2023 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özge52

Üye
Üye
Partiler kadar kafana taş düşsün senin zihniyetin yüzünden biz çekiyoruz be biktim şurada şu muhabetlerin dönmesinden.
Senin cahilligin benim hayatımı etkiliyor. Umarım bu sözü duymussundur

Bunların yazanlar cidden kör olması lazım gerçekten inanamıyorum cidden ya faturalar market pazar bizi nelere muhtaç ettiler. Taksiye binmek lüks hale gelmiş bir zmaandan bahsediyoruz ya cidden gözünüzü açın ya ileride evlatlarımızi düşünün ben parti desteklemiyor um. Ama sen şuan herseyden memnunsan ya sırtını yasladım sağlam bir yere tuzun kuru ya da cidden çok zenginsin. Birdaha da yazmicam bu konularda. Gerçekten yazık günah ya
Bana mı dedin kafana taş düşsün diye hiç bir partiyi desteklemiyorum bu seçimde oy vermeyi düşünmüyorum bile ama nankörlükte yapmam bence sen o kafandaki kötü düşünceler için seni suçlamıyorum iyi düşüne bilseydin iyi niyetle yazdım anlardın chpyide akpyide hiçbirini desteklemiyorum bir laf var biliyor musun gelen gideni aratırmış kötü düşünceler sizin olsun ben yinede senin yaptığın gibi sana kötü düşünceleri söylemi em iyilikler seninle olsun
Engelli maaşlarını ve bakım maaşlarını partiler kendi cebinden her ay ödemiyor bu maaşlar ana yasal hakkımız kimse engel koyomaz kim gelirse gelsin konuyu siyasete dökmeye gerek yok
Ben siyasete dökmedim öncesinde yoktu ozamanlar yasal haklarımız yokmuydu
Engelli maaşlarını ve bakım maaşlarını partiler kendi cebinden her ay ödemiyor bu maaşlar ana yasal hakkımız kimse engel koyomaz kim gelirse gelsin konuyu siyasete dökmeye gerek yok

Elif altin

Üye
Üye
Bana mı dedin kafana taş düşsün diye hiç bir partiyi desteklemiyorum bu seçimde oy vermeyi düşünmüyorum bile ama nankörlükte yapmam bence sen o kafandaki kötü düşünceler için seni suçlamıyorum iyi düşüne bilseydin iyi niyetle yazdım anlardın chpyide akpyide hiçbirini desteklemiyorum bir laf var biliyor musun gelen gideni aratırmış kötü düşünceler sizin olsun ben yinede senin yaptığın gibi sana kötü düşünceleri söylemi em iyilikler seninle olsun

Gerçekten oy kullanmayarak hepimize büyük bir iyilik yaptın.

Biraz kitap okumani tavsiye ederim bayan pollayana

ravza.

Üye
Üye
Ne kötü usluptur. Biri makarnacı diyor biri kafana taş düşsün. Engelliler ve aileleri olarak aslında sizin daha sakin ve olumlu olmanız gerekirken birbirinizi kırıyorsunuz. Çok siyaseti seviyorsanız sizde miting miting dolaşıp oy toplaya bilirsiniz. Konunun başlığına bak dönen konulara bak.

sevi10

Üye
Üye
İlgili bir başlık açıp orada siyaset tartışabilirsiniz.Gerçekten siyasetten,siyasilerden ve sevenlerinden sıkıldık.heryerde aynı şeyler.biraz saymayı,sevmeyi anlamayı deneyin...onlar defolup gidecek devlet yine bizim...devlet biziz arkadaşlar

Özge52

Üye
Üye
Gerçekten oy kullanmayarak hepimize büyük bir iyilik yaptın.

Biraz kitap okumani tavsiye ederim bayan pollayana
Beraber okuyalım 12 yıl okudum kitap okumaktan zarar gelmez polyana olmak için kitap okumayada gerek yok sizde bu üslup varken kütüphane dolusu kadar kitap okusan hayır gelmez keşke içinde biraz polyana olsaydı hep kötü taraftan bakmazdın sen bir kişi ile daha böyle diyaloğa girmiştin ben senden yana olmuştum ama değmezmiş buda benim iyi niyetimin göstergesidir sen kendi niyetini biraz sorgula

Elif altin

Üye
Üye
Beraber okuyalım 12 yıl okudum kitap okumaktan zarar gelmez polyana olmak için kitap okumayada gerek yok sizde bu üslup varken kütüphane dolusu kadar kitap okusan hayır gelmez keşke içinde biraz polyana olsaydı hep kötü taraftan bakmazdın sen bir kişi ile daha böyle diyaloğa girmiştin ben senden yana olmuştum ama değmezmiş buda benim iyi niyetimin göstergesidir sen kendi niyetini biraz sorgula
Hanımefendi bakın ben kaba Saba bir insan değilim birincisi bu. İkincisi de burada zaten kolay kolay öyle siyaset felan yazmam savunmam bile. Hepsi gelip geçici. Siz burada resmen bu hükümet olmazsa maaşlarımiz gider yazmışsınız. Devlet bakii hükümet geçici. Engelliler ve engelli yakınları olarak birçok hakka sahibiz artık. Biri cikipta artık ben engelli maaşı ya da bakım maaşı vermiyorum derse ne olur. O topluluğu karşısına almak nasıl olur. Siyasete de girmeyin ben öyle yapmaya çalışıyorum. Ben burayı maaşlar için takip ediyorum. Ama bakıyorum bı yok bu devlet giderse maaslarda gider. Lütfen mantıklı yazın yada yazmayın ya da sadece maaşlar için yazın. Nokta.

kon_ak

Üye
Üye
Hemde isterse oylebi engel koyarki örneğin her ay eve kontrol memuru yollar. Ufacık bı sorun görse keser. Napabilirsin başkası gelirse yapar yada yapacak demiyorum isterse bu da yapar ötekine ama yaparım yapar

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Yöneticiler şu sayfalarca siyaset yapanlara bisey yapsanız ben sıkıldım bunlari görmekten

Alkapor45

Üye
Üye
Ben Harbiden Konuştuklarınızı Okudum Birincisi Ben Muslumanım Ben Receb’i Kemal’i Kendimden Üstün Görmem Üstünlük Yanlızca Takvada dır ikincisi r.t Erdoğan bu fani dünyadan bir gün her fani gibi toprak olacak önemli olan milletimizin o yada bu demeden sorgulama yeteceğini kaybetmemesidir çocuklarımıza ve torunlarımıza bu durumda bir zihniyet bırakmamaktır ve bu kararda sandık basında demokrasi ile mümkündür Allah Herkese Akıl İhsan Eylesin insallah

sunayca

Üye
Üye
Dünkü açıkladığı seçim beyannamesine göre muhalefetteki Akp iktidara geldiğinde evde hastasına bakan kişiler kısmi zamanlı sosyal güvenlik kapsamına alacakmış.

Ekli dosyalar

• IMG_20230412_143525.jpg
    IMG_20230412_143525.jpg
    395.5 KB · Görüntüleme: 135

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar siyaset yapmak isteyenler ayrı konu açsın lütfen. Konu altında hakarete dayalı siyasi mesaj atanları istemeden de olsa yasaklamak zorunda kalacağız.

burcu__

Üye
Üye
Antalya sosyal hizmetler yarın yatacagını söyledi

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar siyaset yapmak isteyenler ayrı konu açsın lütfen. Konu altında hakarete dayalı siyasi mesaj atanları istemeden de olsa yasaklamak zorunda kalacağız.
Evet halil bey aslında burada kimse siyaset yapmıyor veya bilmeden siyaset konularını açıyorlar bizler burada sesimizi duyurmaya çalışıyoruz hep birlikte birlik olsak twitter üzerinden sesimizi duyura bilirsek çok iyi olacak resmen engelli vatandaşları kayda almıyorlar açlar mı susuzlar diye düşünen bir devlet yetkilisi yok kaç gün oldu insanlara para yatırmıyorlar bence bunu kasıtlı yapıyorlar veya cidden kasada para kısıtlı olduğu için yada bunları boş verin demiş ola bilirler yıllardır emekli memur bakan vekil başkan maaşları günü gününde yatıyor bunlarda hiç bir sıkıntı olmuyor ama iş engellilere gelince sorunu sisteme atıyorlar aslında hiç bir alakası yok teknoloji dosya şeklinde sisteme yükleniyor tek bir onayla binlerce kişinin parası yatırıla biliyor aynı yukarıda örnek verdiğim gibi onların aldıkları maaş 20 bin anında günü gününe paraları yatıyor bize yatan para 2500 var sayalım bizi burada mağdur ediyorlar kendileri bir ay bu miktarla yaşamaya davet ediyorum belki o zaman halimizi anlarlar cümleten hayırlı ramazanlar

veli 1500

Üye
Üye
Yatmaz arkadaşlar çünkü seçim geldi belkide ikisini birden yatıracaklar benim düşüncem inşallah hızlı yatar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye