Bakım Ücreti İçin Ne Zaman Başvurdunuz, Başvurunuz Kaç Ay Sonra Onaylandı?

ahmet bayazit

Üye
Üye
ben diyarbakırdan yazıyorum 2,5 ay oldu başvuralı hala gelen yada soran olmadı

emir

Üye
Üye
bursa
başvurduktan 5 ay sonra maaş bağlandı
1 ay sonra ilk ücreti aldım
düzenli yatıp yatmadığını bilmiyorum daha ilk kez aldım

muratyasbat

Üye
Üye
hatay'dan müracaat etmiştik.5 ay sonra maaşbağlandı.

rucak88

Üye
Üye
istanbuldan mart da başvurdum nisanda eve geldiler onayladılar haziranda yatar dediler simdi temmuz yatar diyolar bakalım daha başlayamadık

Miss_Nefertiti

Üye
Üye
2012/Aralık ayında başvurduk. Nisan ayında gelip evrakları istediler. 6 nisanda evrakları teslim ettim.Reddedilirse eve evrak gelir dediler.Annem %90 engelli.Bu bekleme süresi normal mi? 0212 441 01 41 telefondan 2 haftadır bilgi almaya çalışıyorum ama kimse telefonlara çıkmıyor :( Nasıl bilgi alacağımız konusunda bir bilgisi olan var mı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
En kolay yol mümkünse eğer gidip bizzat bilgi almaktır.

samanyolu

Üye
Üye
rucak aynı durum bendede oldu beklıyorum mayısta onaylandı temmuz 13 15 gıbı kontrol et hesabı dediler ama aradım agustos 15 ine tekrar kontrol et dedilerr

ali kentli

Üye
Üye
arkadaşlar ben konyada başvurdum 1 ay sonra param yatmış bayram arifesi oldug için olabilir

ahmetbugra

Üye
Üye
3 hafta once basvuru yapdik 1 hafta sonra eve geldiler ve 2 hafta sonra gelin veya arayin baglanir dediler ama su an ariyorum telefonda kimse gelmemis size diyolar hic bise anlamadim .... gelen kisinin elinde sahsima ait bilgiler sundugum rapor bile vardi ..(Istanbul Beykoz Sosyal Hizmetler)

samanyolu

Üye
Üye
ahmet burgaa başka bır kurum veya sosyal yardımlaşmaya başvuru yaptıysanız oradanda gelmış olabılırler eger böyle bır durum yoksa tekrar elınızdekı bılgılerle başvurdugunuz sosyal guvenlıge veyahut baglı bulunduugnuz sosyal saglık ilçe müdürlügünede gidebılır hatayı ögrene bılırsınızz bızzat gıtmenız daha faydalı olur telefonla çözülmez eger hata varsa arkadasım

ahmetbugra

Üye
Üye
dün yine aradik ikametgah tespiti icin geldiklerini soylediler 1 ay icinde gelicez dediler bakalim insallah . Yardimlariniz icin cok tesekkürler .

sevtun

Üye
Üye
selam arkadaşlar ben eşim için bakım maaşına baş vurdum 1 ay sonra eve gelen görevliler tamam alabilirsiniz dediler ve ertesi gün açtırdık.Hesap açtırıp hesap cüzdanı fotokobisini aldılar.2 ay sonra alırsınız dediler 19 haziran 2012 de onay aldık.Ama halen maaş yatmadı yardımcı olabir misiniz? Yani bu konuda bana yardımcı olun,cevabınızı bekliyorum.SAYGILARIMLA..

beyazkelebek

Üye
Üye
selam arkadaşlar ben eşim için bakım maaşına baş vurdum 1 ay sonra eve gelen görevliler tamam alabilirsiniz dediler ve ertesi gün açtırdık.Hesap açtırıp hesap cüzdanı fotokobisini aldılar.2 ay sonra alırsınız dediler 19 haziran 2012 de onay aldık.Ama halen maaş yatmadı yardımcı olabir misiniz? Yani bu konuda bana yardımcı olun,cevabınızı bekliyorum.SAYGILARIMLA..

temmuz maaşını ağustosta almanız lazımdı. gelir durumunuz mu arttı ki acaba hiç vakit kaybetmeyin kurumu arayın.

gülümse_hayata

Üye
Üye
sevtun

Bazı illerdeki yoğunluklardan dolayı maaş bağlanmasında bazı aksaklıklar olabiliyor minimum 1.5 - 2 ay deniyor ama bu süre o ildeki personelin çalışması o ilin yoğunluğuylada alakalı olarak uzayabiliyor. Muhtemelen eylül ayı maaşını alırsınız diye düşünüyorum.

tark36

Üye
Üye
iyi gunler
2012 nısan ayında başvurduk ilk maaşı agustos 20 almaya başladık BURSA

sevtun

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar ya eşim için bakım maaşına başvurdum eve sağlık görevlileri geldi onay verdiler.
19 haziran 2012 de onaylandı.Hesap cüzdan fotokobisini verdik,iki ay sonra paranız hesaba yatar dediler fakat 6.ay,7.ay,8.ay ve 9.ay oldu hesapda bakiye 0 diyor.
Ne zaman yatabilir?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Başvuru yaptıgınız yere bi gidip sorun yatması lazımdı neden yatmamış bu kadar sürede anlamadım.

sevtun

Üye
Üye
Merhaba ben sevtun İstanbulda yaşıyorum.
Bakım aylığına başvurdum 1.5 ay sonra eve gelip onay verdiler.
19 haziran 2012 de onaylandı.not:Eve gelip tamam deyip banka hesabı ve hesap cuz. fotokobisini verdik.) Ozaman onaylanmıs sayılıyor demi?
19 haziran 2012 den bu yana beklemekteyiz halen maaş yatmadım.
Umudumuz 20 eylül 2012 artık.İnşallah yatar :)

sevtun

Üye
Üye
kardeş bizimde aynısı oldu hazıranda onaylandı ama halen yatan bişi yok darısı ikimizin başına artık :)

Tekerlekli Sandalye