ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

mahmut1983

Üye
Üye
slm canını sıkma bence bu kadar görüntülerini al kameraya elinde koz dursun aklllı olun biraz ezdirmeyin kendinizi.devir teknoloji devri :)

suat

Üye
Üye
arkadaslar aralık ayı maasım artı bıraz gecen ay 1697 tl ydı bu ay 1744 oldu bılgınıze

Birey

Üye
Üye
arkadaslar aralık ayı maasım artı bıraz gecen ay 1697 tl ydı bu ay 1744 oldu bılgınıze
5 gün evvel aldığınız maaş mı yükselmişti? Şahsen benımki aynıydı... Sanırım sizinki başka nedenlerden yükselmiştir, muhasebeye sorarsanız onlar bilir bence, daha sağlam bilgi edinmiş oluruz.

MHÜSEYİN

Üye
Üye
bence de sor bende aynı aldım 1961 önümüzdeki ay biraz artış olacak

suat

Üye
Üye
bırıncı derece sakatlıgıgım dan kesılmeyen gelır vergısı 44 tl yansımıs

erolktl

Üye
Üye
meredith hanım hangi ilde hangi birimde çalışıyorsunuz buraya yazar mısınız yada bana mesaj atar mısınız ...

meredith

Üye
Üye
erolktl sorunu 3 kişi müdüre yansıttık (sağolsun diğer 2 arkadaşım sayesinde beni ciddiye aldılar). Şimdilik sular duruldu yeni başladığımız için onlara tehditkar görünmek istemiyorum artık, bundan sonra benzer davranışlara maruz kalırsam sizlerden aldığım tavsiye ve destekle hareket edeceğim. 1 haftadır saygılı ve dikkatliler şimdilik huzurluyum benzer olayları hiçbirimizin yaşamamasını diliyorum. Allah razı olsun hepiniz moral verdiniz yalnız ve haksız olmadığımı hisettirdiniz, bu güçle rahatsızlığımı dile getirebildim. İlginiz için çok teşekkür ederim :)
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

erolktl

Üye
Üye
yaa ben yazıyı yanlış anlama gelecek şekilde yazdım özür dilerim maksadım başkaydı ...

meredith

Üye
Üye
yok yanlış anlamadım sadece desteğinize teşekkür ettim :)

erolktl

Üye
Üye
arkadaşlar merhabalar nasılsınız işleriniz nasıl aday memurluk eğitimleri başladı mı sizlerinde..

kul_veysi

Üye
Üye
eyv kardeş yok bi gelişme daha ankarada sordum son üç ay olur herhal dediler daha öyle bişey yok diyolar .
siz de nasıl gidiyo bi sıkıntı yok inş ?

kul_veysi

Üye
Üye
bu arada daha vergi indiriminden faydalanamadım yeni rapor istiyolar oda çalıştığım ilde değil il dışı ist. da bölüm var sadece sizden faydalanan varmı bende oran %61 ne kadar indirim yaparlar kimse düzgün bişey söylemiyo sizden bilen var mı?

derderbo

Üye
Üye
Kul_veysi; % 61 raporunla 2.derceden vergi indiriminden yararlanırsın.Bu arada v.ind.faydalanacağın mebla 60-65 tl olacak.vergi indirim için herhalde raporun ankarada incelenip ondan sonra yeni bir oran verirler.
Buda büyük bir ihtimal 45-55 oranına düşüre bilirler.

erolktl

Üye
Üye
teşekkürler KUL VEYsi bizim eğitimler bitti artık işe döndük şükür işimde çok mutluyum herkes aynı derecede mutlu olur inşallah .. :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam erolktl,

Ne güzel iyi haberlerini okumak :) 41 kere maşallah . Arada gelsen de yeni arkadaşlara yardımcı olsan bu satırlarda hani artık ne de olsa çiçeğin burnundan düşmüş sayın devlet memurum :) kıdemli sayılırsın artık...

Dostlukla kalın, paylaşımla kalın,

erolktl

Üye
Üye
tabi ki olurum bir sorunu bilemediği merak ettiği bir şeyler olan arkadaşlar olursa mutlaka yardımcı olmaya çalışırım ulaşmanız yeterli bu arada Gazoz Agacı siz nerede görev yapıyorsunuz.

mesutttt

Üye
Üye
Bizimde aday memur eğitimleri geçen cuma bitti. Çok şükür hepsinde başarı sağladık. Şimdi birde 60 günlük staj olacakmış. Oda zaten yaptığımız görevde sayılacakmış. Yani bundan sonra bir aksilik çıkmazsa 1 yıllık olunca asaletimizi alacağız inş. Herkesin hakkında hayırlısı neyse o olsun.. (Kırklareli)

erolktl

Üye
Üye
inşallah mesutttt daha başlamayan haberdar bile olmayan yerler var 1 senemizi doldurduktan sonra kendimizi daha işimize ait hissederiz

Tekerlekli Sandalye