2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özge52

Üye
Üye
Evde bakım keisn yatıcak mı ya? 12sınde yattı borca harca yetmedi, Bi yandan iyi yatmasıubı yandan kötü agustosa kadar napıcaz Allah sbaır versin Allah dan ek iş yapıyorum yoksa bitiğiz
Bende etimesgut sosyal hizmetleri aradım evde bakım maaşını bayramdan önce ödenecekmi diye sordum memurda bana daha belli değil dedi

Mstf09

Üye
Üye
Onlar belli degıl dıyor kimisi TV de acıklama Yapıor içinde evde bakım parası dahil diye valla kimi zaman yanlıs haberler neye inananıcaz sasırdık yahuu

Özge52

Üye
Üye
Onlar belli degıl dıyor kimisi TV de acıklama Yapıor içinde evde bakım parası dahil diye valla kimi zaman yanlıs haberler neye inananıcaz sasırdık yahuu
Yapılan açıklamada evde bakım maaşı yoktu sadece engelli maaşı, engelli yakını aylığı ve yaşlı aylığı dendi bizim engelli maaşımı güncellendi cuma ödeme karta aktarılacak evde bakım ile ilgili bir şey demedi

Mstf09

Üye
Üye
TV de acıkladı 1 sayfa geri deki sohbete ki vıdeo ya bakın lütfen azından evde bakım da cıktı ama valla Bı umut beklicez artık özge hanım

Mstf09

Üye
Üye
Bugun yatıcak olsa gece 00:07de yatmış olurdu ya hayır lısı belki persembe gecesi cumaya baglı yan Ozaman yatabilir inşallah
Dünyalı kardeş nerde ikamet edıyorsunuz bu arada?

Özge52

Üye
Üye
Bugun yatıcak olsa gece 00:07de yatmış olurdu ya hayır lısı belki persembe gecesi cumaya baglı yan Ozaman yatabilir inşallah
Dünyalı kardeş nerde ikamet edıyorsunuz bu arada?
Umudunuzu kırmak istemiyorum ama yatmıcak ben dün sosyal hizmetleri aradım evde bakım maaşını bayramdan önce ödenecekmi diye sordum memurda bana daha belli değil dedi
TV de acıkladı 1 sayfa geri deki sohbete ki vıdeo ya bakın lütfen azından evde bakım da cıktı ama valla Bı umut beklicez artık özge hanım
Bazı sitelerde tıklanma uğruna yapılan yalan haber inanmayın bence

Mstf09

Üye
Üye
Ama belli degıl demiş bence bayram tatili uzun oldugu için ve insanlar harcasın dıye yatırır lar diye tahmin ediyorum

yılma

Üye
Üye
hiç belli olmaz bütün maaşlar ödeniyorsa bakım maaşlarınıda öderler devlet ayrımcılık yapmaz

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Ya arkadaşlar siz iyi misiniz iki parayı da ayni anda almayan insanlar var hangi bayram sadece engelli maasi yatmış biraz mantıklı düşünün mantıklı davranın ayrica e devlette de güncellenmiş evde bakim maaslari merak etmeyin iki maasi da alacaz her söylenene kulak asmayın

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Ya arkadaşlar siz iyi misiniz iki parayı da ayni anda almayan insanlar var hangi bayram sadece engelli maasi yatmış biraz mantıklı düşünün mantıklı davranın ayrica e devlette de güncellenmiş evde bakim maaslari merak etmeyin iki maasi da alacaz her söylenene kulak asmayın
Ben anlayamadım arkadaşlara o kadar kötü bir zamandayizki her ayı nasıl çıkaracağız diye düşünüyoruz ama verdiği halde vermesinler diye uğraşıyoruz niyeyse neyse aydınlatın çok tsedrim 👍🥳

Mstf09

Üye
Üye
Güncelli nasıl oluor ben hiç anlamıyorum mesela bu benim ki tarihi mayıs

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230621_035047_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230621_035047_com.android.chrome.jpg
    434.6 KB · Görüntüleme: 178

Gülsüm kartal

Üye
Üye

Erzincanlı241

Üye
Üye
Merhaba, evde bakım maaşı ile ilgili ne zaman yatacağı değilde, daha vahim bir durum var, yönetmelik değişmiş, sosyal hizmetlere arayıp sordum, eğer ÖTV siz otomobilin varsa tarla vs benzeri gelir kriterleri hesaplamasına dahil edilmiş. Vermemek için bir düzenleme yapılmış sanki zorlaştırılmak için daha doğrusu.. Zaruri ihtiyaç olan otomobil nasıl oluyor da gelir kriterlerine ekleniyor hesaplama yapılırken. Otomobilin mesela gideri var değil mi? Evimize giren para belli.. Evimize giren para kriterleri aşmıyordu, otomobil vs dağ başında işe yaramayan tarlayı da, hesaplamaya dahil edeceksen yandı gülüm keten helva.. Bu mudur adil olan.. Vatandaş evladını bir yerden bir yere götürürken sürekli taksimi tutacak..

ahmet34

Üye
Üye
engelli kişi araba almasın taksıyle gıtsın dıyedır

Eluime

Üye
Üye
%80 üzeri demek bu bizede yansır inşallah sadece bu aylık ile geçinenler var aramızda

Ekli dosyalar

• B543A0BD-31FE-4DAA-9FAB-132F02DB9467.jpeg
    B543A0BD-31FE-4DAA-9FAB-132F02DB9467.jpeg
    71.6 KB · Görüntüleme: 112

ahmet34

Üye
Üye
persembe oldu hala para yatmadı yıne gec kaldılar

D.BULUT

Üye
Üye
Cuma yada pazartesi yatar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye