sulhi arkadaşım düşüncelerime tercüman olmuşsun, bir köşede oturup birilerinden birşeyler beklemek sonrada amannn boşver demek kolayına geliyor insanların!

atipik

Üye
Üye
Belirtilen adreslerin bir çoğuna gönderdim.Haklarımızı gasp edemezler..

serbetcimehmet

Üye
Üye
ARKADAŞLAR BEN GEREKLİ MAİL ADRESLERİNE MAİLLERİ YOLLADIM fsahintbmm@gmail.com bu gmail hesabı kapatılmış olduğundan olsa gerek hata veriyor diğerlerine ulaştı mail hanede ben 5 kişiyiz aynı zaman da e devlet üzerinden her ferdimiz için ayrı ayrı bimere mailleri gönderdim,
inşallah ses getirir bu gercekten haksızlıktır çok büyük bir insanlık ayıbıdır kendi maaşlarından ferakat edip destek verilmesi gereken böylesine hassas bir konuda bu yönde bir değişikliği şiddet ve nefretle kınıyorum tün insanlığın bilgilrine

saygı ve sevgilerimle

urfa_akbas

Üye
Üye
bende gönderdim ve çevremide teşvik ettim umarım bir sonuç alırız
lütfen arkadaşlar bütün yaptıklarımız geleceğimiz içindir herkesi çevremnizi teşvik edelim............

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaslar ben buradaki yerel tv kanalı olan arkadaş ve dostlarımdan bu konu hakkında kampanyamıza destek vermeleri için net üzerinden arkadaslara konuyu açtım diğer dernek mensubu arkadaslara da ulaşmaya konu hakkında yardımlarını istemeye devam ediyorum engelliler ankara istanbul konya yönetim kurullarında tanıdıklarım var onları da bu konuya dahil olmalarını ferdi olarak da olsa desteklerini istedim bilindiği üzere yöremizde KARDEMİR A.Ş bulunmakta olup burada çalışmakta olan formen usta başı işçi tanıdıklarım ve arkadaşlarıma da ulaşmaya çalışıyorum destekleri için aklıma gelen sosyal ağlardan da konuyu taşımaya çalışıyorum

saygı ve sevgilerimle

safari_054

Üye
Üye
ÖZCAN YILMAZ 343817.....
SUAT BUYURMAN 103911.....
YAVUZ ALGINHAN 288043.....
ELİF ERSOY 213979.....
SEVGİ ERSOY 21415......
ERDİNÇ DURMAZ 390012.....
GÜLTEKİN YILMAZ 343847.....
MUAMMER ALGINHAN 287713.....
EMRAH ALGINHAN 287473.....
ERDEM ERSOY 214069.....
HASAN ERSOY 214728.....
MELEK KÜREKÇİ 398712.....

tüm hepsine cani gönülden sevgi ve saygılarımla.....

--------------------------
29-01-13-- 01-02 -e kadar
-----++++++ YOLA DVM ------

M

mavibalina2012

Guest
ENGELLİ MAAŞLARINA DOKUNMAYIN ALDIĞINIZ AHLAR İFLAH ETMEZ SİZLERİ...

Engelli maaşları ha kesildi ha kesilecek...Kabuslar sardı etrafımızı defalarca sordular her seferinde söylenti dedik, söylenti olmasını istedik...Kalbimiz ruhumuz olabilir demedi diyemedi...Bu aylıklar gelir durumu oldukça düşük engelli arkadaşlarımıza veriliyordu hediye olarak değil verilmesi gerektiğinden...Bizler bu maaşı almayan engelliler, arkadaşlarımıza verilen maaşları sadaka olarak değil de HAK olarak görüyorduk...Bir nebze olsun arkadaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması küçük gibi görülen büyük adımdı bırakın kesilmesini artırılmasını isterdik her koşulda...

İstihdam yok, fırsat eşitliğinden söz etmek gülünçlük iken 25 Ocak 2013 tarihinde yeni bir yönetmelikle gözlerimizi açtık...Yönetmelikler, genelgeler olanları genişletmek verilen hakları ilerletmekle eşdeğer iken bu yönetmelik verilen hakları tam tersine daraltıyordu ki...Oysa bizler hep şuna inandık "VERİLEN HAK GERİ ALINAMAZ"...

2022 aylıkları gelir sınırı bir hayli düşük engellilere verilen en insani ödenek iken bu ödeneğin ne kısıtlanmasına ne de kaldırılmasına sessiz kalabiliriz...Biz haklarımızın genişletilmesi için mücadele ederken verilenler geri alınarak ağzımıza tıpa vurulamaz...
Biz bugün her daim yanımızda olduğuna inandığımız engelsiz dostlarımıza da birliktelik adına çağrıda bulunuyoruz...Sizlerde bizlere destek olun ki, bu uygulama gündelik hayata geçmesin...Ulaşabildiğimiz ne kadar yer varsa mail yağmuruna tutalım...Unutmayalım verdiğimiz her taviz, bizler alamadıklarımız için mücadele ederken, aldıklarımızı da birer birer götürür...Haydi o vakit düşünme zamanı değil, bir mail de sen at hemen şimdi...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Safari_054;

Teşekkür ederim devamını bekliyoruz, ayırca degerli üyeler arkadaşlarına mail attıranlar burda safari arkadaşın paylaştıgı gibi sayıyı bize belirtirse sayıyı tespit etmeye çalışırız.

kon_ak

Üye
Üye
selamün aleyküm hepsine gönderdim inşl sonuc hayırlı olur

destiny07

Üye
Üye
selam admin gazoz ağacı yorumuzunu okudum önerdiğim bazı kişiler arkadaşlar tc kimlik nomu yazmam dediler .ben düşünmeden yazdım gönderdim o yüzden sordum

sevtun

Üye
Üye
Yukarıda başlık yazan konuyu bu emaillere gönderez demi arkadaşlar.Hepesine yolladım SEVTUN çifti olarak.(2 kişi)

Tekerlekli Sandalye