ÖMSS 2.atamalarla alakali aylin cifciyle yapilan gorusme

derderbo

Üye
Üye
arkadaslar bazi engelli ogretmen arkadaslarimiz 06.09.2012 gunu a.s.p blgi yasli ve ozurluler.Gen.mud.Aylin ciftciyle yaptiklari gorusmede 2.atamalarin bir aya kadar ilan edilecegini soylemis.suanda yogun bir baskiyla kurumlardan boskadro taleplerini alyoruz.1.atamada engell nitelikli kadro sayisi hakinda net bilgi edindik.yeni acilacak kadrolarin cogu duz memurluk olacak demis hayirli olsun

ervah

Üye
Üye
Benim de aldığım duyumlar eylül sonu souçlarda ekim sonu gibi...Uzak zaman dilimleri değil sanırım bi önceki klavuzdan çıkarımlar yapılarak daha genel alımlar olacak.Haydi hayırlısın bize düşen güzel bi sabır...

reiis

Üye
Üye
iyi hadi hayirlisi en azindan umit var insallah hepten duz memurluga cevirmezler bana diyanet lazim muezzinlik

marcus_oredius

Üye
Üye
reiis düz memurluk da yapabilirsin. diyanet kadro verecekmi belli değil 2. atamada.
inşallah en yakın tarihte olur.

reiis

Üye
Üye
64 puanla biraz zor olur baska kurum

marcus_oredius

Üye
Üye
hmmm.. belki reiis ancak umut kaybetme bu tercihlerde olmazsa bile daha 3. tercihler olacak. sonuçta 20000 kişi alınacak. tercihlerini dikkatli yaparsan kazanma şansın hala var

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar selam sorum şu acaba 2. veya 3. atamalarda puan kaça iner bilgisi tahmini olan var mı acaba??

derderbo

Üye
Üye
acilacak kadro sayisi kadro vasiflari ve sinava hangi mezuniyet gurubundan girdigin bunlar onemli etkenler sevme puan sirlaman ve hangi ogrenim duzeyinden sinava girdin

faruks63

Üye
Üye
ßu çok güzeL bir haber İnş. Kadro Sayısı artar Bir an önce Yerleştirme olur.Tüm kardeşlerim atanmış oLur ALLAH Atanamayan arkadaşlarımızın gönlüne göre verir inŞ..

reiis

Üye
Üye
duz memur isteyen bolumler taban puan en az 80 isteyecekler 80 puan alipda yerlesmeyen kalmamistir tahminimce

tercih listesine baktim en dandik iller duz memurluk icin 90 istiyorlardi yani duz memurluga fazlada heveslenmeyin

sevme_

Üye
Üye
DERDerbo ben 77 aldım 6659 sıralama ortaöğretim ticaret lisesi muhasebe bölümü ayrıca ben düz liseler gibi memur olamıyor muyum ki?? tercih şartlarındfa bişi belirtilmemişti ki cevaplarsan sevirim saygılar

derderbo

Üye
Üye
tabiki duz memur olabirsin anladigim kadariyla meslek lisesi mezunu olman buyuk bir avantaj mesela sanayi ticrt ve gumruk bakanligi acacagi kadroyu ticaret lisesi muhsbe bolum mezunu diye kadro kodu acar bu senin siralamani 3bin 4bin yukari cikartir buda atanma sansinin yukselmesi demektir SEVME kardesim

marcus_oredius

Üye
Üye
reiis bu tür sınavlarda taban puan yoktur. eğer diyelim kimsenin tercih etmediği bir ile 60 puanlık biri tercih ederse bu tercihiyle atama olur.

sevme eğer düz memur olmak istiyorsan olabilirsin 2001 kodu herhangi bir lise mezunu olmaktır bunun düz lise teknik lise anadolu lisesi gibi bir ayrımı yoktur.

sevme_

Üye
Üye
derderbo sağol kardeşim ama öteki sorumu biliyor musun acaba bilgin var mı atama kaç puana iner düz atama lise men. ve şy anda kaç puanda 2. veya 3. atamalar olursa bizim 70 puan veya yukar 80 e kadar atanma şansı nedir saygılarımla

derderbo

Üye
Üye
duzmemurluk 80 pu.altina zoriner meslegin niteligne gore 50 lede atana bilirsin

marcus_oredius

Üye
Üye
derderbo bence iner 80 puanın altına benim tahminim 70 puanın çivarlarında kalabilir.

egribey

Üye
Üye
bu benm içn guzel bı haber 88.6 puan aldım duz memurluk yazacam atanamamısdım

derderbo

Üye
Üye
marcus oruidus kadresim neden 70 kadar iner ongorulerin neye dayaniyor

Tekerlekli Sandalye