Bakım Ücreti İçin Ne Zaman Başvurdunuz, Başvurunuz Kaç Ay Sonra Onaylandı?

aliercan44

Üye
Üye
adanada tam bir yılda aldım ilk maaşı martta başvurdum 2009 da 2010 mart ayında ilk aylığı aldım heyet aralıkta geldi

şerife

Üye
Üye
selam arkdaşlar bende vede bakım maaşı için
ist esenlerden bahçelievlerdeki sosyal yard ve dayanışma il müdürlüğüne 14 09 2011 günü de başvuru yaptım henüz bir gelişme yok

cansel atak

Üye
Üye
ankarada yaşıyorum.başvurudan bir ay sonra onaylandı.maaş verilmesi içinde 30 gün sonrasına gün verildi

YassaX

Üye
Üye
cansel atak Ankara gibi bir büyükşehir de başvurudan 1 ay sonra Evde Bakım Maaşının onaylanması gercekten cok cok guzel bir durum. Darısı diğer illerin başına. Bırakın büyükşehir'de 1 ay sonra onaylanmasını küçük nüfuslu illerde bile yaklaşık 2 ila 3 ayı buluyor genellikle..Bu durum İstabul'da 4- 5 ayı da bulabiliyor.

cansel atak

Üye
Üye
evet ozkancey haklısınız.allah herkese yardım etsin.bizim şansımızdan erken bağlandı.

cansel atak

Üye
Üye
ozkancey.yaşlılık maaşını özürlü maaşına çevirmek için dilekçe verdik eğer maaş artırımı olursa sosyal hizmetlere bildirmemiz gerekiyormu.maaş artsada kişi başına gelir 350 tl oluyor.bildirmeye gerek varmı?evde bakım ücretini kesme gibi bir durum teşkil edermi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar bu konu başlığına mesaj yazarken lütfen sadece bakım ücreti başvurunuzun ne zaman onaylandığı, ne zaman başvuru yaptığınıza dair bilgi içerikli mesajlar yazınız. Başka konulara dar sorularınız olursa ilgili kategoride yeni konu açarak sorularınızı dile getiriniz. Böylece buradaki konu dağılmamış olur.

has016

Üye
Üye
1: Yaşadığınız İl: Bursa
2: Başvuru Tarihinizden Kaç Ay Sonra Bakım Maaşı Başvurunuz Onaylandı: 7 ayda
3: Bakım Maaşınız Onaylanmasından Kaç Ay sonra Maaşınızı Almaya başladınız : 2 ay sonra başladık
4: Bulunduğunuz İl de Bakım Maaşı Her Ay düzenli Olarak Yatıyor mu : 30 günde bir bazen 23 günde bir yatıyor 1 hafta erken veriyorlar

rezber

Üye
Üye
Bursa
7 ay sonra onaylandı.
1 ay sonra maaş yattı.
daha ilk ayı aldık.

fatma35

Üye
Üye
İzmir/Bornova
1 günde onaylandı.Dün belgeleri teslim ettik,bugün heyet geldi ve banka hesabı açtırmamızı istedi.Maaşı aldığımızda kaç gün sonra aldığımız bilgisini de paylaşacağım inşallah.

yalvaçlı_32

Üye
Üye
1 ıspartada yaşıyorum
2-ekim ayının sonlarında başvurduk
3-7 aralıkta kontrole gldiler
4-ilk maaşın ocak ayının 20 sinde yatacağını söylediler...

ozan çetinkaya

Üye
Üye
meraba!!!
ben haziran ayında sosyal hizmetlere başvurdum,ağustos ayında bize gelip iki gün sonra bazı evrakların ssyal hizmetlere götürmemizi istediler götürdük 2 ay sonra banka da kontrol edin dediler ama halen maaş yatmış değil acaba red mi edildi, red edilse nasıl bilgimiz olur?şimdiden teşekkür ediyorum saygılar...İSTANBUL

nazocan

Üye
Üye
mrh arkadaşlar.
1- hataydayız
2- ağustos' un ilk haftası başvuru yaptık
3- ekim' in 20 sinde kontrole geldiler onay verildi
4- aralık' ın 20 sinde para hesaba yattı.
5- düzenli yatıp yatmadığını bilmiyorum ikinci maaşı henüz almadık.

izmir35

Üye
Üye
ızmırde 2 ocakta ewe geldıler,aynı gun banka hesabının fotokopısını goturdum , ılk maasım ne zaman yatar acaba ?

ylmz.35

Üye
Üye
Biz 01.12 2011 tarihinde hesap açıp fotokopisini SHÇEK e verdik 40 45 gün içinde yatar dediler ama hala yatmadı..Acaba şubat ayında yatarmı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Şubat ayında hesabınızı kontrol ediniz yatmazsa mart ayında mutlaka yatacaktır.

ylmz.35

Üye
Üye
Teşekkürler Mehmet kardeşim,Sanırım İzmir şubat maaşı ayın 20 sinde yatacakmış,inşallah bizimki de yatar umuduyla..

fatma35

Üye
Üye
İzmir.7 aralıkta başvurduk.Bir günde onaylandı.şubat 20 de yattı ilk maaşımız.Darısı sizlerin başına.

ylmz.35

Üye
Üye
Aralık Ayının Birinde Başvurduk Bir Günde Onaylandı 20 Şubatta İlk Maaşımızı Aldık.Darısı Tüm Bekleyenlerin Başına...

rezber

Üye
Üye
İzmir/Bornova
1 günde onaylandı.Dün belgeleri teslim ettik,bugün heyet geldi ve banka hesabı açtırmamızı istedi.Maaşı aldığımızda kaç gün sonra aldığımız bilgisini de paylaşacağım inşallah.
Ne hız bu böyle her kurum bu şekilde çalışsa keşke. hayırlı olsun

Tekerlekli Sandalye