ÖMSS 2013/1. Ortaöğretim Adaylarının Tercihte Bulunacağı Platformdur

derderbo

Üye
Üye
VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ arkadaşlar bu seceneği yazarsak memur oluyor muyuz yani ünvanı VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ yazıyor ama yine memurluk 657 ye tabi oluyor değil mi şimdiden sağolun

Bu sınavla(Ömss) atanılan bütün kadrolar 657 ye tabi devlet memuru olarak atanır

derderbo

Üye
Üye
arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba demek istiyorum. size bir konuda danışmak istiyorum. cazaevlerindeki memurluk gardiyanlık mı yoksa normal memurluk mu eğer gardiyanlık ise engelli insan nasıl gardiyan olabilir? yorumlarınızı bekliyorum.

Merak etmeyin normal memurluktur.Nasılki engelli askerlik yapmıyorsa,aynı şekilde gardıyanlıkta yapamaz

sevme_

Üye
Üye
derderbo 1 sorum olucak VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ ne demek ne yapar acaba biliyor musun bilgin var mı?

krc25

Üye
Üye
derderbo 1 sorum olucak puanım 77 bu puanla cezaevi memurluk gelir mi?

sevme_

Üye
Üye
derberbo sorularımla belki bunalttım aklıma geldikce yazıyorum kusura bakmayın daha önce de sormustum DPB nedir mesela DPB 5067 Başka yerde DPB 5096 nasıl oluyor bu DPB nedir acaba*? neden değişiyor

derderbo

Üye
Üye
derderbo 1 sorum olucak VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ ne demek ne yapar acaba biliyor musun bilgin var mı?

Şöyle hastaneye atandın,hasta giriş,kayıt,yatış,taburcu vb işlemlerini bilgisayarda kayıt altına alıyorsun.Diğer kurumlarda aynı.

derderbo

Üye
Üye
derberbo sorularımla belki bunalttım aklıma geldikce yazıyorum kusura bakmayın daha önce de sormustum DPB nedir mesela DPB 5067 Başka yerde DPB 5096 nasıl oluyor bu DPB nedir acaba*? neden değişiyor

DPB(Devlet Personel Başkanlığı) demektir.yukarda verdiğiniz kodlarla senin bir işin yok dpb na kurumlardan gelen kadro taleplerine verdiği kodur bildiğim bu.

sevme_

Üye
Üye
sana teşekkür ederim arkadaşım derderbo sorularıma cevp verdin cok saol :=) sağlıcakla kal

oktay0677

Üye
Üye
arkadaşlar geyik olsun diyemi vhki ne demek gih ne demek yazıyosunuz anlamadım yani bunlar bilmeyen biri nasıl olaya hakim olcak ya nüfus cüzdanınızın arkasında kaşelerin olduğu yerde VHKİ kaşesivar ya veri hazırlama kontrol işl. yani okadar basit şeylerle meşgul ediyosunuzki birikalkmı yok özürlüyüz bizi gardiyan yaparlarmı ya arkadaşım hayretler içindeyim allah aşkına az mantık yürütün sosyal hayatta hiçmi bişey görmediniz inanın tuhaf ya yani kırmak istemyom ama insanda cevap vermeden edemiyo. ya hepsini bırak internete VHKİ yaz açılımı çıkar ilginç laf olsun birileri bişey yazsında mantığını bırakın....

oktay0677

Üye
Üye
neyse allah yardımcımız olsun devletin işide zor vallahi....

krc25

Üye
Üye
özürlüyüz bizi gardiyan yaparlarmı ya arkadaşım hayretler içindeyim allah aşkına az mantık yürütün sosyal hayatta hiçmi bişey görmediniz inanın tuhaf ya yani kırmak istemyom ama insanda cevap vermeden edemiyo.

gardiyanda memurdur gih dir görev alanı. HEM engelliden hizmetli oluyoda gardiyan niye olmasın hem de laf olsun diye sormadım gerçekten merak ediyorum eğer gardiyanlık ise yazmayacam.

derderbo

Üye
Üye
özürlüyüz bizi gardiyan yaparlarmı ya arkadaşım hayretler içindeyim allah aşkına az mantık yürütün sosyal hayatta hiçmi bişey görmediniz inanın tuhaf ya yani kırmak istemyom ama insanda cevap vermeden edemiyo.

gardiyanda memurdur gih dir görev alanı. HEM engelliden hizmetli oluyoda gardiyan niye olmasın hem de laf olsun diye sormadım gerçekten merak ediyorum eğer gardiyanlık ise yazmayacam.

Engelli kadrosundan devletin herhangi bir kurumu güvelik ile ilgili(asker,polis,gardiyan,zabıta ve itfaiye)kadrosu memur olarak atanamazlar.bunu aklının bır kenarına yaz.

oktay0677

Üye
Üye
tşk derderbo kardeşim aslında anlatmaya çalıştığımı özetlemişsin.ya üzüntüm şudurki. sorulan sorular ya artık bukadar hayatı bilemezsin dedirtiyo insana. allaha emanet olun

krc25

Üye
Üye
tşk derderbo kardeşim aslında anlatmaya çalıştığımı özetlemişsin.ya üzüntüm şudurki. sorulan sorular ya artık bukadar hayatı bilemezsin dedirtiyo insana. allaha emanet olun

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır ayrıca bu forumda ki amaç bilgi alışverişidir görüşlerimi beğenmiyorsan cevap vermezsin

Tekerlekli Sandalye