2022 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alparslan bey

Üye
Üye
Merhabalar

Pendik de oturuyorum. tarih 01.01.2022 31.01.2022
en son aldığı tarih 13.02.2022

Yazışmalardan anladığım güncel olması gerekiyor. Olmazsa kesiliyor mu?
Mehmet ilçemizde bulunan sosyal hizmetler vakfını telefonla yada bizzat giderek bilgi alin

KOZANLIM01

Üye
Üye
Adana ili güncelleme iptal olmuş bilgisi olan varmı.dün akşam günceldi

serbetcimehmet

Üye
Üye
Neresi acaba ben pendik
en son ödenenen:13.02.2022
başlangıç tarih:01.01.2022
Bitiş Traih:31.01.2022
ödeme türü Normal
ödenen 2354.00

Güncellendiğini nasıl anlayacağım nasıl oluyor kesilip kesilmediği bilginiz var mı?

Geçen ay aldım
güncellendiğini yukarda vermiş oldugunuz tarih aralıkları mart ayını gösterir şeklinde olacaktır

Mehmet Can Aydın

Üye
Üye
Şuanda istanbulda herkes de güncel mi? acaba özellikle anadolu yakası Pendik

fhmcinar

Üye
Üye
Arkadaşlar az evvel sosyal politikalara Evde bakım hizmeti güncellemesi için gittim. Herhangi bir sıkıntı olmadığını belirttiler. Çıktıktan sonra tekrar kontrol ettiğimde Mart ayı Batman güncellendi.

D.BULUT

Üye
Üye
Arkadaşlar bi sakin olun,guncellemeler de zaman zaman hata oluyor,herkes panik icinde kimsenin ödemesi kesilmemistir,kesilse zaten telefondan iletişime geciyorlar.Ödemeler yatmaya başlasin,hesabinda para goremeyen arar sosyal hizmetleri.kendinizi sıkıntiya sokmayin lütfen.

Mehmet Can Aydın

Üye
Üye
Az önce pendik sosyal hizmetlerden aradılar evrak güncelleme için yarın gelin dediler bizim ödeme güncel belki sizin evraklarla bir sıkıntı vardır
Biz evrakları güncelledik Ocak 2022 de güncelledik hatta Şubatta da yattı ama ben e devlete hiç bakmadım şimdiye kadar ilk defa baktım :)

Mehmet Can Aydın

Üye
Üye
Arkadaşlar bi sakin olun,guncellemeler de zaman zaman hata oluyor,herkes panik icinde kimsenin ödemesi kesilmemistir,kesilse zaten telefondan iletişime geciyorlar.Ödemeler yatmaya başlasin,hesabinda para goremeyen arar sosyal hizmetleri.kendinizi sıkıntiya sokmayin lütfen.
Teşekkür ederim. bilgi için

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Merhabalar e-devlet sisteminde daha önce ki yıllar da her ayın başında "Kayıt Bulunamadı" yazıyordu. Herkes şüphe içinde kesildi mi acaba diye güncellemeleri bekliyordu.
Bu sene farklı bir sisteme geçildi. Artık güncelleme olana kadar bir önce ki ayın bilgilerini görüyoruz. Korkmanıza gerek olacak bir durum yok.

Bunu henüz kesin bilgi olarak söyleyemiyorum ama tamamen tahmini fikrim. E-devlet üzerinden maaş kesintisi olursa "Kayıt Bulunamadı" yazacağını düşünüyorum.

Mehmet Can Aydın

Üye
Üye
benimde aynı şekilde yazıyor İstanbul Maltepe sıkıntı olmaz içiniz rahat olsun
Çok teşekkür ediyorum İlginizden dolayı
iyi günler
Merhabalar e-devlet sisteminde daha önce ki yıllar da her ayın başında "Kayıt Bulunamadı" yazıyordu. Herkes şüphe içinde kesildi mi acaba diye güncellemeleri bekliyordu.
Bu sene farklı bir sisteme geçildi. Artık güncelleme olana kadar bir önce ki ayın bilgilerini görüyoruz. Korkmanıza gerek olacak bir durum yok.

Bunu henüz kesin bilgi olarak söyleyemiyorum ama tamamen tahmini fikrim. E-devlet üzerinden maaş kesintisi olursa "Kayıt Bulunamadı" yazacağını düşünüyorum.
Bilgi için teşekkür ederim

gezegen

Üye
Üye
Ordu 10.03 olarak güncellendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye