ÖMSS 2013/1. Ortaöğretim Adaylarının Tercihte Bulunacağı Platformdur

BURCUU

Üye
Üye
Merhaba, 83,91 ortaöğretim puanım. ankara antalya muğla ve aydın tercih illerim. memurluk ve vhki seçeceğim. sizce atanma şansım bu illerde ne kadardır, farklı illere yönlenmeli miyim ?

derderbo

Üye
Üye
Merhaba, 83,91 ortaöğretim puanım. ankara antalya muğla ve aydın tercih illerim. memurluk ve vhki seçeceğim. sizce atanma şansım bu illerde ne kadardır, farklı illere yönlenmeli miyim ?

Atanma şansın yüksek tercih konusunda endoğru kararı kendin vermelisin.
Tercihlerin hayırlı olsun

zodiac

Üye
Üye
1-)ADALET BAKANLIĞI MEMUR KOCAELİ GEBZE 1

2-)ADALET BAKANLIĞI MEMUR KOCAELİ MERKEZ 2

3-)ADALET BAKANLIĞI MEMUR İSTANBUL KARTAL 17

4-)İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VHKİ KOCAELİ 2

5-)TKHK VHKİ KOCAELİ 7

6-)TKHK MEMUR KOCAELİ 5

7-)ADALET BAKANLIĞI MEMUR SAKARYA 3

:cool:İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VHKİ SAKARYA 2

9-) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VHKİ KASTAMONU 2

10-)İÇİŞLERİ BAKANLIĞI VHKİ ZONGULDAK 2

11-)TKHK VHKİ SAKARYA 7

12-)TKHK VHKİ BALIKESİR 8

13-)TKHK MEMUR KASTAMONU 7

14-)TKHK MEMUR ZONGULDAK 35

15-)TKHK MEMUR YOZGAT 28

tercihlerimi böyle yapmak istiyorum, 87,1254 puanım var 1244. sıradayım şimdiki sıram 400-450 civarlarnda size tutma olasılığı nedir , birde ölü tercih olur mu şimdiden teşekkürler... :)

derderbo

Üye
Üye
Tercihleriniz hayırlı olsun puanınzda güzel %90 ilk iki tercihinize atanırsınız.

emir_26

Üye
Üye
merhaba;
82,56 puanım var tercihlerim bu şekilde değerlendirebilirmisiniz?

01. Tercih ADALET BAKANLIĞI / MEMUR (ADIYAMAN
02. Tercih ADALET BAKANLIĞI / MEMUR (KAHRAMANMARAŞ / ELBİSTAN -
03. Tercih ADALET BAKANLIĞI / MEMUR (SİVAS / MERKEZ
04. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (ERZİNCAN
05. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (NEVŞEHİR
06. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (YOZGAT
07. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (ELAZIĞ
08. Tercih KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ
09. Tercih TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (ESKİŞEHİR
10. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (SİVAS
11. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (ŞANLIURFA
12. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (TOKAT
13. Tercih TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (ZONGULDAK
14. Tercih TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (MANİSA
15. Tercih TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (YOZGAT

derderbo

Üye
Üye
emir_26;
Tercihleriniz güzel inşaallah atanırsınız

emir_26

Üye
Üye
Rabbim herkese o heyecanı yaşatmayı atanmayı nasip etsin inşallah

oktay0677

Üye
Üye
oktay ben puanım 83.911 burcu hanımla aynı puandayız ve benimde ilk tercihlerim ankara sonrası her yöreden ve bölgeden var. sizce şansm ne ve burcu hanım o puanla ankarada hangi kurumu yazdınız.

oktay0677

Üye
Üye
tercih sıralamanız kaçtı
burcu hanım yanlış anlama puanlar tam olarak aynı olunca

raaamis

Üye
Üye
inşallah 3. atamada yapılır,yoksa 2.ömss sınavı bekliyo beni

crazy63

Üye
Üye
ya arkadaşlar konumuzla bir alakası yok ama lütfen bana yardımcı olun bu veri hazırlama ve kontrol işletmeni için bilg. sertifikası isteniyormu istenmiyormu tercih klavuzunda niteliklerde kodu yok isteniyorsa neden kodunu yazmamışlar böyle saçmalıkmı olur. benim bilg. sertifikam yok yeni müracat ettimbir aya kadar alırım acaba vhki ni yazsam bir sorun olurmu ne dersiniz arkadaşlar lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar bana Allah rızası için. saygılar

derderbo

Üye
Üye
ya arkadaşlar konumuzla bir alakası yok ama lütfen bana yardımcı olun bu veri hazırlama ve kontrol işletmeni için bilg. sertifikası isteniyormu istenmiyormu tercih klavuzunda niteliklerde kodu yok isteniyorsa neden kodunu yazmamışlar böyle saçmalıkmı olur. benim bilg. sertifikam yok yeni müracat ettimbir aya kadar alırım acaba vhki ni yazsam bir sorun olurmu ne dersiniz arkadaşlar lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar bana Allah rızası için. saygılar

Değerli kardeşim benim bildiğim 1.atamalarda TKHK ve THSK klavuzda öyle bir nitelik olmadığı halde v.h.k.i ne atanan arkadaşlardan bilgisayar işletmenlik sertvikalarında bayağı diretmişlerdi öyle bir sıkıntıyı formlarda dile getiriyorlardı.Ama sonuç ne oldu bilemiyeceğim.
Çok sıkıntılı bir durum.millet tercihini yaptı şimdide bu çıktı.Pazartesi sabahtan ben dahil herkes v.h.k.i ile kadro açan kurumları ve DPB nı aramak lazım.
Bir önceki vhki olarak atanan arkadaşlar bir bilgide veren yok.Bu çok önemli bir konu.

crazy63

Üye
Üye
Değerli kardeşim benim bildiğim 1.atamalarda TKHK ve THSK klavuzda öyle bir nitelik olmadığı halde v.h.k.i ne atanan arkadaşlardan bilgisayar işletmenlik sertvikalarında bayağı diretmişlerdi öyle bir sıkıntıyı formlarda dile getiriyorlardı.Ama sonuç ne oldu bilemiyeceğim.
Çok sıkıntılı bir durum.millet tercihini yaptı şimdide bu çıktı.Pazartesi sabahtan ben dahil herkes v.h.k.i ile kadro açan kurumları ve DPB nı aramak lazım.
Bir önceki vhki olarak atanan arkadaşlar bir bilgide veren yok.Bu çok önemli bir konu.

evet kardeşim çok önemli bir konu çoğu arkadaşımız bu konu hakkında bilgisi yok ben dahil onun için yazıp yazmama konusunda teredütteyim yazarsam bir sorun çıkarsa o kadar emek o kadar uğraş boşa gitmiş olacak onun için risk almak istemiyorum bende p.tesi günü ösym yi ve dpb lığını arayıp soracam birde bazı diğer formlarda okudum diyolar eger okulda bilgisayar dersi görmüşseniz lisede falan okuldan transkript alırsanız o belge bilg. sertifikasının yerine geçiyormuş öyle bir şey varmı derderbo kardeş ben şuanda bilgisayar kursuna gidiyorum 20 güne kadar sertifikamı alarım Allahın izniyle o aldığım sertifikayı kabul ederlermi etmezlermi onu bilmiyorum kabul etseler sorun yok zaten ya çıkmaza girdim ya :(

savas.1991

Üye
Üye
sevgili arkadaşlar merhaba . ömss orta ogretım puanm 86,4 sıramam 1425 ıdı . 4 İstanbul 1. ıstnbul cezaevi . 1 Yalova . 2 tekırdağ 2 edırne 1 sakarya 1kırklarelı 1 düzce ,1zonguldak 'de memurluk ve vhkı ve son olarak ıstanbul meb hızmetlı yazdım . sansım nedır sızce başka sehırlere yonelmelı mıyım .

sebboy

Üye
Üye
sevgili arkadaşlar merhaba . ömss orta ogretım puanm 86,4 sıramam 1425 ıdı . 4 İstanbul 1. ıstnbul cezaevi . 1 Yalova . 2 tekırdağ 2 edırne 1 sakarya 1kırklarelı 1 düzce ,1zonguldak 'de memurluk ve vhkı ve son olarak ıstanbul meb hızmetlı yazdım . sansım nedır sızce başka sehırlere yonelmelı mıyım .
bence şansınız var hakkınızda hayırlısı olsun

smyzkrkc

Üye
Üye
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
02. Tercih 191972119 CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
03. Tercih 190744441 KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
04. Tercih 190050541 ADALET BAKANLIĞI / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
05. Tercih 190114099 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAYSERİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
06. Tercih 191596439 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAYSERİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
07. Tercih 191595803 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (KAYSERİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
08. Tercih 190313061 DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)

89 puanla şansım nedir ? öğrenciyim kayseriden ayrılamam

mehmet42

Üye
Üye
arkadaslar ben 69 pu an aldım atama tercihleri yaptım gelir mi sıra bana lise mezunuyum sizler nereleri tercih yaptınız

mehmet42

Üye
Üye
kardeşim ben lise mezunuyum 69 puan aldım tercih yaptım sıra gelir mi

derderbo

Üye
Üye
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
02. Tercih 191972119 CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
03. Tercih 190744441 KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
04. Tercih 190050541 ADALET BAKANLIĞI / MEMUR (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)
05. Tercih 190114099 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAYSERİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
06. Tercih 191596439 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAYSERİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
07. Tercih 191595803 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (KAYSERİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
08. Tercih 190313061 DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAYSERİ / MERKEZ - Taşra)

89 puanla şansım nedir ? öğrenciyim kayseriden ayrılamam
Memurluğunuz hayırlı olsun tabi kafa bulmuyorsan.

Tekerlekli Sandalye