İşitme engeliye verilmeyen rapor için ne yapmalıyım?

İsen Buga

Üye
Üye
Bir defaya mahsus vergi indirimi inden faydalandıktan sonra; ister iş değiştir ister kurum değiştir: Vergi indiriminiz değişmeyecektir; sadece yazışmalar ile hangi kurumdan olduğunuz bildirilecek, muhasebeye iletilmesi süreti ile işlem devam edecektir. Tekrar rapor ve tekrar işlemler yapılmayacak.

Şişli Etfal Hastanesinin verdiği odyo değerleri hesapladım %52 çıktı.
Verilen değerler karşısında tablya baktım: 100 ileri derecede kaybınız olması gerek: ve oran karşısında en fazla %52 çıkıyor. En kötü ihtimal ile %45 falan alırsınız. Tabii ki doktor ile sohbete dalmazsanız..

ayhansevim

Üye
Üye
tşk ederim bu sefer olur işallah gelişmeleri buraya yazacağım

ayhansevim

Üye
Üye
defterdarlığa gittim bugün bağkurlulara bakmıyolarmış ssk lı olursanız biz sevkederiz diyolar bende şindi işkura gidip sevk alıcam

ayhansevim

Üye
Üye
işkurada gittim onlarda bağkurluyum diye veremiyormuş sevk kendi çabanızla didip alabilirsiniz ücret istiyolarmış sevksiz olunca

ayhansevim

Üye
Üye
herkeze merhaba arkadaşlar göstermiş oldunuz ilgiye tşk ederim dün raporumu aldım sonuç olumlu %47 rapor verildi bu arada 112 tl ücret aldılar raporum çıktığı için pek umurumda değil şimdi şöyle ki ben raporu kendim istediğim için durum ve derece bildirimi isteğiyle rapor verdiler şimdi ben bağkurluyum onun için şimdi ssk lı olarak bi yerden kendimi çalışıyo göterip pirimimi kendim ödeyeceğim ssk dan emekli olabilmem için 3,5 sene ödemem lazım aynı zaman da dükkanım yine çalışıyo olucak onun için vergi indiriminin bana bi faydası olurmu acaba birde ssk lı olunca ssk ya hemen raporumu ibraz edeyimmi acaba yoksa 3,5 yıl sonra emekliliğim gelincemi ibraz edeyim ama o zamanda yeni rapor al derlermi acaba

İsen Buga

Üye
Üye
Ssk.li olunca raporunuzu ibraz edin. Fazladan vergi odememis olursunuz neticede yukunuz azalir.

Tekerlekli Sandalye