2024 Mart Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yahya1979

Üye
Üye
Valla biz karnımızı zor duyuyoruz artık bırakın dolar euro yu bugun pazara 400 lirayla gittim doğru bisey etmedi bile.. cocuklarin beslenmesi için haftalık bin tl gidiyor en basiti. Gelmis dolar euro alionuz kavgasına girmişsiniz. Bırakın arkadaşlar. Allah sağlık versin. Yatınca herkes yazıyor zaten kavgayı boşa ediyorsunuz. Biz burada tartışınca sonuç değişmiyor.
doğru söylüyon ve bi tanesi yazmış altınmı alacan diye ona cvp vercem bugün çünkü bugün eski komşumuz olan ve ozamanlar
orta halliydi ziya amcaya gittim akrabamızda değil oğlu kuyumcu açmıştı ama başında o var girdi kalabalığın dağılmasını
bekledim sordular ama çalışan kızlar ziya bey için bekliyom dedim 10 dk vb sonra geldi tanıyıncada bi derdim var dedim ve 3 bin lira
istedim gizliden söyledim bekle diyip dışardan içeri girdi kayboldu hala bekledim 5 dk geçmediki kapalı zarfı bana verdi
bunu al sakın getirme sıkışırsan zamanda sakın tereddüt etmeden yine aha burda yazıyom 70 yaşlarında yüce rabbim hem bu
dünyada hemde ahirette bu mekanını cennet eylesin boşuna demezler DOSTUNU YABANDA ara diye aha 1 de kızım var öz ve öz kızım
30 yaşında 2013 şubat ayında bu aylığa bağlanmıştım bırak şu deliyi gel benle artık evlat atılırmı küstü sözde hala ne arıyo
ne soruyo eşi 5 yıldızlı kıbrısta otel sahibi ve kumarhanesi vb de varmış yani kızım nerdeyse miyon dolar belkide milyar dolardır
2015 te erkek torunum olmuş eşinin aslı abd olduğundan adını jack mi ne koymuşlar inanılmaz bir kitap inanılmaz bir film belgesel dimi
gülermisin ağlarmısın bi dağa çıkıp sonuna kadar bağırmak istiyom ama buda bana yetmezki

tfndkmn

Üye
Üye
e devlette benim evde bakım ğozükmuyor böyle bir kayıt yoktur diyo

Kocaeli_gebze

Üye
Üye
Yarın yatacaktir büyük bir ihtimal...Bu arad altın dolar muhabbeti yapan kişinin de kulaklarını cinlattim

e_y_03

Üye
Üye
Kayıt getiremedi sorgulaman tc numarasına ait başvuru bulunamamaştır diyor herkes de aynı bu durum acaba yoksa bizim maaşlar da mı sıkkın var arkadaşlar

Mstf09

Üye
Üye
Kayıt getiremedi sorgulaman tc numarasına ait başvuru bulunamamaştır diyor herkes de aynı bu durum acaba yoksa bizim maaşlar da mı sıkkın var arkadaşlar
Geçen ayda aynısı bende oldu 12 den sonra maaşlar yattı umarım bu gece yatar 🙏

ahmet34

Üye
Üye
bu gece yatması şart cunku hafta sonu geldı gıdıpte 18 ınde yatırıldıgı gorulmedı hıc

BuLuT10

Üye
Üye
İzmir e.b.p. Yatmıştır darısı bütün illerin biran önce yatması cümleten hayırlı ramazanlar arkadaşlar.

anatomie

Üye
Üye
Evde bakım maaşı an itibariyle yatmıştır gece yarısı 00:15 te demekki herhalde artık bundan sonra memur maaşları gibi her ayın 15.de gece yarısı yatacak muhtemelen bilginize arkadaşlar saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye