Büyük Gün Bugün; ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzunun Açıklanacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bigboss

Üye
Üye
Sabahtan beri ösym'nin sitesindeyim dğer sitelerede bakıyorum çıkar çıkmaz burdayım

sessizsahil

Üye
Üye
arkadaslar ösymnın sıtesınde 11 -20 temmuz tercıh bıldırımı yazıyo bugün kesin yayınlanmak zorundalar morallerınızı bozmayın

marcus_oredius

Üye
Üye
benim tahminim sabahtan pdf dosyalarının son kontrolü ve webe aktarması olduğudur. saat 12 ile 1 arasında çıkmasını muhtemmel olarak görüyorum. umuduğum ve dileğim bugün stressten ve nikotin/kafeinden uzak durmaktır.(ama olmuyor :) ). tercihlerde herkeze başarılar ve şimdiden atanan arkadaşlara başarılar diliyorum. atanamayan arkadaşlarada sabırlar diliyorum unutmayın bu sadece ilk etap. daha puanlarımız 2yıl daha geçerli olacak.

philosafftrick

Üye
Üye
dua ediyor olmalı ruhu kötüler bugün yayınlanmasında haklı çıkayım diye
rabbim sen çok büyüksün koru bizi devenin üstünde adam dövenlerden...

marcus_oredius

Üye
Üye
Selin003 ösym sitesine baksaydın eğer ayın 11 20 arasında yerleştirme işlemi yapılcağını görürdün. buraya girip insanların umutlarıyla oynamaya çalışıp sonrada haklı haklı insanlar diklenmektense. ben öyle anladım kusura bakmayın diyebilirdin. şu an bilgisayar başında stress içinde kaç kişi bekliyor tercih kılavuzunu farkında mısın? daha önce kpss sınavına girmiş olan arkadaşlar da bilir. ömss yerleştirme tarihi yazdığında ilk tarihte kılavuz yayınlanır o tarihten son yazılan tarihe kadar da tercih yapılır. lütfen moral bozucu hatta şu anda terröistce tavırlarınızı bırakıp adam gibi umut sözçükleri ile burda bulunun çünkü hepimizin buna ihtiyacı var. ben sabahtan beri en az stressten 2 defa kustum ve bu daha başlangıç. stressimi daha da artırmayın

B

BALTAZAR_79

Guest
dua ediyor olmalı ruhu kötüler bugün yayınlanmasında haklı çıkayım diye
rabbim sen çok büyüksün koru bizi devenin üstünde adam dövenlerden...

Boş ver kardeşim takılma, insanların ağzı torba değil ki büzesin, ağzı olan konuşuyor işte ya da ne biliyim konuştuğunu zannediyor belki de...

hunter

Üye
Üye
bunca bekledik birkaç saat daha bekleriz..relax....

aytac_001

Üye
Üye
arkadaşlar gereksiz bi tartışmayı sürdürüyorsunuz. lütfen şu tartışmayı bitirin ve adaylara faydalı olabilecek bilgileri yazın
stresinizi birbirinizin üzerinde atmayın....

selin003

Üye
Üye
osym yı aradım bugun yayınlanacakmış

Teşekkür ederim bilgilendirme için sonuçta bende çok stresli bir şekilde sizler gibi bekliyorum ama işte bazıları bunu başka yerlere çekiyor sırf kendi üzerine ilgi çekebilmek için.Tekrar teşekkürler inşallah hemen yayınlanırda bu stres biter.

marcus_oredius

Üye
Üye
cahil adam bile yapmaz bu yapılanı ya. okuduğumda nerdeyse titreme krizine giriyordum. terrörist bile yapmaz şu yapılanı.

selin003

Üye
Üye
Satasmak ne demek ya ben sıze germeyın ortamı dedım sız nasıl bır karaktere sahıpsınız paranoyak mısınız bu nedır sabah sabah ya
ortamı geren ustunuze ılgı ceken herkes yayınlansın dıye beklerken bugun yayınlanmaya bılır son gun bıle yayınlanabılır yorumu ıle bızlerı
telef eden sız degılmısınız bu gunu nasıl boyle bır hale getırdınız sız ya ustune bır de laf soyledıgınızı sanıyorsunuz ucuzsunuz kabul edın cok ucuz hemde
ayıp denen bısey var satasmak dıklenmek hava almak agalanmak sızın bıldıgınız terımler bızım lugatımızda bunlar yok

Ya bırak git bi işineya senin tuzun kuru anlaşılan ben zaten aylardır stresteyim bide senle uğraşamam.Sınav sonuçları yayınlandı ama bi o kadarda klavuz bekliyoruz bide sen çıkma aradan.

bigboss

Üye
Üye
Yalan tartısmaya gerek yok arkadaşlar Ösym sağolsun herkezi strese soktu biraz daha sabır edelim yanlış anlamayalım birbirimizi..

selin003

Üye
Üye
Arkadaşlar bakanın yaptığı son açıklama malum 8778 kişi demiş peki bu sadece sınava girenler için mi yoksa kura da dahil mi buna?Ben lisans olarak girmiştim.

marcus_oredius

Üye
Üye
sen cıkarken iyidi değilmi. bizde bekliyoruz burada yanı şekil de insanda bir haysiyet olur kusura bakma diye bilirdin. ben bu konuda yeniyim daha önce öysm nin işleyişi hakında bilgim yoktu diyebilirdin. ama sen napıyorsun insanlara daha da sataşarak daha da geriyorsun. sen benim gözümde kötü bir insansın. bu kadar insanı sabah sabah sinirlendirdin stresse soktun.

selin003

Üye
Üye
Yalan tartısmaya gerek yok arkadaşlar Ösym sağolsun herkezi strese soktu biraz daha sabır edelim yanlış anlamayalım birbirimizi..

Çok haklısın arkadaşım zaten yeterince stresteyiz bide böyle streslere gerek yok.Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye