ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

erolktll

Üye
Üye
yuaa bende ilk sizden duydum kaynağı verir misiniz siz bir.

suat

Üye
Üye
Marcus kardesim sen bildigini yazdın bende bildigimi yazdım senin sekreter dediğin kisi 4 biti bitecek benim dediğim ise bu hafta açıklandı eyvallah açıklanmadıysa demekki senin sekreterine 4+4+4=hafta yapmışlar bilginize umarım yanılmasın bu haftadan sonra :) :)

marcus_oredius

Üye
Üye
1. önce terbiyeli bir şekilde yazalım suat.
2. ben sekreterlerden belgeleri teslim ederken aldığım bilgiyi kaynağını gösterirek veriyorum sizde kaynağınızı da belirtin.
3. eğer geçen ayın 24dünden itibaren saymış olsaydınız.( belgelerin teslim süresinin en son günü) bu hafta 4 haftaya girmiş olduğumuzu görürdünüz.

erolktll

Üye
Üye
suat abi kaynak ne ben duymadım bizim forumada düşmedi ..

suat

Üye
Üye
Kardes yazdığım terbiyesizce bir yorumum varsa altını çizerek geri gönderin birde iyi okumanı tavsiye ederim yine yazıyorum bu hafta insalah açıklanır açıklanmasa 4 hafta dediğini banada 3 ay dediler aciklanmasida TBMM vs kisi veya kisilerden bilgi aldım ve umarım dediğin son haftadayiz yanılmayız ...!

erolktll

Üye
Üye
abi bende bişey var zannettim neyse :D korktum bir an yaa :D

suat

Üye
Üye
Kuru karabaliktan başka birsey yok Erol kardes keyfine bak Allah rahatlık versin yarın güzel haber almanız dileğiyle :)

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi suat güvenlik soruşturması ancak emniyet adli ve askeri kurumlarda olur. eğer 3 ay sürerse bu olay gazetelik olur neden mi bir çok kurum kpss den atananları 1 hafta ila 1 ay arasında alıyor. senden yazılı izin alınmadıkça zaten güvenlik soruşturması yapılamaz. TBMM vs kişi veya kişiler bana uydurma geldi. eğer TBMM de birisini veya birilerini tanıyor olsaydın. TBMM den tanıdığım kişi(ler) derdin.

umarım senin dediğin gibi 3 ay sürmez. zaten birçoğumuz bunalımda.

erolktll

Üye
Üye
kuru kalabalıktan bol bişey yok suat abi önemli olan o kalabalıklardan olmamak sana da iyi geceler :D

suat

Üye
Üye
Tmm kardesim cogumuz bunalimdayiz inşallah yarın açıklanır hep beraber seviniriz benim onlardan aldığım bilgi ise 0.3 ay arasında alınacak yanlış anladın beni galiba sana tas attığım falan yok sakın aklından geçirme sana uyle bilgi verilmiş banada buyle insallah 3 ay çekmez erken ise başlarız :)

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım erken olur. şu an tarim personel sayfası kapalı umarım bize iyi haber çıkar açıldığında

umutbitmedi

Üye
Üye
bugün aradım,
ismimi sordular, baktılar komisyondan geçmişsin, olumlu dedi.
haftaya yada öteki hafta eve evrak gelir dedi.
dahili 2402. taşra sağlık atama bölümü
01 ekim yada en geç 08 ekim işbaşı olur bu bilgiye göre

turukku

Üye
Üye
aynısını bana da dediler yalınız benden kimlik fotokopisini verip vermediğimi sordular bende hatırlamadığımı söyleyince ne olur ne olmaz diye kimlik fotokopisinin faksını istediler. ben 2434'ü aradım.

erolktll

Üye
Üye
arkadaşlar ben şimdi aradım 2420 ye bağladılar merkez atamalrı için; komisyonda sorun olmadığını belgelerin imza aşamasında olduğunu ve bir hafta adresimde olacağını belirttiler ayrıca tebligatımızı elden alabiliyormuşuz .

bununla ilgili marcus abi de bugün aramış onunda küçük bir belge tastik sorunu varmış sorunu yarın halledeceğinii ve tebligatın elden alınması konusunda detaylı bilgiyi alacağını bana iletti

ARKADAŞLAR HER BİRİMMİZ ŞUBATTAN BAŞLARSAK 7 8 AYDIR BEKLİYORUZ İNŞALLAH SON BULACAK ARTIK 1 HAFTA DAHA DİYORUM SABREDECEĞİZ HERKESE HAYIRLI OLSUN :)))

ezel2102

Üye
Üye
Arkadaşlar birşeyi anlamıyorum herkes aradım görüştüm diyor ama herkesin yazdığı numara farklı farklı bu nasıl oluyor. snuçta hepsi aynı komisyondan geçmiyor mu? kaldı ki bazı sitelerde işbaşı yaptım diye yazanlar var. özelliklede meb'de göreve başlayanlar olmuş. bunlar farklı komisyondan mı geçiyorlar ki hemen işbaşı yaptık diyorlar. bir türlü anlam veremedim. yorumlarda da herkes başka başka şeyler yazıp kafa karıştırıyorlar. bu şekilde sonuç ne olacak çok merak diyorum. benim RABBİMDEN tek dileğim herkesin bir an önce sağ salim bir şekilde işbaşı yapmasıdır.

erolktll

Üye
Üye
her numara farklı teşkilatlara mahsus ezel mesela benim aradığım 2420 merkez memur atamalarına ayrılmış birimin 2434 taşra memur atamaları için ayrılmış birime ait bunun gibi diğerleride

o işe başlayanlar ise kurum farklılığından kaynaklanıyor kurumlar işe alım ve komisyon işlerini bağımsız yürütüyorlar mesela KKK.3 aylık bir soruşturma süreci açtı en geç belki onlar girecek onun yanında benim istanbul üniversitesine tanıdıĞım atandı 2 hafta önce işe başladı
SAYGILARIMLA

meredith

Üye
Üye
Ben az önce verilen 2437 telefon numarası ile konuşabilme ayrıcalığına günler sonra ulaştım. Telefonda ki hanım hala tebliğlerin gönderilmediğini muvafakat yazılarının tamamlanmasından sonra (muvafakatı olmayanlarında) hepsinin birlikte gönderileceğini ve 1-2 haftayı bulur işlerin bitmesi dedi.
2437 Müh. kadrosuna bakanlar.

muratozgur

Üye
Üye
az önce 2477 vhki için görüştüm komisyondan uygun görüldüğümü tebligatların 1 aya kadar ulaşacağını birde kimlik fotokopisi bırakmadıysam faxlamam gerektiğini söylediler

akoqlan

Üye
Üye
Arkadaşlar ben de yarın aramak istiyorum numara nedir tam olarak numarayı yazar mısınız liseden girdim sınava da tarım gıdayı kazandım?

Tekerlekli Sandalye