ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım 1 hafta sürer ama bürokrasi güzelşeydir. birsürü cıbana neden olur.

erolktll

Üye
Üye
arkadaşlar diğer forumlardan birinde birisi ankaraya atananların belgelerinin gönderildiğini söylüyor inşallah doğrudur durum doğru mu araştıracağım doğruysa ona da yemek ısmarlayacağım :D yanıma gelince :D

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım başlamışındır kardeşim başladıysan alo de bana sana ordan bir iki arkadaşımı tanıştırayım

ipkkk

Üye
Üye
bende manisadayım ve umarım en yakın zamanda kağıtlar bu tarafada gelir

erolktll

Üye
Üye
tamamdır abi başlarsam ankaraya geldiğinde görüşürüzde :) inşallah ipek hepimiz için inşallah en güzel olan gerçekleriş :D

erolktl

Üye
Üye
arkadaşlar 20 09 2012 itibariyle adıma postaya yazı verilmiş evrak bölümünü aradım oradaki arkadaş sadece adına yazı gönderilmiş dedi ne olduğunu bilmiyorum dedi inşallah beklenen kağıttır yanlız bakanlığa atamazlarsa çok sevinecem çünkü 5-6 yeri aradım hepsiyle de papaz olduk işe gidince durumum kötü olabilir orada :D haa bir de sizce kağıt kaç günde gelir ?

G

güz gülleri

Guest
pazartesi veya salı elinde olur.bir sabah vakti kapın çalacak ve karşında postacı vee işte o an imza alacak ve zarfı uzatacak....veee erolu bulabilene aşkolsun:):)

erolktl

Üye
Üye
offf şimdi bir heyecan bastı yaa ptt den baktım da normalde bugün elimde olması gerek bulunurum yaa hafta içi mesai saatlerinde ankarada ki görev yerimdeyim ama sonrası meçhul :D

G

güz gülleri

Guest
inanmıyorum PTT ye demi sordun.:):)
ama kağıt gelir gelmez gel başla demeyecekler her halde.öyle olsa yandık.ben ankaradayım atamam erzurum.öyle hemen hooop kalk git !nasıl olacak bu:)

erolktl

Üye
Üye
yok sormadım onu öğleden sonra soracağım ama tebligat elimize ulaşınca 15 gün içinde ( bu atama yerimizin il sınırları dışında oturuyorsak)başlamamıız gerekiyor

marcus_oredius

Üye
Üye
aynı şehirde ikamet ediyorsan en geç aynı günün mesai bitimine kadar kurumuna başvurman gerek. eğer farklı bir şehirdeysen 15 gün mehir müddettin var.

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar şu anda görüştüğüm birsen hanımdan aldığım bilgiler şu yöndedir. merkez birimlerde bulunan arkadaşların atama yazıları yola çıkmış (hayırlı olsun) ancak taşrada görev başlayacak arkadaşlardan bazıların evraklarındaki eksikler nedeniyle geçikmeler yaşandığından 1 ila 3 hafta içinde yetiştirilecek. birsen hanım saolsun kendi numarasını verdiğinden dolayı kendisiyle direk irtibat halinde bulunacam ve burda gerekirse 2 günde bir güncelemeleri bildircem. sadece şunu rica etti birsen hanımn arkadaşlar aradığında telefonla yapılan görüşmeler işleri aksatıyor arkadaşlar işleri yetiştirmekte güçlük çekiyor.

G

güz gülleri

Guest
anlamadım ? yani taşrada görev yapacak bir kaç kişinin evrağı eksik diye hepsinin mi yazısı erteleniyor..iyiymiş:)

marcus_oredius

Üye
Üye
anladığım kadarıyla herkesin dosyası tek seferde imzaya toplu bir şekilde gidiyor. tek bir toplu imza bütün belgelere atılmış oluyor.

erolktll

Üye
Üye
arkadaşlar herkesin tevligatı inşallah en kısa sürede gelecektir merak etmeyin hepimize şimdiden hayırlı olsun :D

marcus_oredius

Üye
Üye
erol eğer sen ankarada bizden önce başlarsan sendende bizim ilerlemeleri takip etmeni rica edecem.

marcus_oredius

Üye
Üye
saol kardeşim :D sanırım pazartesi gelirse sen salı işbaşı yaparsın değil mi?

erolktl

Üye
Üye
o kadar çabuk olmaz da haftaya yaparım gibi daha ev filan tutmak gerekecek işin zahmetli tarafı şimdi başlıyo :D

Tekerlekli Sandalye