ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
bugün sonunda gıda tarım personeline ulaştım.

konuştuğum memur belgelerimizin komisyonda olduğunu ve 3 ile 4 hafta içinde tebligatların teslim edileceğini söyledi.

bana verdiği bilgilerden biride 8 kişinin daha belgelerini ulaştırmadığını ve bu 8 kişiye ulaşmaya çalıştıklarıdır. arkadaşlar bu hafta sonuna kadar belgelerini teslim etmeyen arkadaşların belgelerini teslim etmeleri veya telefon ederek atanmak istemediklerini bildirmeleri gerekiyor. eğer gıda tarıma atanan ve belgelerini teslim etmeyen bildiğiniz varsa lütfen bu arkadaşları uyaralım.

saygılarla.

G

güz gülleri

Guest
tebligatları bize gönderecekler öyle mi?
3-4 hafta da çokmuş beya!!

erolktl

Üye
Üye
hocam birdahaki aramanızda bu elden alma olayınıda bir sorsanız iyi olur yaa sanırım sende elden alacaksın marcus abi :D

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar bir sitedeki bir engelli kardeşimizin paylaşımını aynen aktarıyorum. Faydası olur dusuncesindeyim ...

"" Ersin Tanrıkulu ""

""" Arkadaşlar Önemli Açıklama :

T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tel: 0312 287 33 60 (10 hat) dan Personel Müdürlüğü ile görüştüm . Pazartesi- Cuma günü arası herkesin yerleri belli olacakmış ve tebligatlar hafta içinde yada bir sonraki hafta gönderilmeye başlanacakmıs . İçiniz rahat olsun . Belirtmiş olduğum numaradan dahili 10 dan bir sonraki cuma net bir bilgi alabilirsiniz. herkes için hayırlısı olsun. """

Saygılar ...

marcus_oredius

Üye
Üye
bu haber beni bu saatte yüzüme gülücükler getiren bir haber. saol yassax kardeşim.

YassaX

Üye
Üye
marcus_oredius ; kardeşim umarım yüzündeki gülücükler hiç bir zaman eksilmez. Sende Sağolasın ... ALLAH HEPİMİZİN YAR & YARDIMCISI OLSUN ...

Saygılar ...

ipkkk

Üye
Üye
bende ilk aradım haftaya adreslere postalanacak dediler ben gelip elden alabilir miyiz dedim başka bir numaraya aktardılar oraya sordum yanlış bilgi vermişler komisyondan daha bize gelmedi çok dosya var o kadar dosya 1 haftaya yetişmez ayın sonuna doğru il müdürlüklerinize de sorabilirsiniz dediler

bende şaşırdım artık eve tebliğ gelene kadar hiç bir şey belli değil anlaşılan beklemekten başka bir çaremiz yok.

erolktll

Üye
Üye
şimdi hangisi net bilgi ben anlamadım başka arayan var mı

marcus_oredius

Üye
Üye
bende aradım bugün. daha komisyon inceliyor bu hafta yetişmez dedi. ancak benim konuştuğum sekreterdi yassax müdürle konuştum demişti bence doğruluk payı vardır.

ipkkk

Üye
Üye
bugün aradım öyle sölediler

ipkkk

Üye
Üye
herkez farklı bişey söylüyor anlaşılan onlarında kendi aralarında kesin bir durum yok beklemekten başka bişey yok

erolktll

Üye
Üye
yavv uzun süre bekletmesinler e benden fazla ailem merak ediyo ne zaman çıkar nasıl olur filan artık bunaldım ...

marcus_oredius

Üye
Üye
valla benim en uzun işten uzak kaldığım dönem kendimden utanmaya başladım :D nedense bizler bu ömssnin denekleri hep bir bekleme oyunu yaşıyoruz. umarım bu son olur da rahata ereriz.

erolktll

Üye
Üye
ne olacak merak ediyorum yarın ararmısınız ben arayamıyorum telde kontör yok maaşı alınca yükletecem ) )

marcus_oredius

Üye
Üye
bugün aramadım. dışarıda çok iş vardı yarın bir yoklayacam. haberleşiriz erol.

erolktll

Üye
Üye
valla iyi olur marcus abii ben yarın kayda gidiyorum istanbula donduracağım bakalım okulu =)

erolktll

Üye
Üye
valla iyi olur marcus abii ben yarın kayda gidiyorum istanbula donduracağım bakalım okulu =)

Tekerlekli Sandalye