Büyük Gün Bugün; ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzunun Açıklanacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ankilozanspondilit

Üye
Üye
Sanırım bir hata yaptık...11 inde dememişlerki.....11-20 temmuz arasında demişler bu süre 9 gün mü acaba tercih yapma süresi yoksa benim düşündüğüm gibi mi olacak...inşallah yayınlanırda temelli gerilmeyiz

B

BALTAZAR_79

Guest
selin003 hanım ; bundan sonra ; sataşma içeren, polemik oluşturucu, olumsuz sonuçlar doğuran her mesajınız tarafımdan silinecektir , Bilginize

Saygılar ...

Özkan kardeşim senden ve tüm siteden özür diliyorum, böyle şeyler yazmak istemezdim, hele ki senin yönetici olduğun bir yerde, ama mecbur kaldım, kusura bakma kardeşim...

YassaX

Üye
Üye
Mesajları tek tek okudum ve inceledim ... Kimse Bana işimi öğretmeye kalkmasın .. Stresinizi , sinirinizi atacağınız yer burası değil ... Varsa bir sıkıntınız; gidin BİMER 'e ; ÖSYM 'ye ; Devlet Personel Başkanlığına derdinizi anlatın ... Arkadaşlar bu siteye giren Kardeşlerimiz ; buraya negatif yorumları, olumsuz yorumları , stresleri ; okumak için girmiyor ... Üslubunuza dikkat edin lütfen

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; Koskoca Adamlar & Koskoca Bayanlarsınız, gerçekten üzülüyorum bu yazılanları okudukça ... Ben Bu Sitenin Hele ki ÖMSS Konu Başlığı Altında bunlara Müsade Etmem ... Konu Tarafımdan Kapatılmıştır ...

Arkadaşlar ; Bu Konu Hakkındaki Yorumve Mesajlar --> http://engelliler.gen.tr/f98/2012-o...cin-tercihler-bugun-basliyor-14578/#post47947 Konu Başlığı Altında Devam edecektir ...

Saygılar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye