2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

D.BULUT

Üye
Üye
Yahu daha 4 gün var,indirmeyin yelkenleri.2021 de aynısı oldu,açıklama yapılmadan yatırdılar.Bi panik yapmayın yatacak bu ödeme!!

veli 1500

Üye
Üye
Ayın 27 si diyor bizimki yattımı arkadaşlar

Mstf09

Üye
Üye
Evde bakım pazartesi gece 12 den sonra yatıcak büyük ihtimalle duyum aldım umarım dogru dur

Dünyalı

Üye
Üye
Evde bakim maaşindan sosyal hizmetleri arıyan varmi neye yatmamiş

ercü55

Üye
Üye
Ben sordum bakım maaşları nı bakanlık yatırıyor dediler hesabınızı arada kontrol edin dediler

Mstf09

Üye
Üye
Ben çekdim

Uydurma yatmıcak bende aradım bugün yatmıcak denildi
Keisn demedin büyük ihtimalle dedim uydurma filan ayıp oluyor kendınız aldınız engelli yakını maası, bayram 9 gün, fatura lara mı yetsın ulaşıma mı ayın 12isnde aldık evde bakımı bayram 28 sinde baslıor devlet o kadarını düşünür yatırır önce ki yıllarda yattı

D.BULUT

Üye
Üye
Yaw 2 gündür burada ben cazmı çalıyorum,İl sosyal hizmetler maaş yatırmıyor,parayı yatıran bakanlık ocak ayından itibaren böyle oldu ve her il aynı gün yatıyor!!Ya pazartesi günü yada salı günü,Engelli evde bakım ödemesi hesaba gececek.Anlayın artık.

Mstf09

Üye
Üye
Yaw 2 gündür burada ben cazmı çalıyorum,İl sosyal hizmetler maaş yatırmıyor,parayı yatıran bakanlık ocak ayından itibaren böyle oldu ve her il aynı gün yatıyor!!Ya pazartesi günü yada salı günü,Engelli evde bakım ödemesi hesaba gececek.Anlayın artık.
Alamıyorlar işte, sosyal hizmet de calışanlar bilmıyor konuya hakim degıl demekkı, ara dıgın da bilmıoz dıolar, yani yatmıcak degıl.

D.BULUT

Üye
Üye
@Mstsf09 Elektrik destek ödemesi edevlette gözükmesine rağmen,ptt dahi haberi yok.Bunlar bi haber.yatıramadım faturayı.Sen düşün artık ))

Dünyalı

Üye
Üye
Bakanlık yatırıyor ama bilgi vermek zorundalar sosyal hizmetler

D.BULUT

Üye
Üye
Arkadaşım Sosyal hizmetler senin sosyal durumunu ve engellinin durumunu bakar,rapor eder,bakanlığa bildirir!!Sen geçmiş dönemlerde ödeneğini sorduğun da,kesin ve kati bi cevap aldınmı ki bugün cevap alasın?
Şu Engelli evde bakım ödemesi sözleşmesini yaptığınız sözleşmeyi bi okuyun,her hak gizli tutulur diyor,son sayfada!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye