Annem MALULEN emekli olabilirmi

meraba arkadaşlar hipertrofık kmp hastalığım var birde geçirdiğim trafık kazası sonucu sol kalçam da ve sağ diz kapağımda platin var birde sol ayak bileğimden sonrasında his ve güç kaybı var siyatık sınır yaralanması mevcut . 29 kasım 2017 de heyete gircem sonucu kaç alırım bilmıyorum 18/09/2006 sigorta girişim var toplamda 1980 prim günüm var malulen emeklı olmak ıstıyorum bilgisi olan arkadaş yardımcı olabılırmı

meraba arkadaşlar hipertrofık kmp hastalığım var birde geçirdiğim trafık kazası sonucu sol kalçam da ve sağ diz kapağımda platin var birde sol ayak bileğimden sonrasında his ve güç kaybı var siyatık sınır yaralanması mevcut . 29 kasım 2017 de heyete gircem sonucu kaç alırım bilmıyorum 18/09/2006 sigorta girişim var toplamda 1980 prim günüm var malulen emeklı olmak ıstıyorum bilgisi olan arkadaş yardımcı olabılırmı

dostum yanlış yere yazmışsın ama rapor çıkmadan kimse bilemez bu işi

arkadaşlar deneyimimi kısaca özetleyerek konuyu kapatalım. SGK devlet hastanelerindeki raporunuzu kabul etmiyor.Rapor alacak bir durumunuz söz konusu ise ya eğitim araştırma hastanesinden yada üniversite hastanesinden rapor almanızı istiyor.Konuyu Baştan okumadı iseniz eğer, kısaca devlet hastahanesinden aldığımız raporu %77 senin engelin %48 diyerek gönderdi itirazımız sonucu yüksek sağlık kurulu eğitim araştırma yada üniversite hastanesine git ordan al gel dedi eğitim araştırma hastanesinin raporuna göre de senin raporun %59 dedi.Uzun lafın kısası bu arkadaşlar vakit kaybetmek istemeyenler duyurulur.

Selam,

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun. 29 Kasım için size sizin için en hayırlı rapor sonuçlarını alabilmenizi diliyorum. Malulen emekli olabilmek için aşağıdaki linkleri okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Bana göre yeterli şartlarınız mevcut ama ne yazık ki son dönemlerde insanları daha fazla mağdur edebilmek adına tüm şartları yerine getirmiş olsa dahi malulen emekli yapmamak için ellerinden gelen çabayı gösteren bir sistem var ve yine maalesef bu konuda denetim mekanizması bile fayda etmiyor.

Size malulen emekli olabilmeniz için bol şanslar diliyorum.

https://engelliler.gen.tr/f11/detaylariyla-malulen-emeklilik-icin-gerekli-sartlar-24320/

Geri