Mujde 2022 maaslari aylik oldu

haykolik

Üye
Üye
[MENTION=3187]haykolik[/MENTION]

2022 Maaş müracaatının bir sonraki aybaşı itibarı ile içerde biriken kısmı eylül ayında toplu olarak yatar, sonrasında eğer 2022 maaşları aylığa dönerse geçmiş toplam ve 1 aylık eylül ayı maaşı veya bir değişiklik olmassa geçmiş toplam ve 3 aylık ile birlikte hepsi hesabına yatar.

çok sagol septik abi beni aydınlattıgın için allah razı olsun

septik

Editör
Editör
Sende sağol, Allah cümlemizden razı olsun inşallah.

olcan01

Üye
Üye
septik abim yeni yönetmelikde gelir kriteri kaldırma durumu olabilirmi

septik

Editör
Editör
[MENTION=15334]olcan01[/MENTION]

Gelir krıterini kaldırmazlar, bu konuda o kadar baskıya rağmen hiç taviz vermediler.

olcan01

Üye
Üye
septik abim yönetmelik çıktığından sonra yine 2022 maaşlarını vakıf bağlıyordu aylığa yoksa sgk engelli maaşlarını devir alırmı

septik

Editör
Editör
[MENTION=15334]olcan01[/MENTION]

Hayır yine sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı tarafından bağlanmaya devam edecek, bu konuyla ilgili herhangi bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

kenar

Üye
Üye
engelli maaslar aylık bolundumu

septik

Editör
Editör
Yonetmelik değişikliğini bekliyoruz, henüz bir değişiklik yok.

afyonlu_11

Üye
Üye
Septik abi halil abi bugun haberdede duymustum su bilgi var aciklama yapilmisti durum şu 1.grupta (mayıs,haziran,temmuz) döneminde aylık alanlara eylülde tek maaş
2.grupta (haziran,temmuz,ağustos)döneminde aylık alanlara eylülde 2 maaş
3.grupta (temmuz,ağustos,eylül) döneminde aylık alanlara eylülde 3 aylık verilecek

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Septik abi halil abi bugun haberdede duymustum su bilgi var aciklama yapilmisti durum şu 1.grupta (mayıs,haziran,temmuz) döneminde aylık alanlara eylülde tek maaş
3.grupta (temmuz,ağustos,eylül) döneminde aylık alanlara eylülde 3 aylık verilecek[/QUOTE. O dediğin emekli dul yetim aylıkları ile ilgili

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
3.grupta (temmuz,ağustos,eylül) döneminde aylık alanlara eylülde 3 aylık verilecek

O dediğin emekli dul yetim aylıkları ile ilgili

septik

Editör
Editör
[MENTION=20504]afyonlu_11[/MENTION]

Bahsettiğin konu 2022 ödemeleri ile ilgili değil, anladığım kadarı ile fazla detayı bende bilmiyorum, 2000 sonrası normal emeklilerin maaşlarının prim ödemelerine ve hizmet sürelerine göre tekrar hesaplanarak farklı zamlar yapılabileceğinden kısacası intibak kaynaklı maaş düzenlemeleriyle ilgili.

afyonlu_11

Üye
Üye
Septik abi uc ayliklar diyir bizi kapsiyormu
Bakan Albayrak 'G20 Aile Fotoğrafı' çekimine katıldı

Ekonomi
AA-İHA 21.07.2018 - 06:54
SGK'dan önemli emekli maaşı açıklaması
SGK'dan önemli emekli maaşı açıklaması
Emekli Sandığından emekli, malul, vazife malulü, dul veya yetim aylığı alanların fark tutarları, 26 Temmuz Perşembe gününden itibaren ödenecek.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), emekli maaşlarına yapılan zamlardan kaynaklanan fark ücretlerinin 26 Temmuz 2018 tarihinde emekli maaşları ile birlikte ödeneceğini açıkladı.

"EMEKLİ, DUL VE YETİM"

SGK’dan yapılan açıklamada, SSK ve BAĞKUR kapsamında emekli, dul ve yetim gelir aylığı alanların 2018 Temmuz artışlarıyla hesaplanan aylıklarının ödeme günlerinde zamlı olarak ödeneceği belirtilerek, “Emekli Sandığından emekli, malul, vazife malulü, dul veya yetim aylığı alan toplam 2 milyon 179 bin 456 kişinin 1 Temmuz 2018 tarihinden geçerli olmak üzere aylıklarında oluşan fark tutarları, aylık almakta oldukları banka şubelerine gönderilerek 26 Temmuz 2018 tarihinde ödemeleri yapılacaktır” denildi.

Buna göre, ücretlerini üçer aylıklar halinde almakta olanlardan; birinci grupta Mayıs-Haziran-Temmuz döneminde aylık alanlara Temmuz ayı olmak üzere 1 aylık tutarında, ikinci grupta Haziran-Temmuz-Ağustos döneminde aylık alanlara Temmuz ve Ağustos ayları olmak üzere 2 aylık tutarında, üçüncü grupta Temmuz-Ağustos-Eylül döneminde aylık alanlara Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları olmak üzere 3 aylık tutarında, aylıklarını her ay alanlara ise Temmuz ayına ait 1 aylık tutarında aylık farkı tahakkuk ettirildi. Toplam fark ödemesi tutarı 591.133.092,16 TL olarak belirlendi.

septik

Editör
Editör
Bende tam detaylı bilmediğim şeklinde yazdığım cevabı düzenlemiştim ki tekrar yazmışsın, sen nerden maaş alıyordun?

(Bahsettiğin konu 2022 ödemeleri ile ilgili değil, anladığım kadarı ile fazla detayı bende bilmiyorum, 2000 sonrası normal emeklilerin maaşlarının prim ödemelerine ve hizmet sürelerine göre tekrar hesaplanarak farklı zamlar yapılabileceğinden kısacası intibak kaynaklı maaş düzenlemeleriyle ilgili.)

septik

Editör
Editör
Sadece 2022 maaşı alanlar 3 aylık olarak almıyorki, emekli sandığı yani memur emeklileride 3 ayda bir maaş alıyor, yalnız bahsedilen konu 2022 3 aylıklarıyla ilgili değil. 2022 maaşlarına zaten zam yapıldı eylülde ödemelerinde yeni zamlar maaşlara yansıyacak.

afyonlu_11

Üye
Üye
halil abi bi abi var eyt ilgileniyor youtube canlı yayınları katıldım engelli maaşlarıyla ilgili bilgisi varmı diye sordum kendisi sagolsun aile sosyal başkanlıktaki personel müdürü görüşmüş engelli aylıkların maaşların ilgili calışmaların sürdügü ve büyük müjdelerin oldugunu söyledi 15 bir aya kadar gerekli acıklama yapılcakmış ya bakandan yada bürakratlardan şunu söyledi tekrar arıcakmış arıncakmış hafta icinde engelli maaşlarıyla ilgili detaylı kesin bilgi verceklermiş abi ama güzel calışmaların müjdelerin oldugunu söylemişler

gececi01

Üye
Üye
ülke büyüyor hava savunma had safhada memura neredeyse her hafta zam ve hak milli gelir artmış maduro güvenmiş 10 ton altın yollamış bir ülke de büyüme varsa gelişme varsa o ülkenin bir avuç engellisi hala 400 tl maaş alıyorsa bu çok komik ve aldatmadır

iLLeqaL

Üye
Üye
Engelli maaşlarının eylül'den itibaren aylık olarak ödeneceğini bizzat ak parti malatya millet vekili Öznur Çalık söylemişti. Bunu iki farklı konuşmasında dile getirdi. Videoları da mevcut. Bu kadın aynı zamanda ak partinin sosyal politikalardan sorumlu başkanı ve ak parti genel başkan yardımcısı. Bu kadar önemli bir konumda olan bu kadın yalan mı söyledi. Twitter ve Facebook hesabı olanlar bu kadına mesaj atıp bunu sormalı.

https://www.dailymotion.com/video/x6m0b6p

Herkes iki dakikasını ayırıp bu konu hakkında mesaj atsın.

Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/oznurcalik44/

Twitter hesabı: https://twitter.com/oznurcalik

samet_33

Üye
Üye
Zaten eylülde ekim kasim araliğin parasini peşin olarak yatiriyorlar.aylik olmasi bunun için bir avantaj getirmez.yani bir yere kuyruğa gireceğimize 3 yere boş yere kuyruğa gireceğiz.nasil siz bunu mujde başliği altinda servis ediyorsunuz anlamadim.bunun için ben halimden memnunun aylik olsada inşallah eylüle yasayi yetiştiremezlerde ekonomik olarak tedbirimizi aliriz.

Tekerlekli Sandalye