Aile destek ödemesi

Havvaakcan

Üye
Üye
Ptt nin caminada asmilar sali günü

Ekli dosyalar

• IMG-20230407-WA0066.jpg
    IMG-20230407-WA0066.jpg
    54.2 KB · Görüntüleme: 162

Erkancan3434

Üye
Üye
Selam arkadaşlar aile destek ödemesi

Son Ödemenin Durumu ödeme çekildi Yardımın Durumu Devam Ediyor

E devlet üzerinden kontrol ettiğiniz zaman sizlerde bu şekilde mi yazıyor

mert

Üye
Üye
Selam arkadaşlar aile destek ödemesi

Son Ödemenin Durumu ödeme çekildi Yardımın Durumu Devam Ediyor

E devlet üzerinden kontrol ettiğiniz zaman sizlerde bu şekilde mi yazıyor
aynen kardeşim o şekilde günceleme olsaydı ödemeniz hazır diye yazardı maalesef
Neden yatmamış anlamadim
cuma günü ptt müdürüne sordum aile destek ödemeleri pazartesi salı günü dedi ödemeler
aynen kardeşim o şekilde günceleme olsaydı ödemeniz hazır diye yazardı maalesef

cuma günü ptt müdürüne sordum aile destek ödemeleri pazartesi salı günü dedi ödemeler yapılacak dedi kardeşim

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar kasada para yok kesinlikle burada siyası bir görüş olmadan yazıyorum üst yönetimde olanlar kışlık bahçesinde portakal suyu ile kahvaltı yaparken bizler 850 TL ödemenin yatmasını bekliyoruz onların umurlarında bile değiliz bundan emin olun secim öncesi bir dünya yasa çıktı hesapta 2000 bin TL altı tüm icra dosyaları kapanacaktı 3 ay oldu 2000 bin TL borçlar kapanmadı olduğu gibi duruyor farklı durumlardan dolayı seçim var diye onlarca yasa çıkıyor biz vatandaşın yanındayız diye ama hiç biri olmuyor hepsi olduğu gibi duruyor TOKİ dediler 2019 yılında hak sahipleri ne evlerini ala bilmiş nede paralarını geri alamıyorlar toki resmi sosyal medya hesapları yorumlara kapalı insanlar muhatap bulamıyorum düşünsenize devlet tarafından yürütülen bir kurumun sosyal medya hesaplarında insanların yorum atması engellemiş bizler vatandaş olarak sesimizi duyuramıyoruz bunun önünü kapatmışlar şimdi ise 250 bin sosyal konut dedikleri olay siz önce 2019 hak sahiplerinin evlerini verin sonra 250 bin konutu yaparsınız neyse arkadaşlar durum bu bu şekilde Allah hepimizin yardımcısı olsun boş yere bir birinizin kalbini kırmayın

Son düzenleme:

gececi01

Üye
Üye
Arkadaşlar kasada para yok kesinlikle burada siyası bir görüş olmadan yazıyorum üst yönetimde olanlar kışlık bahçesinde portakal suyu ile kahvaltı yaparken bizler 850 TL ödemenin yatmasını bekliyoruz onların umurlarında bile değiliz bundan emin olun secim öncesi bir dünya yasa çıktı hesapta 2000 bin TL altı tüm icra dosyaları kapanacaktı 3 ay oldu 2000 bin TL borçlar kapanmadı olduğu gibi duruyor farklı durumlardan dolayı seçim var diye onlarca yasa çıkıyor biz vatandaşın yanındayız diye ama hiç biri olmuyor hepsi olduğu gibi duruyor TOKİ dediler 2019 yılında hak sahipleri ne evlerini ala bilmiş nede paralarını geri alamıyorlar toki resmi sosyal medya hesapları yorumlara kapalı insanlar muhatap bulamıyorum düşünsenize devlet tarafından yürütülen bir kurumun sosyal medya hesaplarında insanların yorum atması engellemiş bizler vatandaş olarak sesimizi duyuramıyoruz bunun önünü kapatmışlar şimdi ise 250 bin sosyal konut dedikleri olay siz önce 2019 hak sahiplerinin evlerini verin sonra 250 bin konutu yaparsınız neyse arkadaşlar durum bu bu şekilde Allah hepimizin yardımcısı olsun boş yere bir birinizin kalbini kırmayın
rahat olun para yoksada var olmak zorunda eğer bugün burada yazışıyor konuşuyorsak umut ve para var demektir yarın bulamayabilirsiniz 11 il yıkılmış herkes memnuniyet arıyor

Erkancan3434

Üye
Üye
rahat olun para yoksada var olmak zorunda eğer bugün burada yazışıyor konuşuyorsak umut ve para var demektir yarın bulamayabilirsiniz 11 il yıkılmış herkes memnuniyet arıyor
Ha öylemi düşünüyorsunuz 11 il yıkılmış milyonluk araçlara binmeyi bıraksalar 11 il yıkılmış ya sarayın yıllık gideri biliyor musun bir yıl kapalı tutsalar sarayı 11 ile o giderle yardım etseler daha mantıklı değil mi 😉
Ha öylemi düşünüyorsunuz 11 il yıkılmış milyonluk araçlara binmeyi bıraksalar 11 il yıkılmış ya sarayın yıllık gideri biliyor musun bir yıl kapalı tutsalar sarayı 11 ile o giderle yardım etseler daha mantıklı değil mi 😉
Çok biliyorsunuz ya sizinle polemiğe girmiyorum iyi günler

mert

Üye
Üye

Çok biliyorsunuz ya sizinle polemiğe girmiyorum iyi günler
errkan kardeşim ağzına sağlık güzel konuştun

Timsah

Üye
Üye
Evet guncellenmis ptt kuruma girilmiyo

mert

Üye
Üye
e devletten ödemiz hazır diyor aile destek ptt kurum ödemelerin de ödeme kayıt bulunamad diyor nedir bu şaçmalık ya

veli 1500

Üye
Üye
Aile Bakanlığı tarafından dar gelirli hanelere sağlanan sosyal yardım ve destek ödemeleri hız kesmeden sürüyor. Bakanlık belirli kriterler doğrultusunda Ramazan Bayramı öncesinde de bayram harçlığı ödemesi yapacak. İhtiyaç sahibi olan ve bayram öncesi destek almak isteyen kişiler T.C kimlik numaralarına göre kontrol edebilecek. Ödemeler PTT üzerinden yapılacak. Bayram harçlığı ödemesi 2500 TL olarak belirlendi. Başvuru şartı aranmıyor sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi hanelere ödemeleri doğrudan hesapları üzerinden yatırılıyor. Peki devlet

gececi01

Üye
Üye
an itibari ile ödeme hazır

Tekerlekli Sandalye