2023 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nikee

Üye
Üye
Bu yardım nasıl bir şey?

Özge52

Üye
Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar temmuzda evde bakım kesilmişti rapor yenilemesi nedeni ile yukarıda paylaşımda bahsetmiştim temmuzda yeniden müraacat ettim şimdi 2 bin tl evde bakım ödemesi yattı bugün eve geldiler sonuç olumlu olduğu içinmi yattı yoksa rapor çıkarttığımız tarihe kadar olan süreyimi yatırdılar acaba
Aynen rapor çıkarttığınız tarihe kadar olan süreyi yatırdılar 9. Ayda normal almaya başlarsınız

.....

Üye
Üye
Elhamdülillah kahramanmaraş evde bakım maaşı yatmıştır. Rabbim Sonsuz Lütuf ve keremi ile kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Darısı diğer illere hayr ve afiyet ile.

asdere

Üye
Üye
Arkadaşlar aramızda 1 TL ihtiyacı olanda var ikinci araba almak istiyende var ikinci evi almak istiyenlerde var bazi arkadaşların ihtiyacı var bazıları parayı çok seviyor mesele bu
Ben şahsen anasına babasına bakanın bu parayı almasına karşıyım boşuna dememişler bir ana 9 çocuğuna bakar 9 çocuk 1anaya bakamaz
Bana küfür etmek isteyen alın size TL numaram 05300381739
kardeşim o senin fikrin düşüncen niye küfredelim bize saygı duymak düşer

veli 1500

Üye
Üye
Evet hanim efendi maaşlara zam yok allah yardimcimiz

Özge52

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak cvplarsanız sevinirim arkadaşlar benim 18 yaşından küçük 2 tane otizmli meleğim var ben onlara ilk defa bez raporu çıkarıcam nerden başlamam gerek hangi poliklinik falan rapor verirken doktor hangi belgeleri ister yazarmısınız

alparslan bey

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak cvplarsanız sevinirim arkadaşlar benim 18 yaşından küçük 2 tane otizmli meleğim var ben onlara ilk defa bez raporu çıkarıcam nerden başlamam gerek hangi poliklinik falan rapor verirken doktor hangi belgeleri ister yazarmısınız
Evde bakım bölümüne baş vuruyorsunuz üroloji doktoru rapor veriyor
Evde bakım bölümüne müracaat ediysunuz üroloji doktoru rapor veriyor

BuLuT10

Üye
Üye
Merhaba Özge52 hanım evet Hastane üroloji doktorundan hasta alt bezi raporu abalilirsiniz hastanın varsa engelli raporunu gösteriyorsunuz hemen raporu yazıyor doktor Bu arada her ilde değişiklik olurmu olmazmı bilgim yok o konuda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye