2023 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aleyna60

Üye
Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar temmuzda evde bakım kesilmişti rapor yenilemesi nedeni ile yukarıda paylaşımda bahsetmiştim temmuzda yeniden müraacat ettim şimdi 2 bin tl evde bakım ödemesi yattı bugün eve geldiler sonuç olumlu olduğu içinmi yattı yoksa rapor çıkarttığımız tarihe kadar olan süreyimi yatırdılar acaba

EvrenCan

Üye
Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar temmuzda evde bakım kesilmişti rapor yenilemesi nedeni ile yukarıda paylaşımda bahsetmiştim temmuzda yeniden müraacat ettim şimdi..
Hayırlı akşamlar arkadaşlar temmuzda evde bakım kesilmişti rapor yenilemesi nedeni ile yukarıda paylaşımda bahsetmiştim temmuzda yeniden müraacat ettim şimdi 2 bin tl evde bakım ödemesi yattı bugün eve geldiler sonuç olumlu olduğu içinmi yattı yoksa rapor çıkarttığımız tarihe kadar olan süreyimi yatırdılar acaba
Temmuz ayını almadıysan eski maaştan yatırmış olmaları gerekecek.4336 TL bölü 30 yaptığında hsbına yatan bakiyeyle çıkan sonuç aynıysa problem olmadığını anlarım ben.

Aydınlı 09

Üye
Üye
Aynen ne zaman onay verdilerse tekrar o aradaki günü yatirmislar bidahaki ay tam yatar
Bütün iller aynı zamanda yatıyor artık eskisi gibi tek tek yattı yazmayın bence sayfa yöneticisi bu konuyu burda kapatmalıdır yorumlar uzayıp gitmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye