2024 Mart Ayı Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet34

Üye
Üye
ramazan dıye 12 sınde yatrabılırlerdı ama kımse engellılerı umursamıyor

DeeJay

Üye
Üye
7 sayfa olmuş. Ben de kendi kendime diyorum ki "vay be, ne güzel.. baya bir il yatmıştır şimdi." Sonra bi bakıyorum baştan sona boş muhabbet, saçma sapan yazışmalar. 😡

deasn19

Üye
Üye
7 sayfa olmuş. Ben de kendi kendime diyorum ki "vay be, ne güzel.. baya bir il yatmıştır şimdi." Sonra bi bakıyorum baştan sona boş muhabbet, saçma sapan yazışmalar. 😡
Boş adamlar herşeyi biliyor gibi yorumlar yapar sonrada avara adamlar sanal alemi hastası adamlar cevaplar için 5 harf yazarak vakit geçirir.. Öyle bir forum oldu burası..

ahmet34

Üye
Üye

deasn19

sayfadakılere bos adam dıyorsunuz ama gecmıse dogru bakayım dedım,genellıkle herkesın 1 yada 2 yorumu varken sızın

1 sayfada 4 yorum
2 sayfada 4 yorum
3 sayfada 1 yorum
4 sayfada 1 yorum
5 sayfada 2 yorum
7 sayfada 1 yorum

toplamda 13 yorum yazmıssınız
:)

deasn19

Üye
Üye

deasn19

sayfadakılere bos adam dıyorsunuz ama gecmıse dogru bakayım dedım,genellıkle herkesın 1 yada 2 yorumu varken sızın

1 sayfada 4 yorum
2 sayfada 4 yorum
3 sayfada 1 yorum
4 sayfada 1 yorum
5 sayfada 2 yorum
7 sayfada 1 yorum

toplamda 13 yorum yazmıssınız
:)
Biraz daha kalınlaştır @ahmet34
Bankaya para lazım..

Enver U

Üye
Üye
Sen önce bi paraların artık il il değil de, bakanlık tarafından tüm Türkiye'ye aynı anda yatırıldığını bi öğren cehaletini gider, sonra milletin yazdıklarına burun kıvır. 😒

anatomie

Üye
Üye
herkesin aynı bendede aynı izmir
Evet bendede aynı efendim kayıt bulunamadı diye yazıyor yani hem bakıcının edevletinde hemde engellinin edevletinde kayıt bulunamadı diye bendede yazıyor muhtemelen düzelir yakında sistemsel olabilir tşkler saygılar

deasn19

Üye
Üye
Engellilerle emekliler bu devlet için bir hiçler
Timsah arkadaşım 15 mart sabahı saat 9:00 da burada ol tamam mı.. Sana SS de atacam gözünle incele sonuna kadar.
Biraz önce sosyal hizmetler kurumu memur bayan ile görüştüm. Kendileri bana ödeme listesinde ismimizin yer aldığını ve 17 günlük olarak yani 29 şubata kadar 4450 TL ödeme yapılacağını söyledi. Başvuru onay 12 şubat.
Arkadaşlar 2024 yılında alınan kararlar değişti. Evde bakım aylığı için Başvuru yaptıktan sonra ne zaman onaylandı ise o tarih baz alınarak ay sonuna kadar hesaplaması yapılır.. Evde bakım aylığı ödemeleri artık Ankara Sosyal hizmetler bakanlığından tek seferde tüm Türkiye ye aynı gün yani 15 mart günü yapılıyor..
@Timsah Senin bilgin olsun hesaplama öğren ;
7608 TL ÷ 29 Gün = 262 TL
262 × 17 Gün = 4454 TL

Timsah

Üye
Üye
Sen 15 marta kadar olan para yatacak diyordun ne oldu subatin 29 u na kadar olan parani alacaksin ama odemen yetismezzse nisanda alacaksin 1 ay 17 günlük parani madem bunlari ogrenebiliyodun o zaman neden burdan soruyosun senin iddana göre 15 marta kadar olan parayi alman lazim
Paralar sabah yatmaz 14 mart gece 12 den sonra burdayim merak etme

deasn19

Üye
Üye
Sen 15 marta kadar olan para yatacak diyordun ne oldu subatin 29 u na kadar olan parani alacaksin ama odemen yetismezzse nisanda alacaksin 1 ay 17 günlük parani madem bunlari ogrenebiliyodun o zaman neden burdan soruyosun senin iddana göre 15 marta kadar olan parayi alman lazim
Kıvırma kıvırma.. Ben sana toplu ödeme yapılamaz diye ısrar ettim durdum. Uğur bey bile bunu doğruladı. 2024 yılında devlet 1 ay geriden gelerek iş yapmaz dedim ısrar ettim. Ben 33 günlük ödeme yapılır dedim yada ay sonu işlemi tamamlanarak ödeme gerçekleşir dedim.
Evde bakım aylığı genel hükümlerini ezberle oku öğren ders al @Timsah 😉
İşte herkes kafasına göre sallamasyon yapıyor.
Neymiş 16 yıldır alıyormuş da tecrübesi varmış felan filan.
12 şubatta onaylanan evde bakım aylığı mart 15 de hemen ödemesi gerçekleşir. Devletin kuralı bu.
@Timsah 4 gün önce yazdığım cevap 😉😉😉😉
Kertenkele 5 gün önce ben zaten aradım sordum. Listelerin hazırlanmadığını ve güncel olmadığını söylediler zaten. Bende sizlere bir sormak istedim sadece. Sormaz olaydım..

Son düzenleme:

Timsah

Üye
Üye
Kıvıran sensin toplu ödeme ne demek biriken paralari toplu alırsın sende 15 nisanda toplu alacan odemen yetişmezse sende 30 günlük para yatirilmiycak sen gözüne gözlük tak benim yazdıklarımı iyi oku

deasn19

Üye
Üye
Kıvıran sensin toplu ödeme ne demek biriken paralari toplu alırsın sende 15 nisanda toplu alacan odemen yetişmezse sende 30 günlük para yatirilmiycak sen gözüne gözlük tak benim yazdıklarımı iyi oku
Sen bana sürekli olarak 16 yıllık tecrübenden kaynaklı olduğunu söyleyerek evde bakım aylığı her zaman 1 ay geriden geliyor 12 şubat ayında onaylandı ise 15 nisanda 1 aylık ödeme yapılır dediniz mi????

Timsah

Üye
Üye
Ben zaten 30 yıldır oğluma bakarak evde bakimin kurallarını çok iyi biliyorum ben sana hayırlı olsun dedim sen kafana göre biseyler yazıp duruyosun ben burda çok yorum yapan bi kişi degildim bir cevap verdim sinir oldum senin gibisiyle muhatap olduğum için
Ben ona 15 nisanda 45 günlük toplu alirsiniz dedim deans 19 yazilarimi iyi okuyun

deasn19

Üye
Üye
Ben zaten 30 yıldır oğluma bakarak evde bakimin kurallarını çok iyi biliyorum ben sana hayırlı olsun dedim sen kafana göre biseyler yazıp duruyosun ben burda çok yorum yapan bi kişi degildim bir cevap verdim sinir oldum senin gibisiyle muhatap olduğum için
Kuralları para kadar sevmiyorsunuz demekki. Bu sana son mesajım.
2024 EVDE BAKIM AYLIĞI BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA BAŞVURU ONAYLANAN GÜN DİKKATE ALINARAK AY SONUNA KADAR HESAPLAMASI YAPILIR VE ÖDEMELERİ GERÇEKLEŞİR.
EVDE BAKIM AYLIĞI AİLE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINDAN TEK SEFERDE TÜM TÜRKİYE YE ÖDEMELERİ YAPILIR VE HER AYIN 15 İLE 20 ARASINDA ÖDEMELER TAMAMLANIR..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye