Büyük Gün Bugün; ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzunun Açıklanacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selin003

Üye
Üye
sen cıkarken iyidi değilmi. bizde bekliyoruz burada yanı şekil de insanda bir haysiyet olur kusura bakma diye bilirdin. ben bu konuda yeniyim daha önce öysm nin işleyişi hakında bilgim yoktu diyebilirdin. ama sen napıyorsun insanlara daha da sataşarak daha da geriyorsun. sen benim gözümde kötü bir insansın. bu kadar insanı sabah sabah sinirlendirdin stresse soktun.

Öncelikle arkadaşım diyorum bak ben bu işte yeni felan değilim bana bilgelik taslama lisans mezunuyum bunuda senin gibi hava atmak için söylemiyorum bil diye söylüyorum.Asıl sen bu tartışmayı sürdürerek stres yaratıyosun.Vereceksen faydalı bilgiler ver yoksa kapa.

selin003

Üye
Üye
verdiği faydalı bilgide ki kişi sayısı yanlış...

Ayriyeten ben bilgi vermedim soru sordum ama tabi sen sürekli nasıl olurda ben bir tartışma daha çıkarırım onu rezil ederim düşüncesinde olduğun için bilgi ile soruyu düşünemedin çok bilgili arkadaşım.

selin003

Üye
Üye
Allahım sen bana sabır ver nelerle uğraşıyoruz.

selin003

Üye
Üye
Bıraktık sonuçları tercihleri kimlere laf anlatıyoruz.

marcus_oredius

Üye
Üye
ben lisansı rahatsızlığımdan dolayı bırak mak zorunda kaldım. babam üniversitede rektörlük genel sektreter yardımcısı olarak görev yapmış. bu konularda bilgili kendisie de danıştım. kendimse kpss en az 3 defa girmişliğim var. ayrıca sürekli olarak üniversite ortamında bulunduğumdan idari ösym hakkında bayağa duyum alıyorum. eğer burada bilgi paylaşıyorsam bunu kesin olarak söylenecek şeylerden paylaşıyorum. ve sen kim oluyorsun ki bana kapa deme çüreti gösteriyorsun. terbiyesiz.

B

BALTAZAR_79

Guest
Eğer lafın banaysa önce sen ağzını büzde sonra o havalı düşüncesiz arkadaşının havasını alda birlikte kullanın.Sırf ilgi çekebilmek uğruna böyle oyunlara girmeyinde dua edin be biraz.

Senin seviyende bir cevap tebrikler, arkadaşlar benim açımdan bu konu kapandı, yazışma, tartışma bu seviyede yapılmaz, kolay gelsin...

selin003

Üye
Üye
Öncelikle terbiyeli ve uslubunu bilen birisi olacaksın ve karşındaki kişiyi tanımadan ona yukarıdan bakmayacaksın kendini beğenmeyeceksin.Bende girdim kpss ye ve lisansı bitirdim ama seni gibi çıkıp hava atmadım böyle.Bilgi vereceksen kimseye sataşmadan uslubunca doğru dürüst ver işte o kadar.Hava basma burda.

B

BALTAZAR_79

Guest
Senin seviyen yeraltında kalmış inşallah çıkartılır.Ne güzelya önce laf at terbiyesizlik yap ve karşılığında da kötü söz söylediğin kişi tek kelime etmesin sana.Kızım diye beni küçük göremezsin tamam mı?

Ben kimseye terbiyesizlik yapmadım, düşüncemi belirttim o kadar, direk hakaretvari konuşan kim belli oluyor arkadaşım. Kız-erkek ayrımı yapmayız biz, ayrıca ben senin kız olduğunu filan da bilmiyordum, yazılarına bakınca pek anlaşılmıyor da.

Arkadaşım bana yazmazsan sevinirim, bana yazarak beni cevap vermek zorunda bırakma lütfen. Tamam benim seviyem yerlerde sürünüyor, şahsen çok seviyesiz bir insanım, benim gibi seviyesiz bir insanla ilgili yorum yapmazsan sevinirim...

selin003

Üye
Üye
Ben kimseye terbiyesizlik yapmadım, düşüncemi belirttim o kadar, direk hakaretvari konuşan kim belli oluyor arkadaşım. Kız-erkek ayrımı yapmayız biz, ayrıca ben senin kız olduğunu filan da bilmiyordum, yazılarına bakınca pek anlaşılmıyor da.

Arkadaşım bana yazmazsan sevinirim, bana yazarak beni cevap vermek zorunda bırakma lütfen. Tamam benim seviyem yerlerde sürünüyor, şahsen çok seviyesiz bir insanım, benim gibi seviyesiz bir insanla ilgili yorum yapmazsan sevinirim...

Ya bi insan bı kadarmı yüzsüz yalancı olur önce bana o kadar laf ediyor sonra da bana yazma diyor sanki ben onun peşinden koşuyorumda çok meraklıyımda kendisine aman ne üzüldüm ne üzüldüm sana yazmamak beni kahredecek.Bana yazma yazma yazma laf atmayın artık bana tamam mı.Burası kız tavlama yeri değil işinize bakınya.Çıldırcam artık.

jolly

Üye
Üye
Arkadaşlar, selin003 cevap vermeyin susmak bilmiyor kendisi. Diğer başlık altından devam edelim.
teşekkürler.

selin003

Üye
Üye
Arkadaşlar, selin003 cevap vermeyin susmak bilmiyor kendisi. Diğer başlık altından devam edelim.
teşekkürler.

Al işte bi havalı artist daha çıktı güya ağırbaşlı ,önder,liderimizya kendisi emredersiniz başka arzunuz.Asıl sana cevap vermesinler be kendini ne zannediyorsa.Şimdi bu arkadaşlar diyecekki ben bişey demedim sataşmadım ama bana laf attı diğerleri gibi.Bence siz bunu bilerek yapıyorsunuz sırf beni sinir etmek için ama şunu da söyleyeyim size kızım diye kendime sessiz kalıp hakaret ettirmem.Ne diyorsan düşünüyorsan aynen sana iade ediyorum.Başkada arkadaşların varsa senin gibi işi gücü olmayan böyle sataşmalarla uğraşan gönder.

G

güz gülleri

Guest
selin003:
moral bozmak istemiyorsan bozma o zaman.nedir bu laf kargaşası güzelim site ne hale gelmiş:mad:
bizler birbirimizi anlamadıktan sonra artık kimden bekleyeceksiniz ki bunu.

lütfen daha duyarlı olalım. az kaldı ve herşey güzel olacak:D

B

BALTAZAR_79

Guest
Ya bi insan bı kadarmı yüzsüz yalancı olur önce bana o kadar laf ediyor sonra da bana yazma diyor sanki ben onun peşinden koşuyorumda çok meraklıyımda kendisine aman ne üzüldüm ne üzüldüm sana yazmamak beni kahredecek.Bana yazma yazma yazma laf atmayın artık bana tamam mı.Burası kız tavlama yeri değil işinize bakınya.Çıldırcam artık.

Bana baka adamı hasta etme, akıllı konuş benim yaşım 34, 1 de çocuğum var, ne demek lan kız tavlamak???!!!!! Sen kimsin lan ben seni tavlayacam manyakkkkk?????

Bak insan gibi laf anlatıyorum olmuyor, akıllı konuş, yoksa anladığın dilden yazmasını da bilirim .....

Nonamex

Üye
Üye
Arkadaşlar neyin kavgasını ediyorsunuz, Tercihler bugün açıklanacak mı ? evet açıklanacak, diyelim ki açıklanmadı, pardon mardon derken tercihler 18 temmuzda verilecek denilirse siz değerli dostlarım çok mu şaşırırsınız ? hiç olmadı mı ? bence olur mu olur... Ama siz yine de pozitif düşünün, sakin olur herşey olacağına varır...

YassaX

Üye
Üye
selin003 hanım ; bundan sonra ; sataşma içeren, polemik oluşturucu, olumsuz sonuçlar doğuran her mesajınız tarafımdan silinecektir , Bilginize

Saygılar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye