2023 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Her ay olduğu gibi Mart ayı boyunca da evde bakım maaşı yatan illeri bu konu başlığı altında paylaşabilirsizin. Buna göre yatacak zamlı maaş miktarı: 4.336 TL dir.

Dip not: Geçen ay evde bakım maaşının yattığı ziraat bankası hesaplarında eğer mobil bankacılık kullanıyorsanız bunu bankaya gidip güncellemeniz gerekiyormuş. Mobil bankacılık kullanmayanların herhangi bir şey yapmasına gerek yok. Kartı normal bankamatiğe takıp paralarını çekebilirler.

e_y_03

Üye
Üye
E devlette neden güncellenmiyor ben onu anlamadım arkadaşlar

veli 1500

Üye
Üye
Allah bütün illerin yaratması dileğimle

Timsah

Üye
Üye
Sadece 1 ilmi yattı hani heryer otamatik yatıyordu ay cikmadan nasil yatti

Timsah

Üye
Üye
Özür dilerim yanlış görmüşüm ordu yatmış gıbı yzamissiniz zannetim silemedim tekrar özür dilerim

yuksek

Üye
Üye
E devlette halâ 31.12.2022 tarihi gözüküyor. Sizde de öylemi? Teşekkür ederim

Erkancan3434

Üye
Üye
Selam arkadaşlar bir sorum olacak kronik hastalığımdan dolayı işten ayrıldım işsizlik ödemesi alıyorum iş bulamadım her hafta ilaç tedavisi oluyorum sağlık raporum var

hane gelirimiz az 2022 maşına baş vurduğum zaman aynı şekilde hastaneye gidip tedavi ola bilir miyim 2022 maaşı alanların sağlık güvencesi ne oluyor emekli olarak mi geçiyor ?

bu konu benim çok önemli aldığım raporlu ilaç tedavisiyle ayakta duruyorum işsizlik maaşı aldığım sürece Sgk devam etti sorun yaşamadım ama artık oda son buluyor tek Çaresi 2022 maaşına baş vurmak konu hakkında lütfen bilgi verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler

Timsah

Üye
Üye
2022 maaşına bağlandığınızda devlet sizin adiniza gss ödüyor hastanelerde bakınıp ilaçlarınızı alabilirsiniz

Timsah

Üye
Üye
Rica ederim bildiklerimizi paylaşmak için var bu site

Doğan_ayd

Üye
Üye
Yalnız işten ayrılmadan 1 yılınız dolduysa otomatikman 100 gün sigortadan yararlaniyorsunuz daha sonra devlet sizin adınıza gss ödüyor fakat sgkya gidip gss yesilkartli olmak istiyorum diyin

Erkancan3434

Üye
Üye
Yalnız işten ayrılmadan 1 yılınız dolduysa otomatikman 100 gün sigortadan yararlaniyorsunuz daha sonra devlet sizin adınıza gss ödüyor fakat sgkya gidip gss yesilkartli olmak istiyorum diyin
ben on ay işsizlik maaşı aldım kronik hastalığım ilerlediği için işten ayrıldım 10 ay işsizlik maaşı aldığım sürece Sgk devam etti engelli 2022 maaşı ala biliyorum baş vuru yaptığım zaman otomatik olarak yeşil kart mı sayılıyorum yoksa emekli mi ve hastanelerde ilaçlardan yararlana biliyor muyum diye merak ettim çünkü her hafta aldığım tedavi ilaçları 20 bin TL üstünde onlara güvenerek iş yapmak istemiyorum şimdi benim için önemli olan o ilaçları karşılayacak mi fahrettin bey sürekli yasaları değiştiriyor sonuç olarak hastalığımın raporu var o ilaçlar hayatı öneme taşıyan bir hastalık neyse bakacam artık mecbur karşılayacaklar ben bu ülkenin bir vatandaşıyım çalışamıyorsan senin Sgk yok biz sana ilaç veremeyiz diye bilirler bunlardan beklerim

Inegol

Üye
Üye
Geçen ayın 15 inde evde bakım maaşının kesilmesi için dilekçe verdim.15 günlük yarım ay yatarmı acaba bilgisi olan varmı

Yauz

Üye
Üye
İzmir evet bizimde 12 ay olarak gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye