Aile destek ödemesi

mert

Üye
Üye
hayır kimsenin yatmadı biri ben çektim diyerek yalan konuşuyor başka işi yokmuş gibi
kardeşim ödemeler e devletten ayın 7 si diyor iki günden beri gidip geliyorum ptt ye neymişki tc son rakamına göre ödemeler yapılacakmş ptt girişinde yazı açmışlar tc son rakamlarına göre ödemeler yapılacakmış yani beni aile sestek ödemesi tc son rakamı 8 oldugu için cuma günü ama e devletten ödeme ayın 7 si gözüküyor
cuma günü kardeşim
Evet, almak mümkün. Tamamını alan arkadaşlarımız var.
tc son rakamına göre ödemeler septik hocam sistem degişmi e devletten ayın 7 si görünüyor ödemeler ptt öyle karar almış yogunluk olmasın diye
geçen ay 7 sinde almıştım
o geçen aydı bu ay tc son rakamına göre ödemeler

mert

Üye
Üye
Daha önce engelli kardeşim üzerinden başvuruda bulunmuştum RED vermişlerdi şimdi gene bu sefer kendi üzerinden başvuruda buldum inşallah bende alırım
ihşallah alırsın kardeşim

elfsbl

Üye
Üye
Merhaba bu aile destek ödemesi başvurusu nasıl yapılır basvurduktan sonra süreç nasıl oldu rica etsem bilgi alabilirmiyim

mert

Üye
Üye
Merhaba bu aile destek ödemesi başvurusu nasıl yapılır basvurduktan sonra süreç nasıl oldu rica etsem bilgi alabilirmiyim
e devlet üzerinden yada sosyal yardımlaşma vakfından başvuru yapabilirsiniz durumuz incelenip e devlet üzerinde sosyal yardımlar bölümünden durumuzu takip edebilrsiniz

elfsbl

Üye
Üye
e devlet üzerinden yada sosyal yardımlaşma vakfından başvuru yapabilirsiniz durumuz incelenip e devlet üzerinde sosyal yardımlar bölümünden durumuzu takip edebilrsiniz
Anladım bagkurlu sigortalı olmak engelmi peki bilginiz varmı ve e devlette ne diye başvurmam lazim

mert

Üye
Üye
Anladım bagkurlu sigortalı olmak engelmi peki bilginiz varmı ve e devlette ne diye başvurmam lazim
bağkur yada sgk sigortrtalınız varsa yada emekli yada çalışıryor iseniz verirler vermezler onu net birşey diyemem kardeşim en güzeli bağlı bulundugunuz sosyal yardımlaşma vakfından bilgi alabilirsiniz en mantıklısı bu

elfsbl

Üye
Üye
Teşekkür ederim bilgilendirdigin için

veli 1500

Üye
Üye
Aile destek ödemesi yatmadı neden

veli 1500

Üye
Üye
Aynen gene sıkışıklık olacak yoğun olacak birgün evel yatırsalar iyi olurduu