Büyük Gün Bugün; ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzunun Açıklanacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darende

Üye
Üye

SERDAR42

Üye
Üye
amiin inşallah sonuç herkesin yüzünü güldürür

aytac_001

Üye
Üye
amin..öncelikle ihtiyacı olanlar yerleşir ve yerleştirmelerde bi oyun veya bi adaletsizlik olmaz inşallah

aytac_001

Üye
Üye
daha yayımlanmamış ama herhalde öğleden sonra yayımlanacak

bigboss

Üye
Üye
Öğleye kalmaz belkide 10 gibi olabilir

hunter

Üye
Üye
günün herhangi bir saatinde yayınlanabilir,hatırlayın sınav sonuçları gece 21:30'da açıklanmıştı..acele yok..sabır...kaçarı yok mecbur bugün açıklanacak..

G

güz gülleri

Guest
Günaydın:)
Rabbim herkese doğru ve isabetli tercih yapmayı nasip etsin.

G

güz gülleri

Guest
bir duyuma göre saat 12 gibi yüklenmiş olacak.
çok heyecanlıyım ya niye bilmiyorum sakinleştiremiyorum kendimi bu heyecan güzel haberlere gebedir inşallah.:confused:

philosafftrick

Üye
Üye
Evet nitekim bugün meraklarımız giderilecek
tek temmennim yeni problemler yeni belirsizlikler olmasın
onun dışında bekledik sabrettik şaşırmıyorum bu saate kadar açıklanmamış olmasına
ne de olsa devlet işi ağır işler...

aytac_001

Üye
Üye
ben kardeşim adına tercih yapıcam. kuraya girecek. ben ondan daha heyecanlıyım :)

YassaX

Üye
Üye
Rabbim Herkesin gönlüne göre eylesin şu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine rabbim herkesin inşallah atanmasını nasip eder kısa sürede herkesin gönlüne göre olsun tercihleriniz size hayır getirir inşallah Hayırlı Günler...

darende ; Amin . İNŞALLAH .. Amin ... Herşeyin Hayırlısı ...

selin003

Üye
Üye
Arkadaşlar moralinizi bozmak istemem ama klavuz bugün yayınlanmayabilir çünkü ÖSYM nin duyurusunda belirtildiği üzere 11 - 20 Temmuz arası diyor yani son günde yayınlanabilir o yüzden yine yine beklemek gerekebilir maalesefki.

philosafftrick

Üye
Üye
Arkadaşlar moralinizi bozmak istemem ama klavuz bugün yayınlanmayabilir çünkü ÖSYM nin duyurusunda belirtildiği üzere 11 - 20 Temmuz arası diyor yani son günde yayınlanabilir o yüzden yine yine beklemek gerekebilir maalesefki.

selin 003: bir tek cumle için ne kadar stresse girip rahatsızlanan arkadaşlarımız var biliyormusunuz. Kahrolmuş bir gündeyim zaten bir de üstüne böyle yorumlar bızı dahada cok zedelıyor lutfen dıkkatlı yazalım ıkıncısı tercıhler 11-20 temmuz arası dıyor bu surede tercıhler yapılacak dıyor yayınlanacak demıyor. Germeyelım iyi sozde agzımızdan cıkıyor...

marcus_oredius

Üye
Üye

arkadaşım bu tarihler arasında tercih bildirmemiz gerektiği söylenmektedir. yani bugünden itibaren tercih işlemleri başlamıştır. ancak kılavuz bugün yani başlangıç tarihinde yayınlanması gerekmektedir ki buda bazen saat 12 ile 1 arasına kadar uzadığı olmuştur. lütfen herkez gerginken daha da ortamı gerginleştirmeyelim. ösymnin sitesine odaklanalım. kpss de aynı şekilde uygulanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye