Aile destek ödemesi

mert

Üye
Üye
cumaya kadar yatar herhalde herkesin

Uzaylı25

Üye
Üye
Arkadaşlar bakanlik TC kimlik numarasına göre yatırıyor

mert

Üye
Üye
bugün ptt de müdür öyle birşey demedi tc son rakamına göre yatacak demedi herkesin salı günü yada çarşamba günü zorda ptt kurumundan girdim ama ödeme görünüyor ama hesaba geçmemiş halen

Erkancan3434

Üye
Üye
Binlerce memur maaşı yatar sıkıntı yok binlerce vekil bakan maaşı günü gününde hayat sıkıntı yok iş engellilerin yardım ve maaşlarına gelince sistemde sıkıntı oluyor değil mi hakkımı helal etmiyorum Allah belalarını versin açık ve net ülkede engelli vatandaşları düşürdükleri duruma bakın

mert

Üye
Üye
Binlerce memur maaşı yatar sıkıntı yok binlerce vekil bakan maaşı günü gününde hayat sıkıntı yok iş engellilerin yardım ve maaşlarına gelince sistemde sıkıntı oluyor değil mi hakkımı helal etmiyorum Allah belalarını versin açık ve net ülkede engelli vatandaşları düşürdükleri duruma bakın
aynen kardeşim halen hesapta yok aile destek ödemesi bugün ayın 12 si oldu

Can35

Üye
Üye
sabah ptt den çektim aile desteki..
çok şükür...

Mersin02

Üye
Üye
Arkadaşlar yüzde 99 kesin bilgi 2022 ödeneği gibi doğum yılının son rakamına göre yatıyor 0-1, 2-6, 3-5, 4-8, 5-9
Pardon şöyle 0-5, 1-6, 2-7, 3-8, 4-9

Can35

Üye
Üye
tc son rakamım 8 ...
ptt çektim dedim ama kartı taktım para görünüyor ama atm para vermedi içeri girdim iki kişi vardı hemen sıra geldi parayı gişeden aldım ..
iki atm vardı biri bozuk diğerinde para yoktu..

Hsnslmz

Üye
Üye
tc son rakamım 8 ...
ptt çektim dedim ama kartı taktım para görünüyor ama atm para vermedi içeri girdim iki kişi vardı hemen sıra geldi parayı gişeden aldım ..
iki atm vardı biri bozuk diğerinde para yoktu..
Hocam ptt kartınıza yatmışmıydı para. Yani kartta para gördünüz mü

Lavinsu

Üye
Üye
Bnmde e devlette para hazır diyor bankamatikten bugün baktık bişey yoktu

Can35

Üye
Üye
sosyal kartım var, arada onla atmden çekiyorum ana kartta var pek aktarma yapmıyorum(geçen ay e devlet çok yoğunluk olduğu için istedim ptt vermişti atmden para yattı yatmadı olayı için iyi oluyor pttde yakın bize...

mert

Üye
Üye
sosyal kartım var, arada onla atmden çekiyorum ana kartta var pek aktarma yapmıyorum(geçen ay e devlet çok yoğunluk olduğu için istedim ptt vermişti atmden para yattı yatmadı olayı için iyi oluyor pttde yakın bize...
kardeşim senin tc sonu 8 benimde aynısı 8 nasıl sen çektin bugün gittim ptt ye müdür beyle konuştum cuma günü alacaksın dedi
tc sonu 8 olanlar hiç beklemesin yatacak diye en geç cuma günü hesaplara geçiyor arkadaşlar
tc sonu 8 olanlar hiç beklemesin yatacak diye en geç cuma günü hesaplara geçiyor arkadaşlar

haykolik

Üye
Üye
6si olanlar ne zaman cekebir arkadaslar acaba ceken varmi

Can35

Üye
Üye
hocam iki adet ptt kartım var biri sosyal kart diğeri pttbank kartı, sosyal yardım yattığı zaman sistem otomatik sosyal karta aktarıyor atm de para var ise anında çekiyorum ama nasip olmadı çünkü atm de para yok kimliğimle içerden elden parayı alıyorum sosyal kartın bir faydası atm den paranın yatıp yatmadığını öğreniyorum ana kartıma gerek kalmıyor e devletten aktar işlemi yapmıyorum...

Can35

Üye
Üye
hocam iki adet ptt kartım var biri sosyal kart diğeri pttbank kartı, sosyal yardım yattığı zaman sistem otomatik sosyal karta aktarıyor atm de para var ise anında çekiyorum ama nasip olmadı çünkü atm de para yok kimliğimle içerden elden parayı alıyorum sosyal kartın bir faydası atm den paranın yatıp yatmadığını öğreniyorum ana kartıma gerek kalmıyor e devletten aktar işlemi yapmıyorum
kardeşim senin tc sonu 8 benimde aynısı 8 nasıl sen çektin bugün gittim ptt ye müdür beyle konuştum cuma günü alacaksın dedi
dün iki kere atm den baktım hesap sıfırdı bu sabah baktım 850 tl hemen çektim, bizim memurlara sordum bu son rakama göre haberimiz yok dediler yalnız dün bir kişiye bile ödeme yapmadık bu sabah başladı ...

Ali1984

Üye
Üye
hocam iki adet ptt kartım var biri sosyal kart diğeri pttbank kartı, sosyal yardım yattığı zaman sistem otomatik sosyal karta aktarıyor atm de para var ise anında çekiyorum ama nasip olmadı çünkü atm de para yok kimliğimle içerden elden parayı alıyorum sosyal kartın bir faydası atm den paranın yatıp yatmadığını öğreniyorum ana kartıma gerek kalmıyor e devletten aktar işlemi yapmıyorum

dün iki kere atm den baktım hesap sıfırdı bu sabah baktım 850 tl hemen çektim, bizim memurlara sordum bu son rakama göre haberimiz yok dediler yalnız dün bir kişiye bile ödeme yapmadık bu sabah başladı ...
Can bey hayırlı akşamlar bankamatikten mi çektiniz acaba ?

Hsnslmz

Üye
Üye
Hocam tc sonu 8 benimde varmı ilgisi bilmiyorum
şimdi karta baktım ama yatan bişey yok. E devlette görünüyor. Ama kart boş

Tekerlekli Sandalye