Bakım Ücreti İçin Ne Zaman Başvurdunuz, Başvurunuz Kaç Ay Sonra Onaylandı?

sevtun

Üye
Üye
Arkadaşlar bakım maaşımız yatmış daha ilkini yeni aldık.Sorun kalktı sanırım artık.Darısı diğer arkadaşlara
21.09.2012 de yattı ama bu arada 673 tl hepimizin demi böyle.
İstanbul Bakım Maaşları 21 eylül 2012 de yattı.

sevtun

Üye
Üye
İstanbulda başvurdum 1.5 ayda eve geldiler onaylandı.3.5 ay sonra ilk maaş yattı.NOT: Bu gibi büyük şehirlerde yoğunluk oldugundan biraz gecikmeli yatıryormus ama ilk maaş alacak kişiler için.

sevtun

Üye
Üye
Tamam kardeşim senin dediğin gibi yoğunluktan dolayı gecikmeli yattı eylül maaşını aldık tekrar teşekkürler
sevtun
.

Bazı illerdeki yoğunluklardan dolayı maaş bağlanmasında bazı aksaklıklar olabiliyor minimum 1.5 - 2 ay deniyor ama bu süre o ildeki personelin çalışması o ilin yoğunluğuylada alakalı olarak uzayabiliyor. Muhtemelen eylül ayı maaşını alırsınız diye düşünüyorum.

BURSAYAREN

Üye
Üye
BENİM BAŞVURUDAN 1.5 AY SONRA EVE GELDİLER ONAYLANDI 1.5 AYDIRDA BEKLİYORUM..KISMETSE BU AYIN 15-25 ARASI YATACAKMI..BURSADA KAÇINDA YATIYOR BİR BİLGİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAR..YA BİDE %80 ARABA ALINIYORMU ACABA..5 YAŞINDA KIZIM..KİMİ ALINIYO DİYO KİMİ ALINMIYOR...:mad:

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Buradaki konunun bölünmesi adına ÖTV indirimli araç alımıyla ilgili sorularınızı durumunuzu detaylı bir şekilde anlatıp yeni konu açınız.

reyna

Üye
Üye
İstanbul. Ekim ayında baş vuruldu 2 - 3 ay içinde heyet gelir dendi. Beklemedeyiz :( Heyet onay verince maaş hemen yatmıyormu ?

cagla

Üye
Üye
ben istanbuldan basvurdum 5gunde basvurum onaylandi eve geldiler hemen hesap numarasi istediler 16kasimda hesap actirdim en gec ocak 25te alirsin dediler bekliyorum fakat bana ordan gelenler hastanin rapor derecesine gore alinacak maas degisiyo dediler degismiyomus

CEM ÇİÇEKÇİ

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba
yer istanbul
başvuru:26 07.2012
heyet geliş tarihi:26.12.2012
maaş daha yatmadi teşekkür ederim.acaba ne zaman yatar

gazimami

Üye
Üye
bakım maaşı

slm arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıl önce baş vurdum 3 ay sonra maaş bağlandı ve her ayın 15 gibi 2.3 günlük aksamalarda olsa düzenli şekilde yatıyo ALLAHrazı olsun bu maaşı verenlerden TRABZON

yorgun81

Üye
Üye
1: Yaşadığınız İl: düzce

2: Başvuru Tarihinizden Kaç Ay Sonra Bakım Maaşı Başvurunuz Onaylandı: 4 kasımda başvurduk.. 24 aralık gibi eve geldiler hemen onayladılar hesap açın diyip gittiler

3: Bakım Maaşınız Onaylanmasından Kaç Ay sonra Maaşınızı Almaya başladınız şubat 15 te ilk maaşı aldık

4: Bulunduğunuz İl de Bakım Maaşı Her Ay düzenli Olarak Yatıyor mu: ilk maaş yattı gerisinin düzenli olup olmayacağını aman gösterecek :)

hayatı_sev

Üye
Üye
merhaba ben kocaelinde yaşıyorum benim bakım maaşını alabilmem beş ay sürdü artı kabul edildikten bir ay sonrası ilk maaşı aldım ve maaşta hiç aksama olmadı her ay düzenli şekilde yatar

S

simurg19

Guest
merhaba ben balıkesirde yaşıyorum kasımın 1 de başvurdum ocak 8 de onaylandı mart ayının 14 de ilk maaşımı aldım darısı bekliyenlerin başına

didem

Üye
Üye
denizli
başvurduğum tarihten 40 gün sonra geldiler ve 1 ay sonra cevap için müdürlüğe gelin dediler orda imzalar alındı ve onaylandı ertesi ayda maaşım yatmaya başladı toplamda üçbuçuk ay sonra maaş almaya başladım

Leyla55

Üye
Üye
Merhabalar arkadaslar nısan ayında istanbulda basvuru yaptık hazıranın ilk haftası eve gelıp hesap actırmamızı soyledıler henuz maasımızı almadık beklıyoruz insallah maas yatınca o tarıhide sizlerle paylaşırım.

Leyla55

Üye
Üye
Nisan ayında istanbul da basvuru yaptık
Hazıran ayında kontrole geldıler
Agustos ayında ılk maasımızı aldık

KskMurat

Üye
Üye
halıl bey merabalar bende ızmır karsıyakadan başvuru yapdım anneme 2 ayda bağlandı

consiqlieri

Üye
Üye
İzmirden başvuru yaptık 10 gün oldu ne gelen var ne giden hergün valiliğe taciz mailleri atacağım zaten raporu almak için canımız çıktı bide bu heyetimi bekleyeceğiz anlamadım ki

Yalnız Kartal

Üye
Üye
arkadaşlar kardeşlerimn bakım parası için ekimin 22sinde hesap açtık en kolay nasıl bankaya yattığını öğrenebiliriz banka şubeye gitmeden söylemiyor

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bunun için hesabınızı açarken tanımladığınız cep telefonundan BAKIYE yazıp 4747‘ye mesaj atarsanız hesabınızı kontrol edebilirsiniz diye biliyorum.

Tekerlekli Sandalye