gıda tarım ve hayvancılık

marcus_oredius

Üye
Üye
bugn aradım. bana verilen bilgiye göre bugün ömssden atananlardan ne istendiği açıklanacakmış. herhalde akşama kadar olur.

a--01

Üye
Üye
ben de milli eğitim bakanlığını aradım hala bir bilgi yok

a--01

Üye
Üye
arama yaptın mı hiç bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

a--01

Üye
Üye
herhangi bir açıklama var mı ben bulamadım da

ertan1973

Üye
Üye
hatay ı aradım bize bilgi gelmedi dedi ankarayı aradım kazandığım yeri söyledim bu hafta oraya başvur dedi

ertan1973

Üye
Üye
ben mersin -tarsus luyum burası çok güzeldir iyi yer kazanmışsın

a--01

Üye
Üye
ben de ankara ve atandığım yeri aradım aynı şeyleri söylediler

ertan1973

Üye
Üye
meb biraz geç çalışyor galiba ikimizden birinin bilgisi olursa birbirimize haber verelim

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar bakanlığı arayın. öncelkle personel atamalarından sorumlu olan bakanlık. bakanlıktan yazı gelmedikçe il milli eğitim müdürlüğü size bu konuda hiçbir yardımı olmaz.

muratozgur

Üye
Üye
marcus gıda tarımdan atanıcağımız ilçe hakkında bi bilgi alabildin mi acaba ?

marcus_oredius

Üye
Üye
hayır sorduğumda gittiğinizde müdürlük tarafından hangi ilçeye gönderileceğimiz bilgilendirilecek dendi. anladığım kadarıyla bakanlık bizi il müdürlüğü emrine verecek ordan ilçelere dağıtılacağız.

muratozgur

Üye
Üye
ozaman kötü..Bilecik il müdürü sizi merkezde tutucam ilçelere vermiycem çok yoğunluk var demişti :(

muratozgur

Üye
Üye
eğer istediğimiz ilçeye atanma hakkımız varsa hakkımı kullanmak istiyordum sonuçta tüm ilçeler diye tercih ettik..Sağlık olsun ile gider geliriz artık yarım saatlik yol

marcus_oredius

Üye
Üye
öyle kardeşim artı ilerleyen zamanda sizin bulunduğunuz ilçeden ile gitmek isteyen biriyle yer deiştirme şansınız da olabilir.

blues

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün sabah 9 30 da Ankara Eskişehir yolu lodumlu mevkiindeki gıda tarım hayvancılık bakanlığı personel genel müdürlüğüne gittim. Daire başkanıyla görüştüm (daha önce de görüşmüştük) kısaca bazı kurumların evrakları yayınladıklarını söyledim nerede bir bakalım dedi.. Sonra şube müdürünü arayıp ne oldu ÖMSS atamaları diye sordu.. Telefondaki şube müdürü daha ÖSYM'den yerleştirilenlerin listesinin gelmediğini söyledi. Daire başkanı bununla ilgili çalışmalara başlayın dedi telefonu kapattı.. Veri hazırlama kontrol işletmeni kadroları için bilgisayar işletmeni sertifikası istenilen nitelikler kodlar da yoktu dedim.. Tamam zaten istemedik sorun yok dedi.. İnternet sitesini takip edin en kısa zamanda çalışmasını yapıp yayınlarız dedi.. Evrakları buraya getirebilirsin dedi.. Atanma tebliğini elden alabilir miyim dedim.. Alabilirsin dedi ama aldığın tarihten itibaren 15 gün içerisinde birliğine teslim olman gerekir dedi :))))))

marcus_oredius

Üye
Üye
eski askermiş demek ki daire başkanımız :D
bilgi için teşekkürler. sanırsam bugün halledecekler çünkü bende aradığımda bilgi işlemin sitede yayınlanması için verdik dediler.

Tekerlekli Sandalye