Aile destek ödemesi

mert

Üye
Üye
Aile Bakanlığı tarafından dar gelirli hanelere sağlanan sosyal yardım ve destek ödemeleri hız kesmeden sürüyor. Bakanlık belirli kriterler doğrultusunda Ramazan Bayramı öncesinde de bayram harçlığı ödemesi yapacak. İhtiyaç sahibi olan ve bayram öncesi destek almak isteyen kişiler T.C kimlik numaralarına göre kontrol edebilecek. Ödemeler PTT üzerinden yapılacak. Bayram harçlığı ödemesi 2500 TL olarak belirlendi. Başvuru şartı aranmıyor sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi hanelere ödemeleri doğrudan hesapları üzerinden yatırılıyor. Peki devlet
nerden duyum aldın veli kardeşim

Erkancan3434

Üye
Üye
Ödeme başlangıç ile son ödeme tarihleri arasında herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile giderek veya “Hesabıma Aktar” butonuna tıklayarak PTTBank hesabınıza ya da başka bir banka hesabına aktararak paranızı alabilirsiniz.

ee ptt bank hesabım zaten var dalga geçiyorlar aktar dediğin zamanda ptt bank hesabın yok diyor :)

gececi01

Üye
Üye
hesaba geçmemiş akşama yada yarın yatar dont panic

Can35

Üye
Üye
şimdi ptt den geldim destek ödemesi yapılmıyor herkesi geri çeviriyorlar...

Erkancan3434

Üye
Üye
İnsanlara bazı şeyleri anlatıyorum ama insanlar beni burada kötülemeye kalkıyor siz bir vatandaş olarak bir millet vekili veya bakan görevinde olan birinin maaşının geç yattığını duydunuz mu ? aradaki fark iste insanlar 2000 TL geçinmeye çalışıyor üstüne bu parayı almak için günlerce sabah akşam demeden yattı mı diye bakıyoruz YURT DIŞINDA ENGELLİ VATANDAŞLARA ARABA KALACAK 1 ARTI 1 EV HAFİF İŞ VERİYORLAR ÜSTÜNE MAAŞ BİZİM ÜLKEDE İSE ENGELLİLERE VERİLEN DEĞER GÖNÜLDEN ALKIŞLAMAK GEREKİYOR

Hsnslmz

Üye
Üye
Zor şey PTT KURUM ÖDEMELERİNE girebildim. Ödeme başlangıç tarihi 11.04.2023 olarak yatmış görünüyor. Şimdi bu ekranda göründüyse yatmıştır dimi yarın boşu boşuna girmeyelim o sıraya
Zor şey PTT KURUM ÖDEMELERİNE girebildim. Ödeme başlangıç tarihi 11.04.2023 olarak yatmış görünüyor. Şimdi bu ekranda göründüyse yatmıştır dimi yarın boşu boşuna girmeyelim o sıraya
Bi arkadaştata aynı ödeme başlangıç tarihi olarak 11.04 yazıyor onada yatmış görünüyor ama ptt ye gidilmedi veya atm den karta bakılmadı sadece e-devlet ten görüneni söylüyorum bu konuda fikrim yok.
Tc kimlik sonları 8 ve 2

Hsnslmz

Üye
Üye
Malesef para yok. E devlette kurum ödemelerinde görünüyor. Hatta ayın 11 i yazıyor. Atm ye indim ama kartta para falan yok

edo24

Üye
Üye
eniştem ptt ye gitti bugün e devlette ödemeniz hazır yazıyor ama para yatırılmamış

Tekerlekli Sandalye