ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

erolktll

Üye
Üye
yok sakinim de şimdi arkadaşlarım birer birer üniversitelerine gitmeye başladı yalnız kalşmaya başladım hem okuyamayacağımı bilmek hemde iş konusunda ki zaman belirsizliği insanın canını sıkıyor.

marcus_oredius

Üye
Üye
anlıyorum seni kardeşim ama buda işte bürokrasinin en güzel örnekleri. 400 tane bile olsa bilgisayardan isimi yaz ili yaz baskıya gönder ne kadra sürer artık belki 2 gün bütün belgeleri incelemek hadi 3 gün ha 5 günde geçikenleri beklemek etti 2 hafta. ama bu böyle olmadı. inşallah yakın zamanda biterde bizde çalışmaya başlarız.

erolktll

Üye
Üye
4 sayfayı incelesek 41 yazının 20 sinde inşallah var rabbimiz bu kadarını verdi bundan sonrasınada hayırlısıla ulaştıracaktır İNŞALLAH :)

erolktll

Üye
Üye
yavv ben o konu balığında gördüm ondan dedim :) :) :)

erolktll

Üye
Üye
ARKADAŞLAR memyrlar netin forumundan bugüne ait bir forum yazısını aktarıyorum...

12 Eylül 2012 11:12 hüseyinakça3846
mrb herkese şimdi ankarayı aradım vhki bölümüne 2477;den bağlandım .(buarada her meslek grubun ayrı ayrı birimler bakıyor )ben evraklarımı kargoyla göndermiştim onun için tel numaram yoktu.onu sordum.ve numaramı verdim .memur bana ösymdende lazım olursa numaranı alırdık dedi oda olmaz ise eve kağıt gönderirdik dedi.bu tamam. ikincisi bize tebligatlar nezaman gönderilecek dedim bir hafta on güngibi daha sürer dedi.ikidebir aramanıza gerek yok dedi siz aradıkça işler dahada uzar dedi.eğer bir sorun olursa her türlü size ulaşırız dedi.hergün arayıpta aynı şeyleri sormak sorunu çözmez dedi.sıkıntı yapmaya gerek yok derim. bence bundan sonra kimse aramasın aramaya gerekyok enazından bir onbeşgün aramayalım ozamana kadar elimizde olmaz ise ondan sonra arayıp soralım.

faruks63

Üye
Üye
ßen bugün tkhk yi aradım Konuştuğum ßayan ßana evrakları komisyon inceliyor 1700 kişinin evrakları Şuan inceleniyor Peki ne zaman işbaşı yaparız dedim 1 ayı bulur belkide Daha fazla dedi ßen ekimin Ortalarında Başlarız diye düşünüyorum..Maalesef Süreç Çok ağır işliyor 2.nci atamaların yapılması iLk atamaların iŞleyişine göre düşünürsek 2013 şubat mart belki de nisanı bulur.

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi atamaların ösym ile ilgisi kalmadığından şu anda ösym tercihleri alması için herhangi bir engel bulunmamaktadır. ösym tercihleri ile atamalar arasında hiçbir bağlantı yoktur. tkhm gth gibi kurumlar kendi atamalarını şu anda kendileri inceliyor.

mahmut1983

Üye
Üye
Arkadaslar bugun telde görüştüm bakanlıkla komisyondan birkisminin geçtiğini komisyonun halen devam ettigini söylediler yaklaşık bir ay daha sürermiş komisyon bitiminde imzaya çıkacakmış evraklar ondan sonra tebligatlar yazılıp postalancakmis yapacak bisey yok bekliyoruz sabırsızlıkla. Suan KPSS yle atanan arkadaslar başlamış bikac gundur sanırım o lardan sonrada sira bizlere gelecek.

erolktll

Üye
Üye
mahmut abi ben baika forumlarada bakıyorumda bu bakanlıkta çalışan arkadaşlar sanırım profesyonel yalancı :) başka forumlardada bittiği söylenmiş şimdi kim doğru söylüyor şaşırdım ..:D :D

marcus_oredius

Üye
Üye
ben artık elime ne zaman belge geldiğine göre doğru söyleyene ödül verecem. bunun başka yolu yok.

erolktll

Üye
Üye
bende düşünüyorum öbür forumda bir abi var iddaa ediyo 24 25inde iş başı yapacağız doğruysa bulacağım o abiyi yemek ısmarlayacağım :D :D

erolktll

Üye
Üye
vallaha olur :D :D yeter ki doğru olsun bütün arkadaşlarım gitti ben daha kağıt bekliyorum onu da net bir tarih bilmeden :D

marcus_oredius

Üye
Üye
al benden de o kadar bunalıma girmeye başladım bende. sıkılıyorum kendime iş çıkaracam bunlardan yazı gelene kadar

marcus_oredius

Üye
Üye
öyle sebboy ama benim çalıştığım yerde yazı geldiğinde ayrılsaydım kesin engel çıkarırlardı.

mahmut1983

Üye
Üye
ınşallah enkısa sureyi iddaa eden arkadaşların dediği gibi olur. bende kantin işletiyordum devrettim bayramdan sonra başlıcaz diye maliye kaydımı bağkurumu kapattım.bu arada ardahan a atanan varmı aramızda. yada sizler nerelere atandınız.

Tekerlekli Sandalye