Evde bakım maaşı alanlarda 1000 TL lik yardım kapsamında

serbetcimehmet

Üye
Üye
Arkadaşlar annem ablamın bakıcısı dolasıyla bakıcı maaşı hesabına şimdi kontrol ettim EİKP ödemesi adı altında 18 mayısta 1000 lira yatmış bize ptt den getiren olmadı herhalde biz çekebiliriz değil mi ?

hangi bankadan bakıcı maaşı alıyor anneniz bilemiyorum ama, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi (EİKP) adı altında destek ödemesi yardım yatmış size anneniz maaş aldıgı bankadan elbette çekebilir

Burcum36

Üye
Üye
Ben sadece bakım aylığı alıyorum babam emekli fakat şuna Bi açıklık getireyim ben pandemi den 1000tl yardım bana çıktı pttden gittim aldım hatta. Fakat bikez yararlanan bidaha alamıyor.

ahmet34

Üye
Üye
basvurmadıgımız halde 1000 tl engellıye bakan kişinin hesabına yatırmıslar bilginize sunulur,sadece 1 defalıgına yatmıs,ziraat bankası atm den cekıldı,yani süpriz oldu

serbetcimehmet

Üye
Üye
basvurmadıgımız halde 1000 tl engellıye bakan kişinin hesabına yatırmıslar bilginize sunulur,sadece 1 defalıgına yatmıs,ziraat bankası atm den cekıldı,yani süpriz oldu
arkadaslar bu 1000 tl lik pandemi yardimi icin basvuruya engelliler icin gerek yok yani sydv lerde kayitlar var ki cogumuz vakiftan yiyecek komur vs yardin alindigindan kayitlar var bakan zaten aciklama yapti muracat alinmayacak yardim alanlar zaten kayitli ki evde bakim parasi da mâas degil yardim parasidir 2. fazda birde alamayanlar endelli olmayip gelir seviyesi dusuk olanlar 3 fazda ise dul ve yetim 65 yas maasi alanlar ve 1.2 faz yardimdan yararlanamayan ve muracata incelenmek kaydiyla verildigini biliyorum yanlismi animsiyorum 1.2.3 faz in her hangi birinden yararlananlarin tekrar alamayacagi bilvisi ile 4. faz odemeler gundemde

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye