2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dünyalı

Üye
Üye
Gece belli olur yatıp yatmayacaği

okatur

Üye
Üye
şu 1500 tl yi ne için veriyorlar ve ne zaman verecekler bilginiz varmı bu konuda cevaplar için teşekkürler...

Dünyalı

Üye
Üye
Cuma son gün resmî tatıl 2 gün var yatırırlar inşallah

Özge52

Üye
Üye
Ya ne kadar negatif sactınız kesin bilgi yok evet belki yatmaz ama yatadabilir kesin bişey yokki varmı Bi belge eliniz de özge hanım keisn yatmıcak dıye
Elimde belge olsaydı tam net konuşurdum negatif değilim sadece olmayacağını bildiğim için umut bağlamam ha fikrimi sorarsanız sizinle bir ilgisi yok benim düşüncem ben evde bakım maaşının yatmasını istemiyorum

Srperk

Üye
Üye
Geçen senelerde yatırıldı bu şekilde yatabilir

Timsah

Üye
Üye
Aile destek ödemeleri bile yatirilmiyor evde bakım maaşı hic zannetmiyorum fakirin umudu bitmez insallah yatar

yziya

Üye
Üye
sıkmayın canınızı bayram tatili 24ü itibarı ile başlayıp 3 temmuzda biteceginden dolayı evde bakım maaşları hesaplara yatacak...

D.BULUT

Üye
Üye
Engelli,engelli yakını ve yaşlılık yatıyorda,Engelli evde bakım ödemesi niye yatmıyor?Herkes cift ödememi alıyor?Bu evde bakım yardımı engellinin refahı için verilmiyor mu?C.başkanı hepsini tektek saymak zorun damı?Bütün sosyal yardımlar,Aile bakanlığı üzerinden yatmıyor mu?Bir tek 2022 yılında yatmadı.Geriye dönüp bakıldığın da her kurban bayramında yattı..Niye yatmıyormuş yani,amacı neymiş,Engelli evde bakım alanlar üveyde,diğerleri öz evlatmıymış?

Mstf09

Üye
Üye
Engelli,engelli yakını ve yaşlılık yatıyorda,Engelli evde bakım ödemesi niye yatmıyor?Herkes cift ödememi alıyor?Bu evde bakım yardımı engellinin refahı için verilmiyor mu?C.başkanı hepsini tektek saymak zorun damı?Bütün sosyal yardımlar,Aile bakanlığı üzerinden yatmıyor mu?Bir tek 2022 yılında yatmadı.Geriye dönüp bakıldığın da her kurban bayramında yattı..Niye yatmıyormuş yani,amacı neymiş,Engelli evde bakım alanlar üveyde,diğerleri öz evlatmıymış?
İnşallah yatar yaa🙏🙏

Havvaakcan

Üye
Üye
Yatacagi ile ilgili bi aciklama yapmadilar ama zannetmiyorum yatacagini

Özge52

Üye
Üye
Yatacagi ile ilgili bi aciklama yapmadilar ama zannetmiyorum yatacagini
Aynen atacağına dair bir açıklama yapılmadı benim kızlarımın engelli yakını aylıkları ptt kurum ödemelerinde güncellendi 23.06.2023 diye cuma günü karta aktarılcak

Malp

Üye
Üye
Aynen atacağına dair bir açıklama yapılmadı benim kızlarımın engelli yakını aylıkları ptt kurum ödemelerinde güncellendi 23.06.2023 diye cuma günü karta aktarılcak
özge hanım siz bir önceki engelli yakını aylığını ayın kacında aldınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye